Belkin iPhone 13/13 Pro SF UltraGlass - OVA78ZZ

Ürün Kodu: 1038273
- MPN: OVA078ZZ
- GTIN: 0745883834365
Belkin Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Belkin iPhone 13/13 Pro SF UltraGlass - OVA78ZZ Cep Telefonu Aksesuarı

Belkin Screen Force Ultra Glass ile Mükemmel Koruma

iPhone 13/13 Pro için tasarlanan Ultra Glass ekran koruyucu, telefonunuzu dış etkenlere karşı korumanıza yardımcı olur. Çizik, aşınma, kılcal çatlak gibi hasarlar oluşmasını önleyerek telefonunuzun estetik kullanım ömrünü uzatır.


Bakteri Koruması Sağlayan Katman

Gün içerisinde birçok yüzey ile temas halinde olduğunuz için bakteriler telefonunuzun ekranına ulaşabilir. Bu yüzden ekran koruyucunun yüzeyine eklenen katmanlardan biri de antibakteriyel korumadır. Bu koruma sayesinde telefonunuzun ekranı bakteriler sebebiyle renk değişimine uğramaz ve her zaman ilk günkü canlılığını korur.

Ultra Sert Yüzey ile Etkin Koruma

Çeşitli testlerden geçerek onaylanan ekran koruyucu, Ultra Glass teknolojisi sayesinde oldukça sert bir yapıya sahiptir. Ekran yüzeyine mükemmel uyum sağlayan cam, her köşeden mükemmel koruma sağlar. Ultra sert cam ile gün içinde oluşabilecek hasarlar ve düşürme kaynaklı çatlaklara karşı telefonunuzun daha dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Dayanıklılık için Artırılmış Kenar Gücü

Üstün Alman teknolojisi ile üretilmiş cam koruyucu, ekran yüzeyine uygulandığında telefon ekranının köşelerini ve kenarlarını da olası çarpma ve düşürmelere karşı etkili bir şekilde korur. Kenar ve köşelerden çatlamaya meyilli ekranlar için özel olarak tasarlanan cam, kılcal çatlakların da büyümesini önler.

Dokunmatik Hassasiyeti Koruyan İncelik

Özel dayanıklı ve inceltilmiş cam malzemeden yapılan Ultra Glass ekran koruyucu, telefonunuzu orijinal dokunmatik hassasiyeti ile kullanmanızı sağlar. Ayrıca ince tasarımı ile telefon kapak ve kılıfları ile kullanmaya devam ederek telefonunuza tam koruma sağlayabilirsiniz.

Parmak İzi ve Leke Tutmayan Yüzey

Parmak izi koruyucu katman ile daha çok işlev kazanan ekran koruyucu, telefonunuzu daha temiz tutmanıza yardımcı olur ve rahatsız edici yağ ve parmak izi lekeleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Parlak ekran yüzeyi ise kolay temizlenebilir olduğu için zahmetsiz kullanım sunar.

Montaj Tepsisi ile Pratik Uygulama

Ekran koruyucuyu kolay, hassas ve kabarcıksız bir şekilde uygulamanıza olanak tanıyan hizalama tepsisi, ürün ile birlikte gelir ve bu sayede profesyonel yardım almadan kendiniz uygulayabilirsiniz.

Teknik Özellikler
  • Uyumluluk: iPhone 13 / 13 Pro
  • Antimikrobiyal İşlem Görmüş
  • Parmak İzi Önleyici
  • Çift İyon Değiştirilmiş Cam

Ürün Yorumları