• Beek BC-2932-02 LC-SC Fiber Optik Patch Kablo 2 metre Singlemode Duplex 09 125

Beek BC-2932-02 LC-SC Fiber Optik Patch Kablo 2 metre Singlemode Duplex 09 125

Ürün Kodu: 961931
Beek
Garantili

Ürün Bilgisi

Beek BC-2932-02 LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 09/125 Network Kablosu

• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip

Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm
fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm
ÖZELLİKDEĞER
Uzunluk:2 Metre
Kablo Tipi:Single Mode
Kablo Sınıfı:Fiber Patch Kablo
Konnektör Tipi:LC,SC
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:8693661776265

Ürün Yorumları