• Asus Zenfone 2 32GB Siyah (ZE551ML) Cep Telefonu

Asus Zenfone 2 32GB Siyah (ZE551ML) Cep Telefonu

Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 832429)

Asus Zenfone 2 32GB Siyah (Asus Türkiye Garantili) Cep Telefonu

  • Zenfone 2 32GB Siyah ZE551ML Asus Türkiye Garantili
  • Başkalarının Göremediğini Gör Avucunuzun İçindeki Güzellik ve Güç Mucizesi Lüks, ultra ince kavisli ergonomik tasarım ZenFone 2 gücünü 2.3 / 1.8 GHz hızında çalışan 64-bit Intel® Atom™ işlemciden ve 4 GB RAM'den alarak önceki modele göre günlük performansta 3 kata kadar, oyun deneyiminde ise 7 kata kadar daha yüksek performans sunar ve bu sayede akıcı web, video, harika oyun deneyimi ve çoklu görevlerde sizi bekletmeyen bir güç sunar.
    EKRAN / KASA
    ORANI Full HD IPS Ekran İnce Kenar Fırçalı Yüzey Bugün ve Ötesi İçin Performans ZenFone 2 gücünü 2.3 / 1.8 GHz hızında çalışan 64-bit Intel® Atom™ işlemciden ve 4 GB RAM'den alarak önceki modele göre günlük performansta 3 kata kadar, oyun deneyiminde ise 7 kata kadar daha yüksek performans sunar ve bu sayede akıcı web, video, harika oyun deneyimi ve çoklu görevlerde sizi bekletmeyen bir güç sunar. SÜPER DÖRT ÇEKİRDEK INTEL ATOM İŞLEMCİ ÇİFT KANAL PERFORMANSI DOKUNMATİK TEPKİSİ AndEBench ile ölçülmüş ve ZenFone 5 (Intel Clover Trail+ platformu) ile karşlaştırılmıştır. Başkalarının Göremediğini Gör ZenFone 2'nin 13 MP PixelMaster kamerası ve f/2.0 diyafram lensi sıfır deklanşör gecikmesi ile etkileyici fotoğraflar çeker. Sınıfının lideri Düşük Işık modundaki piksel birleştirme teknolojisi sayesinde gece ya da düşük ışıklı ortamlarda flaşa gerek kalmadan %400 daha aydınlık fotoğraflar çekebilirsiniz. Super HDR özelliği ise ters ışık altında görünür fotoğraflar çekmenizi sağlarken ZenFone 2'nin Real Tone flaş özelliği ise flaş patladığında dahi gerçekçi renkleri korumanıza olanak tanır.
    Real Tone flaş ön / arka KAMERA diyafram Element lensleri Daha basit, akıllı ve kişisel bir ZenUI deneyimi Özgürlük, bağlantı ve ifade, ASUS'un mobil arayüzü ZenUI'un temelindedir. Seçkin görsel tasarımıyla yenilenmiş ZenUI ZenMotion, SnapView, Trend Micro™ Security ve ZenUI Anında Güncelleme gibi kullanılabilirliği artıran, güvenliği ve gizliliği garanti altına alan ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sunan özellikler ile birlikte geliyor. ZENUI KULLANICILARI anında güncelleme ASUS BoostMaster Teknolojisi ile Telefonunuzu İki Kat Hızlı Şarj Edin Beklemeye az, çalışmaya çok zaman ASUS'a özel ASUS BoostMaster teknolojisi ile cihazınızı alışkın olduğunuzdan çok daha hızlı şarj edersiniz. ZenFone 2'de bunun anlamı cihazınızın şarjının %60'ının sadece 39 dakikada dolmasıdır. Daha fazlası 39 DK'da şarj seviyesi Çift aktif, Çift SIM ZenFone 2'nin Dual-Active teknolojisine sahip çift-SIM kapasitesi ile hiç bir çağrıyı kaçırmayacaksınız. SIM1 ile aramanızı yapın ya da aranın, eğer birisi SIM2'den iletişime geçmek isterse anında sorunsuzca

Ürün Yorumları