Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör

 • Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör
 • Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör
 • Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör
Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör Benq GW2270H 21.5" 5ms Full HD Monitör

Temel Özellikler

 • Tepki Süresi: 5 ms
 • Çözünürlük: 1920x1080
 • Teknoloji : Led
 • Dokunmatik Ekran: Dokunmatik Değil
 • Kullanıcı Tipi: Standart
 • Ekran Boyutu: 21.5"
Benq GW2270H, 21.5'', 1920x1080, 5ms, Full HD, Siyah, LED Monitör
468,90 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺11,90 SATIN AL

Ürün Kodu: 900293

Ürün Bilgisi

Berrak Görüntü Kalitesi

LED Yolu Açar

LED arkadan aydınlatma, CCFL teknolojisine sahip eski LED monitörlere göre belli başlı avantajlara sahiptir. Bu avantajlar sadece yüksek dinamik kontrast, ışık sızdırmama ve titreme önleyici teknolojilerde kendini göstermekle kalmaz aynı zamanda üretim aşamaları ve çevreyi daha az kirleten artık maddeler gibi çevresel faktörlerde de öne çıkar.

Görsel Keyif İçin Flicker Free (Titreşimsiz) Arka Aydınlatma

Flicker free teknolojisi, tüm parlaklık seviyelerinde, görüntüdeki titremeyi ortadan kaldırarak göz yorgunluğunu azaltır. Geleneksel LCD ekranlar saniyede 200 kez titreşir. Gözünüz bu titreşimleri göremeyebilir ama kesinlikle hisseder. Flicker free monitörlere geçerek gözünüzü bu yükten kurtarın!

Titremeyi görmek için monitörün önüne bir pervane koyun ve kanatçıkların arasından görüntüyü kontrol edin. Görünen Titreme

Titremeyi görmek için monitör ekranınızın fotoğrafını çekin

Görünen Titreme

Düşük Mavi Işık Modu

Tüm parlaklık seviyesinde titreşimi ortadan kaldırmak için BenQ'nun tescilli Flicker-free (Titremesiz) Teknolojisine sahiptir. Bu özellik gözlerinize daha az yük binmesini sağlayarak çabuk yorulmasını önler. Monitör ayrıca mavi ışığı azaltarak, uzun dönemde başağrısını, göz yanmasını, göze zarar gelmesini ve diğer sağlık sorunlarını yüksek seviyede önlemek için dört önceden ayarlanmış kullanım moduna sahiptir: Low Blue Light (Düşük Mavi ışık) Mod'ları (Multimedya-%30 düşük, Web (%50 düşük), Ofis (%60 düşük), Okuma (%70 düşük). Gözünüze "gözü gibi bakan" en iyi monitör çözümlerinden birisidir.

Evinizdeki ve İşyerinizdeki Dekorun Bir Parçası

GL2460HM Serisi herhangi bir dekora mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Parlak çerçevesi ve yumuşak hatlara sahip destek ayağıyla dekorun içerisinde göz alıcı bir şekilde kendini gösterir. GL2460HM'ın karbon fiber alaşımlı arka yüzeyi güçlü bir yarış arabasının enerjisini tüm monitöre yayar; her açından çok güzel... 16mm'lik ince çerçevesi ile GL60 Serisi sofistike ve kompakt bir görünüşe sahiptir. Hem iş yerinizde hemde evinizde kullanacağınız çoklu monitör kurulumunda ince çerçeve yapısının sizi hiç rahatsız etmediğini fark edeceksiniz.

Oval Taban Desenli Arka Yüzey İnce Çerçeve

En Rahat Okuma Tecrübesi İçin Geliştirilen Reading (Okuma) Modu

BenQ, monitörünüzdeki yazıları çok daha rahat bir şekilde okuyabilmeniz için monitörün renk sıcaklığını, parlaklığını, kontrast oranını ve keskinliğini sizler için ayarladı. Reading Mode, basılı bir kağıdın görüntüsünü birebir taklit ederek, monitörlere uzun bir süre sabit bir şekilde bakılmasından dolayı oluşan göz yorgunluğunun en aza indirilmesi konusunda yardımcı olur.

Full Power Consumption
Internet Browsing with Eco Mode
Document Viewing with Eco Mode
Emailing with Eco Mode
Gaming with Eco Mode
Yüksek Enerji Tasarrufu İçin Geliştirilmiş Eco Modu

Geliştirilmiş Eco Modu, en yüksek görüntü kalitesini size en yüksek enerji verimliliğiyle sunmak için, arka ışık parlaklık seviyesini ayarlar. Bu akıllı mod, belge görüntüleme, Internet'te dolaşma ve e-mail okumada %37'ye, oyunda ise %44'e kadar varan oranlarda güç tasarrufu sağlar.

12M:1 Dinamik Kontrast Oranı Sayesinde Zengin Renk Derinliği ve Keskinlik

BenQ GL2460HM, karanlık ve karışık görüntülere zengin renk derinliği ve keskinlik kazandırmak için, 12M:1 dinamik kontrast oranına sahiptir. Bu zengin kontrast oranı sayesinde, ister oyun oynayın isterseniz film seyredin, en parlak beyazdan en karanlık siyaha kadar, monitörünüzdeki tüm renkler birbirine mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

BenQ LED Monitör Geleneksel LED Monitor
HDMI Multimedya En son teknoloji HDMI portu sayesinde, uyumlu tüm cihazlarınızı GL2460HM ile kullanabilirsiniz.

Full HD 1080p, 16:9 Görüntü Mükemmeliği

BenQ GL2460HM, Full HD 1080p çözünürlük ve 16:9 görüntüleme oranını destekler. Bu sayede monitörünüzdeki en küçük detaylar bile gerçeğine en yakın renklerle ve en zengin şekliyle görüntülenir.

Geleneksel

Full HD

Üstün Tepki Süresi

2ms GtG tepki süresi sayesinde hareket dolu videolarda ghosting (bulanıklık) veya görüntü bozulmalarıyla karşılaşmadan eğlencenizin keyfini çıkartın.

Diğerleri

BenQ

Günlük Kullanım İhtiyaçlarınız İçin Senseye 3® Görüntü Çözümü

BenQ Senseye® Human Vision Teknolojisi'yle dünyanın en gerçekçi renklerini yakalayın. Altı adet, tescilli ince ayar tekniği sayesinde Senseye 3® tüm önceden ayarlanmış görüntü modlarında en iyi tecrübeyi sunar. Standart, Movie (Film), Game (Oyun), Photo (Fotoğraf), sRGB, Reading (Okuma) ve Eco modları arasında özellikle Eco modu güç ve para tasarrufu sağlar.

Windows ® 10, 8, 7 uyumlu

GL2460HM, Windows 10 sertifikasına sahiptir ve tüm renk sistemleriyle tam uyumludur. GL2460HM'ı bilgisayarınıza bağlayın yeter. Windows, siz hiç bir çaba harcamaden ürünü tanır ve gerekli ayarları yapar.

ecoFACTS Etiketi

ecoFACTS, size BenQ ürünlerini ne kadar çevre dostu olduğunu anlatır. BenQ , ekolojik düzenlemelere pasif olarak uymakla kalmayıp aynı zamanda aktif olarak çevre dostu ürünler üretmektedir. ecoFACTS, BenQ'nun çevreye zararlı ham maddeleri ikame ham maddelerle değiştirmesi, malzeme seçimi, ambalaj tasarımı, enerji tasarruflu tasarım ve üretimin diğer cephelerindeki büyük çabalarının beyanıdır.

 • Mercury-free LED-backlit display
 • >85% recycled papers in packaging box
 • Eco-friendly ink printing in packaging box
 • BFR/PVC-free casing plastics

Energy Star Belgeli

GL2460HM, ENERGY STAR Bilgisayar Monitörleri Programı Versiyon 6.0'ın koşullarına riayet eder. Böylece bir yandan enerji ve para tasarrufu yaparken bir yandan da daha iyi bir Dünya'da yaşamanın keyfini çıkartabilirsiniz!

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Monitör Kategorisinin Çok Satan Ürünleri