Bestline Trend Ayakkabılık - Toronto Mobilya

  • Bestline Trend Ayakkabılık - Toronto Mobilya
  • Bestline Trend Ayakkabılık - Toronto Mobilya
  • Bestline Trend Ayakkabılık - Toronto Mobilya
Bestline Trend Ayakkabılık - Toronto Mobilya Bestline Trend Ayakkabılık - Toronto Mobilya Bestline Trend Ayakkabılık - Toronto Mobilya

Ürün Kodu: 891327

Ürün Bilgisi

Ürün Ölçüleri

Ürünün Toplam Ölçüsü

Genişlik : 90 cm
Derinlik : 33 cm
Yükseklik : 78 cm

Ayakkabılık Ölçüsü
Genişlik : 70 cm
Derinlik : 33 cm
Yükseklik : 80 cm

Puf Ölçüsü
Genişlik : 60 cm
Derinlik : 30cm
Yükseklik : 50 cm


Ürün Bilgileri

Bestline insan ergonomisini göz önünde bulundurarak, maksimum yarar sağlayacak şekilde en yeni teknolojileri kullanarak ürettiği ve kalite kontrolü yapıldıktan sonra size sunduğu bu fonksiyonel ayakkabılık minimum alanda maksimum yarar sağlamasını hedefleyerek tasarlanmıştır. Hem ayakkabılık hem pufa hem de şemsiyeliğe sahip bu harika ürün sayesinde hem evinize şıklık katacak hem de geniş iç hacmi sayesinde büyük bir depolama alanına sahip olacaksınız. Ayakkabılık kısmından ayrı olarak sizlere gelecek olan pufu sayesinde ürünü ayakkabılarınızı giyerken yaslanacak yer arayışına son verebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında aksesuar ve panel levhalar kullanılmaktadır.

Ürünü oluşturan panel parçalarının kenarları 1 mm kalınlığındaki bant ile bantlanmaktadır.

Maksimum sağlamlık için minifiks + kavela birleştirme sistemiyle kurulur, ithal, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.


Tüm Bestline ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar kullanılmıştır.


Kullanılan tüm aksesuar ve montaj malzemeleri, birinci sınıf üst kalitede ürünlerden seçilmiş olup uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz formdadır.
Montaj ve Teslimat Bilgisi

Ürün, özel kargo paketinde demonte olarak ve koli içerisinde teslim edilmektedir.

Ürünümüz maksimum sağlamlık için minifiks sistemiyle kurulur, ithal, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Ürün demonte olup kurulumu çok kolaydır. Sadece yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şemasındaki sıralama takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur.

Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir. Hasarlı ulaşan ürünlerde, kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

Garanti Süresi

2 yılÜrün Yorumları