• Benq QCast Kablosuz Görüntü Aktarım Kiti

Benq QCast Kablosuz Görüntü Aktarım Kiti

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 889775)

Benq Qcast Wi-fi Hdmı / Mhl Kablosuz Görüntü Adaptörü Projeksiyon Aksesuarı

BENQ QCAST WI-FI HDMI ve/veya MHL ADAPTOR
Quick and Simple Steps to Kablosuz Presentation via Your Smart Device
Go from small screen to big screen for fun mobile entertainment sharing with loved ones using QCast! Thanks to the NFC Kablosuz solution, you can enjoy the revolutionary tapNshow Kablosuz experience, streaming 1080p multimedia contents from your smart device to BenQ projector with a simple tap.
QCast Video Akışı Dongle” nedir?
BenQ “Q Cast Video Akışı Dongle”, projektör üzerindeki USB ve HDMI girişlerine bağlanıp Windows/Mac OS işletim sistemli bilgisayarlardan ve android / iOS akıllı cihazlardan kablosuz veri aktarımı sağlayan harici bir WiFi dongle… BenQ; QCast sayesinde, dijital içeriklerinizi akıllı cihazlarınızdan veya bilgisayarınızdan kolaylıkla büyük ekranlara taşıyarak, üstün bir multimedya deneyimi sunuyor.
QCast ile iş ortamında veya evlerde istenilen video, film, resim, belge, web sitesi ve canlı video oturumları kablosuz bir şekilde projektörün büyük ekranına aktarılabiliyor. 1080p çözünürlükte ve 30 fps (kare/saniye) bant genişliğinde gerçekleşen bu aktarım sayesinde transfer hızı en üst seviyede tutulurken, görüntü kalitesinden de ödün verilmiyor.
NFC, DLNA ve Miracast Uyumu da Var!
NFC destekleyen mobil cihazlara indirilecek tapNshow uygulaması ile akıllı cihaz-projektör bağlantısı sadece tek bir tuşa basarak kurulabiliyor. Aynı zamanda Miracast, DLNA ve yerel içerik paylaşımını destekleyen QCast dongle ile mobil cihazlar ve kişisel bilgisayarlardan kolaylıkla Video Akışı yapılabiliyor ve içerikler büyük ekran keyfi ile izlenebiliyor.
QPresenter Pro ile Mobil Cihazınızdan Mükemmel Sunum Performansı
BenQ, tam kapsamlı bir kablosuz bağlantı ekosistemi oluşturmak ve kullanıcıların işini olabildiğince kolaylaştırmak adına piyasaya sürdüğü tüm donanımları kullanıcı dostu yazılımlar ile de destekliyor.
Kablosuz projeksiyon desteği sağlayan QPresenter Pro yazılımı/uygulaması ile, -işletim sistemi ne olursa olsun- tüm kişisel bilgisayarlar ve mobil cihazlar, kablosuz dongle takılmış bir BenQ projektöre Kablosuz Display üzerinden bağlanılabilecek ve mobil cihazlardaki sunumlar dev projeksiyon ekranlarında görüntülenebilecek. Özellikle iş ortamlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bu uygulama, PDF, PowerPoint, Word, Excel ve resim dosyaları gibi çok çeşitli dosya formatlarını görüntüleyebiliyor.
Detaylı Bilgiler
Ölçüler(W x H x D)? 80 x 9.2 x 30 mm?
Giriş? Micro USB?
Çıkış? HDMI or MHL 2.0?
Ağırlık 30g approx.?
Kablosuz Standard? IEEE 802.11b/g/n 2T2R single band?
Güvenlik WPA/WPA2?
LED? Blue LED indication for Power and WiFi status?
Çözünürlük 1280x720 default for HDMI/MHL (HDMI Max. up to 1080p@30p by EDID)?
Frekans Bandı? 2.4GHz?
Renk? White?
CPU AM8251@500Mhz?
DRAM? DDR3 256MB, 1Ghz?
NAND? 128MB?
Güç DC 5V/1A, through Micro USB port (HDMI) DC 5V/0.9A, through MHL (MHL)?
Video Desteği? Max. 1080p@30p video decode?

Ürün Yorumları