Bebek Monitörü

2 Bebek Monitörü Var
Filtrele

Bebeğinizin Güvenliği için Telsiz ve Kamera çeşitleri

Bebek sahiplerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında olan bebek telsizi ve kameralar beğeninize sunuluyor.

Bebek Telsizi ve Kameraları ile Bebeğiniz Hep Güvende
Bebeğiniz diğer odada olsa bile bebek telsizi ve kameralar sayesinde hep yanı başında olabileceksiniz. Bebek telsizi ve kameralar hem bebeğin güvenliği için hem de ebeveynlerin uzaktayken rahat hissetmeleri için kullanılıyor. Bebek odasındaki sesleri ebeveyn odasına ileten bebek telsizi olarak bilinen ses iletim cihazlarından ihtiyacınızı karşılayanı Webdenal güvencesi ile seçebilirsiniz.

Seçeceğiniz bebek telsizleri, tek yönlü olabileceği gibi çift yönlü de olabiliyor. Geceleri bebek odasında yatamayan anne ve babaların imdadına yetişen bebefon modelleri, içeriden gelebilecek tüm sesleri duymanızı sağlıyor. Bebek telsizlerinin kullanımında klima,televizyon, telefon ve benzeri gibi sinyali karıştırarak sesin ulaşmasına engel olan aletlerle birlikte çalışmamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Ayrıca kullanacağınız bebefonun, bebekten olabildiğince uzak kullanılması gerekiyor. Bebefonların ışıklı modelleri ile duyamadığınız düşük seslerde bile bebeğinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Bebek Telsizi ve Kameraları Sayesinde 7 / 24 Bebeğinizin Yanında Olun
Bebek telsizlerinin yanı sıra bebek kameraları ile ses dışında görüntülü olarak da izleyebilirsiniz. Bebek kameraları özellikle odanın dışından takip edilmesi lazım olduğunda kullanılan bir ürün olup, genellikle bakıcıyı ve bebeği takip etmek için kullanılıyor. Weewell modellerinde bulunan SD karta kayıt özelliği sayesinde kayıtlarınızı daha sonra da izleyebilirsiniz. Aynı zamanda karşılıklı konuşma özelliği ile içeriyle konuşabilir, kameraya zoom yapabilir, termometresi ile içerinin sıcaklığını da görebilirsiniz. Kablosuz olarak kullanabileceğiniz Weewell bebek telsizi ve kamerasını150 metre uzaklığa kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Weewell, Motorola, Switel, Loobex, Gigaset, Kraft, Philips Avent, Tomy, Bebevo, D-Link, Odisu ve Philips markaların modellerinden dilediğinizi seçerek bebeğiniz her anını takip edebilirsiniz. Fonksiyonel yapılarıyla ön plana çıkan bebek kameraları ve telsizlerinden farklı tasarım ve modellerden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Aradığınız bebek telsizi ve bebek kamerası marka ve modellerini bebek telsiz ve kameraları kategori sayfamızdan filtreleyerek,ihtiyacınızı karşılayacak ürünü bulabilirsiniz. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz ürünleri markalarına göre karşılaştırabilir, aramanızı fiyat aralığına göre de ayarlayabilirsiniz.