Benq MS531 1024x768 Projeksiyon Cihazı

Ürün Kodu: 955207
- MPN: 9H.JG777.33E
- GTIN: 4718755068225
Benq Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Benq Ms531 3300ans 1024x768 Hdmi Dlp Projeksiyon Projektör

İyi aydınlatılmış küçük toplantı odaları için net parlaklık

Yüksek parlaklıkta 3300 lümen, 20 kişiye kadar katılımcı kapasiteli, iyi aydınlatılmış toplantı salonlarında tartışma, işbirliği ve not alma özelliklerini sunmak için sunumlarda rahat ışıklar sağlar. Yüksek ışıklılık, resimlerin ve videoların canlı renkleriyle yanı sıra canlı metinler ve ince ayrıntılar ile de görüntü kalitesini artırır.

BenQ İş Projektörü MS531

Konvansiyonel Projektör

Saydam Metin için Yüksek Karşıtlık

Sektörde lider kontrast ve piksel doldurma faktörü ile BenQ projektörleri, en doğru siyahları üretir ve her karakter, grafik ve grafikler net tanımlanarak eşsiz okunabilirlik sağlar. Yüksek dolgu faktörü, siyah beyaz veya renkli görüntülerin netliğini artırır ve sunum yapanların ve izleyicilerin içeriğe odaklanmaya devam etmeleri için göz yorgunluğunu azaltır.

Evrensel Çoklu HDMI ve VGA Bağlantısı

Çiftli HDMI girişi, çiftli VGA girişlerine ek olarak, birden fazla sunum yapan ve dizüstü bilgisayarlarını veya mobil cihazlarını, devralmaları için zaman ayırmadan, ev sahipliği yapmak üzere tasarlanmıştır. Çoklu girişler, toplantı katılımcılarının karmaşık adaptörler veya zaman alan IT desteği olmadan anında işbirliği yapmalarını sağlar.

Mükemmel Hizalama için Dikey Çatlak

Projektör merkezi dışına yerleştirildiğinde trapez efekti ile karşı karşıya kalma, örneğin bir masanın üzerine yerleştirme gibi dikey kilit eğrisi işlevi, resmi profesyonel olarak kare şeklinde bir görüntü için ayarlar. Keystone düzeltme, çeşitli konumlardan ideal biçimde hizalanmış görüntüleri projelendirmeyi kolaylaştırır.

Kullanışlı Dış Ayak Ayakları

Tek ayarlama ayağına sahip projektörlerden çok daha üstün olan üçlü ayarlı ayak, projektör yerleşimine bakılmaksızın mükemmel sunumları hızla başlatmak için kolay hareket etmeyi kolaylaştırmak için köşelere veya projektöre ek ayaklar yerleştirildiğinde çok çeşitli toplantı salonlarında esnekliği önemli ölçüde geliştirir.

Kurulum İşlevlerine Tek Tuşla Erişim

Dikkat çekici bir şekilde yeniden tasarlanan yeni uzaktan kumanda, Ekran Görüntüsü'nde iç içe menüler seçmeden doğrudan Test Modeli ve Keystone gibi kuruluma uygun işlevlere anında erişen özel bir Hızlı Kurulum düğmesi içerir.

Lamba Değişiklikleri için Kolay Erişimli Üst Kapı

Uygun bir şekilde yerleştirilen açılması kolay bir lamba kapısı, projektöre toplantı salonlarında tavan monte edildiğinde hızlı lamba erişimi, bakımı ve kesintisiz üretkenlik için değiştirme olanağı sunar. Hızlı erişimli lamba kapısı, monte edilmiş projektörleri kaldırma ihtiyacını ortadan kaldırarak, lamba değişimini hızlı ve basit hale getirerek, duruş sürelerini önemli ölçüde azaltır.

Hensyonu Önlemek İçin Kensington Kilidi

Kensington kilit arabirimi, masa üstü projektörleri garantilemek için işletmeler için tasarlanmış olup, toplantı odası projektörlerine "fiziksel" güvenlik sağlar. BenQ iş projektörleri, fırsatçı hırsızları engellemek için her biri bir güvenlik çubuğu ile inşa edilmiştir.

Güç Tasarrufu, Çevre Dostu Optimizasyon

BenQ Eko Çevrim Sistemi, elektrik atıklarını ortadan kaldırır, toplantı öncesi ve sonrası açılış bekletme süresini azaltır ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti için bakım işlemlerini en aza indirir.

Eko Çevrim Sistemi

A. SmartEco ™ Modu: SmartEco ™ Modu, optimum renk ve kontrast performansı için gereken parlaklığı belirlemek için girdi içeriğini analiz eder, ödün vermeden en iyi görüntü kalitesini sunarken,% 70 lamba gücünü korur.

B. Eco Boş Modu: Projektör hiçbir kaynak içeriği tespit etmediğinde, Eko Boş Modu dikkat dağıtır ve enerji tasarrufu sağlamak için 3 dakika boyunca hareketsiz kaldıktan sonra otomatik olarak etkinleşir.

C. Otomatik Kapanma (Otomatik Kapanma Kapalı): BenQ iş projektörleri, enerji atıklarını gidermek için 20 dakika boyunca hareketsiz kaldıktan ve öğretmenlerin ekipmanı terk etme konusundaki kaygılarını azalttı.

Hızlı İpuçları: Eko Boş Modu ve SmartEco Modu doğrudan uzaktan kumanda kullanılarak etkinleştirilebilir.

Bekleme Modunda 0,5W

İnaktifken, BenQ iş projektörleri, projektöre bağlandığında, ancak kullanılmadığında enerji tasarrufunu maksimize ederek, 0,5 W bekleme gücü ile güç tüketimini minimumda tutuyor.

Ürün Yorumları