• Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı - Beyaz Banyo Gereçleri
  • Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı - Beyaz Banyo Gereçleri
  • Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı - Beyaz Banyo Gereçleri
Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı - Beyaz Banyo Gereçleri Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı - Beyaz Banyo Gereçleri Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı - Beyaz Banyo Gereçleri

Bestline Mundo Çamaşır Sepetli Boy Dolabı - Beyaz Banyo Gereçleri

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 891289)

Ürün Ölçüleri

Yükseklik: 160 cm
Genişlik: 40 cm
Derinlik: 34 cm


Ürün Bilgileri:

Bestline insan ergonomisini göz önünde bulundurarak, maksimum yarar sağlayacak şekilde en yeni teknolojileri kullanarak ürettiği ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra size sunduğu bu boy dolabındaki çamaşır sepetiyle banyonuzda yer tasarrufu sağlayacak, dolabın üst kapağının arkasındaki geniş raflarında da havlu vb. gibi tekstil ürünlerinizi saklayabileceksiniz.


Ürün Özellikleri

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında aksesuar ve panel levhalar kullanılmaktadır.

Ürünü oluşturan panel parçalarının kenarları 0,40 mm kalınlığındaki bant ile bantlanmaktadır.

Maksimum sağlamlık için alyan + minifiks birleştirme sistemiyle kurulur, ithal, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.


Tüm Bestline ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de 18 mm kalınlığında dayanıklı 1. Sınıf melamin kaplı suntalam kullanılmıştır.


Kullanılan tüm aksesuar ve montaj malzemeleri, birinci sınıf üst kalitede ürünlerden seçilmiş olup uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz formdadır.

Montaj ve Teslimat Bilgisi

Ürün, özel kargo paketinde demonte olarak ve içerisinde teslim edilmektedir.


Ürün demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şemasındaki sıralama takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur.Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde, kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

Garanti Süresi

2 yıl
Ürün Yorumları

En Çok Satan Banyo Gereçleri Modelleri