Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Ayaklı) - Beyaz Takı Dolabı

  • Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Ayaklı) - Beyaz Takı Dolabı
  • Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Ayaklı) - Beyaz Takı Dolabı
  • Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Ayaklı) - Beyaz Takı Dolabı
Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Ayaklı) - Beyaz Takı Dolabı Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Ayaklı) - Beyaz Takı Dolabı Bestline Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı (Ayaklı) - Beyaz Takı Dolabı

Ürün Kodu: 889684

Ürün Bilgisi

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:

·Yükseklik: 152 cm

·Genişlik: 41 cm

·Derinlik: 11 cm

Üründe kilit yoktur. Kapakta kullanılan kulp kristal camdır.Askı aparatları plastik malzemedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

·En yeni dekorasyon trendlerinden takı ve aksesuar dolabımızla mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak odanıza hem düzen hem de şıklık katar.

·Marcamob ürünleri insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir ve kalite kontrolü yapılarak tüketiciye sunulur.

·Takı ve Aksesuar dolaplarımızın gövdesi “E1” kalitesinde 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.

·Takı ve Aksesuar dolaplarımızın kapakları 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.

·Kullanılan kulplar, menteşelerde ve diğer ürünlerde olduğu gibi 1. Sınıf ürünlerden seçilmekte olup hepsi TSE’ ye uygundur. Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

·Ürünlerimiz çevreye ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

·Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Ayakları demonte olarak üretilip jelatinlenerek, Aynalı dolap kolisinin içine konularak teslim edilecektir.

·Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.

·Sadece Takı ve Aksesuar dolabımızın Ayakları demonte olup kurulumu çok kolaydır. Yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıf olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz. Ürünümüzün yanında kurulum şeması mevcuttur.

·Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.

·Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

·Türkiye’ de ilk defa uygulamaya koyduğumuz kurulum ve montaj cd’ miz tüm ürünlerin içinde siz değerli müşterilerimize sunulacaktır. Böylelikle montaj ve kurulum video’ muzu izleyerek rahatça ürünümüzü kurabileceksiniz.

*Görsel aksesuarları fiyata dahil değildir.

Garanti Süresi: 2 Yıl

Ürün Yorumları