Benq BL3201PT 32" 4ms 4K UHD Tasarımcı Monitörü

  • Benq BL3201PT 32" 4ms 4K UHD Tasarımcı Monitörü
  • Benq BL3201PT 32" 4ms 4K UHD Tasarımcı Monitörü
  • Benq BL3201PT 32" 4ms 4K UHD Tasarımcı Monitörü
Benq BL3201PT 32" 4ms 4K UHD Tasarımcı Monitörü Benq BL3201PT 32" 4ms 4K UHD Tasarımcı Monitörü Benq BL3201PT 32" 4ms 4K UHD Tasarımcı Monitörü

Temel Özellikler

Benq BL3201PT Pivot 4K 32" IPS Tasarımcılar İçin Monitör

Ürün Kodu: 820086

Ürün Bilgisi

Kusursuz Tasarımlar İçin Geliştirilen Profesyonel Monitör

Biz fikirlerin gerçeğe dönüşmesi için ne gerektiğini biliyoruz. Harika bir iş ortaya çıkana kadar her detayla uğraşma tutkusu.
BenQ BL3201PT QHD Tasarımcı Monitörü, yüksek çözünürlük, 100% sRGB ve CAD/CAM, animasyon dahil bir çok moduyla fikirlerinizi gerçeğe dönüştürür.

Öne Çıkan Özellikler:

  • 32” Geniş Ekran 3840x2160 UHD Çözünürlük
  • 100% sRGB renk çeşitliliği
  • IPS teknolojisine sahip 10-bit görüntü
  • CAD / CAM, animasyon ve düşük mavi ışık modu
  • Modlar arasında kolayca değişiklik yapabileceğiniz ayar menüsü

32” 4K UHD Monitör

UHD, Full HD ekranlara göre 4 kat daha fazla çözünürlüğe sahiptir. Aslında UHD monitörler, grafik, video ve resimlerde insan gözününün görebileceği en yüksek çözülürlüğü sunar. Yüksek çözünürlük bir çok uygulamanız için geniş çalışma alanı ve verimlilik anlamına gelir.

100% sRGB ve IPS Teknolojisi

10-bit, 100% sRGB ve Rec.709 Optimal Renk Doğruluğu
Her renkte - 1 milyar renkten fazla- sRGB ve Rec.709 renk doğruluğunu elde edeceğinizden emin olmak için BL Serisi modellerinden birisini tercih edin.
IPS (In-Plane Switching) teknolojisi ile her açıdan doğru renk ve görüntüyü göreceksiniz. 178° lik geniş açı, aynı odada birden fazla kişiyle beraber çalışmak için harika bir imkan yaratır.
İleri seviyede renk çözünürlüğü, renk tutarlılığı ve çok geniş bir renk aralığı yüksek bağlantı olanaklarıyla birleştiğinde karşınıza usta grafik sanatçılarına layık bir monitörü olan BenQ BL Serisi çıkar.

CAD/CAM

BenQ Tasarımcı Monitörleri en iyi görüntü performansı için bir çok mod içerir. Bu modlara Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA ve diğer CAD/CAM yazılım çözümleri dahildir.

CAD/CAM Modu

Devrimsel CAD/CAM Modu, 3D çizgiler üzerinde üstün bir zıtlık yaratarak diğerlerinden ayrılır. Wireframe çalışmalarda, karışık objelerin üzerindeki detayları daha net görmek için monitör renk ve kontrast ayarlarını CAD/CAM modunu açarak değiştirin ve hiç bir detayı kaçırmayın.

SOLIDWORKS Çözüm Ortağı olmak CAD/CAM kullanıcıları için profesyonel monitör standartlarına uygunluk sağlamak demektir.

Animasyon Modu

Animasyon Modu, karanlık alanları ön plana çıkartarak bu alanlardaki çalışmalarını kolayca yapmanızı sağlarken önplana çıkartılmasına gerek olmayan alanlarda harekete geçmez. Çalıştığınız ışık ortamına göre ayarlayabileceğiniz Aminasyon Modu 10 farklı parlaklık seviyesine sahiptir.

Video Kurgu

Video Kurgucular, BenQ Tasarım Monitörü ile en doğru renk gamutuna ve geniş çalışma alanına kavuşurlar. Daha geniş çalışma alanı, kurguculara daha fazla menüye UHD görüntüleme kalitesiyle ve kolaylıkla ulaşma imkanı tanır.

REC 709 Optimal Renk Doğruluğu

BL Serisi monitörler, HDTV'ler için standart format olan REC. 709 renk çeşitliliğine sahiptir. Doğal REC.709 renk gamutu her rengin en isabetli doğrulukla verilmesini sağlar.

Grafik Sanatları

İleri seviyede renk çözünürlüğü, renk tutarlılığı ve çok geniş bir renk aralığı yüksek bağlantı olanaklarıyla birleştiğinde karşınıza usta grafik sanatçılarına layık bir monitörü olan BenQ BL Serisi çıkar.

UHD Çözünürlük ve Ultra Rafine Renk

UHD Çözünürlük sayesinde 10-bitlik ekran ve IPS teknolojisinin avantajlarını kullanarak 100% RGB renk işlemesini yakalayabilirsiniz. BenQ Tasarımcı Monitörleri'ninrenk zenginliği, kontrast ve görsel dinamikler bakımından beklentilerinizi aşağına hiç şüphe yok.

Fazladan Verimlilik İçin Çok Ekranlı Görüntü

BenQ'nun yazılımı multi tasking yapabilmeniz monitör ekranını bölmenize imkan tanır.

Çift Ekran Oranı, BL Serisi Monitörlerinizi 4:3 veya 5:4 oranlarında ikiye bölerek, 32"lik ekranınızı iki adet 19" sanal ekran olarak kullanmanızı sağlar. Display Mode, bu ekranları 19"ten 30"WQ a kadar oranlamanızı sağlar.

Picture-in-Picture (PIP) & Picture-by-Picture (PBP)

Resim içinde resim özelliği sayesinde iki farklı görüntü kaynağından görüntün alıp (PIP/PBP) aynı anda tek ekran üzerinde gösterebilirsiniz.

Masaüstü Bölümleme

BenQ Display Plot Yazılımı sayesinde monitör ekranınızı dilediğiniz çalışma alanlarına bölebilirsiniz. (Bunun için Display Plot Yazılımı ve Windows İşletim Sistemi Gereklidir)

OSD Kontrolü

OSD Kontrolü ile Low Blue Light (Düşük Mavi Işık) CAD/CAM ve Animasyon modları arasında tek tıklamayla geçiş yapın. Aynı zamanda OSD ayarlarında kumanda ile parlaklık ayarı da yapabilirsiniz.

Ergononik Monitor – Yükseklik Ayarı

150mm ye kadar yükseklik ayarı, 90' dik kullanma, öne arkaya ve yanlara hareket imkanı ile tasarımlarınızda size büyük rahatlık sağlar.

Otomatik Pivot ve Display Pilot Yazılımı

BenQ akıllı algılama sistemi sayesinde monitörünüzü çevirdiğinizde görüntü otomatik olarak kendini ayarlayacaktır.

Flicker-free Teknolojisi

Flicker-Free Teknolojisi, uzun saatler boyunca monitörünüzün başında otursanız dahi gözlerinizin yorulmamasını ve zarar görmemesini sağlar.

Düşük Mavi Işık Modu

Her monitör, baş ağrısı, göz hastalıkları, kızarıklıklar ve uyku bozukluklarının bir nedeni olan olan mavi ışık demetini saçar. BenQ'nun Low Blue Light (Düşük Mavi Işık) Teknolojisi bu rahatsızlıkları önler.

Ağırlık 13 kg
Boyutlar 436.4 x 740.3 x 65.6
Dahili Hoparlör Var
Vesa Uyumluluğu Var
Bağlantı DVI + Display + Mini Display + 2xHDMI + USB
Çalışma Frekansı (Hz) 60 Hz
Çözünürlük (max) UHD (3840x2160)
Ekran Büyüklüğü (İnç) 32"
Ekran Tipi 16 : 9 ( Geniş Ekran )
Kontrast Oranı (mnt) 1000 : 1
Nokta Aralığı 0.18 Doth Pitch
Parlaklık (cd/m) 350 cd
Tepki Süresi 4 mS
Görüş Açısı (Yatay/Dikey) 178°/178°
Renk Sayısı 1.07 milyar
Bekleme Modu < 0,5 Watt
Güç Kaynağı Dahili Batarya
Güç Tüketimi 42 Watt
Garanti Süresi (Ay) 24

Ürün Yorumları

Monitör Kategorisinin Çok Satan Ürünleri