Bestline Rosa Çok Amaçlı Boy Dolabı - Beyaz Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Bestline Rosa Çok Amaçlı Boy Dolabı - Beyaz

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 891296)

Ürün Ölçüleri

Genişlik: 31 cm
Derinlik: 33 cm
Yükseklik: 140 cm

Kapaklı Bölümdeki Her Bir Rafın İç Ölçüleri
Genişlik: 27 cm
Derinlik: 30 cm
Yükseklik: 30 cm

Çekmecenin İç Ölçüleri
Genişlik: 27 cm
Derinlik: 30 cm
Yükseklik: 11 cm
Renk: Beyaz

Ürün Özellikleri

Bestline ürünleri insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir ve kalite kontrolden geçirildikten sonra sizlere sunulur…

İncelediğiniz Rosa Çok Amaçlı Boy Dolabı, Bestline markasının demonte serisinde yer almaktadır.
Ürünümüzün her bir kapaklı bölümünde 2 olmak üzere 4 adet rafı bulunmaktadır. Ayrıca 1 adette çekmeceye sahiptir. Çekmeceye gündelik kullandığınız deodorant, parfüm ve krem gibi kişisel bakım ürünlerinizi koyabilir, kapaklı raflara ise havlu vb. ev tekstili ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.
Ürünümüzde, 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.
Kullanılan kulp, menteşe ve ayaklar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz 1. sınıfta olup, TSE'ye uygundur.

Kurulum ve Montaj

Boy Dolabımız, özel kargo paketinde, stroforlanarak, demonte şekilde tek koli içerisinde siz değerli müşterilerimize teslim edilecektir.

Ürünümüz demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla ya da şarjlı matkapla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin kaliteli olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.


Kargo

Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.


Garanti Süresi

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ürün Yorumları