Beek BC-2933-15 LC-LC Fiber Optik Patch Kablo 15 metre Singlemode Duplex 09-125

Ürün Kodu: 961939
- GTIN: 8693661769601
Beek
Garantili

Ürün Bilgisi

Beek BC-2933-15 LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Singlemode, Duplex, 09/125 Network Kablosu

LC / LC Konnektör
Seramik başlıklı konnektör uçlarına
sahip
Singlemode
Duplex
I-VH 2E9/125µ
Halogen free kablo
9/125µm
fiber
Fiber class OS 1
Kablo çapı 3mm
ÖZELLİKDEĞER
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:8693661769601

Ürün Yorumları