Gigabyte AORUS AD27QD 27 IPS 2K 1MS 144Hz MONİTÖR 1xVGA 2xHDMI 1xDP SP

Ürün Kodu: 988700
- GTIN: 4719331804749
Gigabyte Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Gigabyte AORUS AD27QD 27 IPS 2K 1MS 144Hz MONİTÖR 1xVGA 2xHDMI 1xDP SP Monitör

Gigabyte AORUS AD27QD 27" 1ms 144Hz QHD Displayport/HDMI Edge Ips Gaming Monitör Genel Özellikleri

1ms tepki süresi

AORUS AD27QD, piyasadaki en duyarlı oyun monitörlerinden biridir. Sıvı kristallerin büküm hızını hızlandırarak, tepki süresi 1 ms'ye düşürülebilir ve gölgelenme etkisi olmadan akıcı bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmanıza izin verir. Bu özellik özellikle yüksek tempo oyunlarında kullanışlıdır!

1000:1 Kontrast oranı

Aorus AD27QD siz 178 ekstra geniş görüş açıları sağlayan, gelişmiş 10bit (8bit +FRC) Renkli IPS ekran teknolojisi kullanır. Şiddetli yarışmalarda, AD27QD'nin düzgün görüntü oluşturma yeteneği, gölgelenme etkileri olasılığını inkar edecek ve sizi zafere götürecektir.

Gerçek renkleri hisset


Panelin renk gamı ne kadar yüksek olursa, görüntülenen renk aralığı o kadar geniş olur. DCI-P3, Amerikan film endüstrisinden gelen dijital film projeksiyonu için yaygın bir RGB renk alanıdır. SRGB'ye kıyasla, DCI-P3, daha gerçekçi ve daha net renkler elde etmelerini sağlayan daha güçlü ve daha net olan kırmızı ve yeşili kapsar. HDR teknolojisi ile, AORUS AD27QD Oyun İzleyicisi, kullanıcılara daha zengin renk seviyeleri sağlayabilir.

Geniş renk aralığı

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ekranlar, Standart Dinamik Aralık (SDR) ekranlara kıyasla daha iyi kontrast ve renk doğruluğunun yanı sıra daha canlı renkler sunar. Sonuç olarak, HDR oyun, film eğlencesi ve multimedya içeriği oluşturma gibi çeşitli uygulamalardan ilgi çekiyor. Amaç, insan gözünün resmi olabildiğince gerçek görmesine izin vermektir.

Mükemmellik kanatları

Şahin, güçlü kanatlarını gökyüzünde süzülmek ve avını kilitlemek için kullanır. AORUS Çekirdeği, falconun aerodinamik kanatlarından ilham alır, kanat şeklindeki konturları içeren ve aynı zamanda falconun yüksek hızlı yükselişini andıran ve gökyüzüne dalarak çok katmanlı bir tasarıma sahiptir. Şık ve metalik zırhı olan AORUS Core, fütüristik tarzıyla teknolojideki ilerlemeyi sembolize ediyor.

Siyah ekolayzer

Siyahlık Seviyesini Ayarla
Black Equalizer, kontrastı arttırmak ve parlak alanın fazla pozlandırılmadan karanlık sahnenin görünürlüğünü arttırmak için ekranın gölgesini kontrol edebilir, böylece oyunda, Black Equalizer diğer ekran alanlarını etkilemeden karanlık bölümün ayrıntılarını derinleştirir. Karanlıkta saklanan düşmanları kolayca bulalım.

144Hz ile QHD

AORUS AD27QD, 144 hz yenileme hızı ile 16: 9 en boy oranında 27 ”QHD panel (2560x1440 çözünürlük) özelliğine sahiptir, Full HD'den iki kat daha fazla ayrıntı ve görüntü kalitesi sunar ve oyunların ve filmlerin orijinal boyutunda keyfini çıkarmanıza olanak tanır . AD27QD, dalgalı oyun ve kırık çerçevelere son veren ve herhangi bir kare hızında akıcı ve yapay olmayan bir performans yaratan AMD Radeon ™ FreeSync teknolojisini destekler.


Tipi

LED

Bağlantı Şekli

2 x HDMI2.0

Bağlantı Şekli

1x DP ( DisplayPort )

Maksimum Çözünürlük

2560*1440

Garanti Süresi

24 Ay

Ekran Boyutu

27

Kontrast Oranı

1000:1

Rengi

Siyah

Tepki Süresi

1 ms

Panel Tipi

Flat


Ürün Yorumları