• Beek BC-2533-15-3 LC-LC Fiber Optik Patch Kablo 15 metre Multimode Duplex 50-125 OM3

Beek BC-2533-15-3 LC-LC Fiber Optik Patch Kablo 15 metre Multimode Duplex 50-125 OM3

Ürün Kodu: 961917
Beek
Garantili

Ürün Bilgisi

Beek BC-2533-15-3 LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3 Network Kablosu

• LC / LC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip

Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm
fiber
• Fiber class OM 3
• Kablo çapı 3mm
• 10 Gbit Ethernet'e kadar
veri iletimi mümkün
ÖZELLİKDEĞER
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:8693661774209

Ürün Yorumları