Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Duvara Asma) - Beyaz Takı Dolabı

  • Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Duvara Asma) - Beyaz Takı Dolabı
  • Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Duvara Asma) - Beyaz Takı Dolabı
Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Duvara Asma) - Beyaz Takı Dolabı Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Duvara Asma) - Beyaz Takı Dolabı

Ürün Kodu: 889685

Ürün Bilgisi


Yükseklik : 122 cm.

Genişlik : 37 cm.

Derinlik : 11 cm.

Ürün Açıklaması : Takı ve Aksesuar dolaplarımızın gövdesi E1 kalitesinde 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir

Takı ve Aksesuar dolaplarımızın kapakları 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.

Kullanılan kulplar, menteşelerde ve diğer ürünlerde olduğu gibi 1. Sınıf ürünlerden seçilmekte olup hepsi TSE ye uygundur. Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Ürünlerimiz çevreye ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli, jelatinlenmiş ve kolilenmiş olarak teslim edilecektir. Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.

Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.


Ürün Yorumları