Belkin WIA001VFWH 10W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı-Beyaz

Ürün Kodu: 1020209
- GTIN: 0745883796694
Belkin Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Belkin WIA001VFWH 10W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı-Beyaz Cep Telefonu Aksesuarı

HIZLI KABLOSUZ ŞARJ ETME KOLAYLAŞTIRILMIŞTIR

Her zaman güvenli bir şekilde mümkün olan en hızlı kablosuz şarjı elde etmeniz için 10 watt'a kadar hızlı kablosuz şarj. Hızlı ve kolay bir güç artışı için telefonunuzu pedin üzerine koymanız yeterlidir.

EVRENSEL QI™ UYUMLULUĞU

Bu tek şarj cihazını kullanarak herhangi bir Qi uyumlu telefona güç verin. BOOST↑CHARGE Kablosuz Şarj Pedi 10W, Apple ve Samsung akıllı telefonlarını mümkün olan en hızlı şekilde şarj ederken diğer tüm Qi özellikli cihazlara 5 watt iletmek üzere tasarlanmıştır.

3MM'YE KADAR KASA UYUMLU

Kılıfınızı çıkarmadan şarj edin. BOOST↑CHARGE Kablosuz Şarj Pedlerimiz, 3 mm'ye kadar hafif plastik kasalarla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

LED IŞIK GÜVENLİ VE BAŞARILI ŞARJ OLDUĞUNU GÖSTERİR

Anahtarlar ve madeni paralar gibi yabancı nesneler şarjınızı bozabilir ve hatta kablosuz şarj cihazlarının gereksiz güç yayarak eşyalarınıza zarar vermesine veya erimesine neden olabilir. Beyaz bir LED ışığı, telefonunuzun düzgün şekilde hizalandığını ve şarj olduğunu gösterirken, sarı bir ışık sizi yabancı bir nesnenin varlığı konusunda uyardığı için güvenle şarj edin. Işık, çevredeki ortamı bozmamak için özel olarak tasarlanmıştır.

HIZLI ŞARJ 3.0 DUVAR ŞARJ CİHAZI DAHİLDİR

Quick Charge 3.0 uyumlu duvar şarj cihazı ve kablosu, kablosuz şarj cihazınızın optimum şekilde şarj edilmesini sağlar. Ayrıca, yalnızca 35 dakikada sıfırdan %80'e güç sağlamak için verilen kabloyu kullanarak Hızlı Şarj uyumlu cihazları duvar şarj cihazına bağlayabilirsiniz. *

Quick Charge 3.0 teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin >

Özellikler:

 • (1) Çap: 90mm/3.5"
 • (2) Yükseklik: 13,3 mm/0,5"
 • Ağırlık: 74g/2.6oz

Bir Bakışta:

 • 10W'a kadar Qi özellikli cihazlar için hızlı kablosuz şarj
 • Çoğu hafif kasayla uyumlu kasa
 • LED ışığı, telefonunuzun optimum şarj için uygun şekilde hizalandığını gösterir
 • Kutudan çıkar çıkmaz şarj etmek için AC adaptörü dahildir
 • 2 yıl garanti ile korunmaktadır

Paket İçeriği:

 • BOOST↑CHARGE Kablosuz Şarj Pedi 10W
 • 1.2m/4ft. USB-A'dan mikro USB'ye kablo
 • AC adaptörü
 • Hızlı Kurulum Kılavuzu

* Geleneksel 5 watt'lık şarj cihazlarından 4 kata kadar daha hızlı şarj edin. 2750 mAh hızlı şarj pilini (1,5C şarj hızı) şarj eden ve tüm şarj uygulamaları için 40C'lik bir termal sınır için maksimum gücü kullanan Qualcomm® Quick Charge™ dahili testlerine dayanmaktadır. Şarj süresi %0 ile %50 arasında (Ağustos 2015).

Bu ürün, 2/12/19 tarihinde Wireless Power Consortium tarafından tescil edilmiş ve onaylanmıştır. Qi standardını kullanan ürünler, güvenlik, birlikte çalışabilirlik ve enerji verimliliği sağlamaya yardımcı olmak için sıkı bir şekilde test edilmelidir. Yalnızca bu bağımsız laboratuvar testlerini geçen ürünler Qi logosunu kullanabilir ve "Qi Sertifikalı" olarak kabul edilir.

Ürün Yorumları