• Asus 1TB Travelair N Wireless Taşınabilir Disk (WHD-A2)
 • Asus 1TB Travelair N Wireless Taşınabilir Disk (WHD-A2)
 • Asus 1TB Travelair N Wireless Taşınabilir Disk (WHD-A2)
Asus 1TB Travelair N Wireless Taşınabilir Disk (WHD-A2) Asus 1TB Travelair N Wireless Taşınabilir Disk (WHD-A2) Asus 1TB Travelair N Wireless Taşınabilir Disk (WHD-A2)

Asus 1TB Travelair N Wireless Taşınabilir Disk (WHD-A2)

Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 838002)

Asus 1 TB WHD-A2 BLK13 P_EU Wi-Fi Taşınabilir Disk

Medya Kütüphaneniz Hep Yanınızda

1TB'lık depolama alanı ve dahili Kablosuz ağıyla Travelair N, 500'den fazla filmi ya da binlerce fotoğraf, şarkı ve dosyayı gittiğiniz her yere götürmenüzü ve bir akıllı telefon veya tablet yardımıyla kablosuz olarak erişmenizi sağlar. NFC teknolojisi anında, tek dokunuşla desteklenen cihazlarla bağlantı sağlar ve ASUS AiDrive yardımcı uygulaması, Travelair N üzerindeki dosyalarınızı, iPhone, iPad, Kindle Fire ya da Android cihazlar üzerinden görmenizi, oynatmanızı, paylaşmanızı ve yönetmenizi sağlar. Travelair N aynı zamanda PC ve Mac ile inanılmaz hızlı dosya aktarımını SuperSpeed USB 3.0 ile donatılmıştır.

Tek Dokunuşla
NFC Bağlantısı

Travelair N, NFC teknolojisiyle anlık, kurulum gerektirmeyen bağlantı sunar. NFC destekli telefonunuzu veya tabletinizi Travelair N'e dokundurun ve medya kütüphanenizi ve dosyalarınızı anında görün.

Sezgisel AiDrive Uygulaması

Travelair N, sezgisel bir kullanıcı arayüzü sayesinde fotoğraf, video ve dosyalarınızı kolayca görüp paylaşmanızı sağlayan, Android ve iOS için geliştirilmiş AiDrive uygulamasıyla çalışır.

Güvenilir, Günlük Yardımcınız

Birden çok farklı kişisel ve iş dosyalarınızla uğraşmak zor olabilir, bu yüzden bilgiyi yönetmek için güvenilir bir yardımcıya sahip olmak gerekir. Büyük, 1TB kapasitesi ve 8 saatlik pil ömrü ile Travelair N, dosyalarınızı basit ve etkili şekilde yönetir.

1TB Kapasite

1TB kapasitesi ile 500'den fazla film ya da binlerce fotoğraf, şarkı ve doküman taşıyabilirsiniz. Hoşunuza giden her şeyi cebinizde taşıyacaksınız.

8 Saatlik
Pil Ömrü

Travelair N, kablosuz ağ üzerinden 7 saatlik multimedya içerik oynatma süresi sunan, dahili 3300 mAh pil ile geliyor.

Kablosuz Güvenliği

Travelair N, kurumsal seviye WPA2 kablosuz güvenliğini kullanarak akıllı telefon ya da tabletinize bağlanır, tüm içeriğinizin özel ve güvenli kalmasını sağlar.

Değerli Anılarınızı Yolculuk
Sırasında Yedekleyin

Suya Dayanıklı tasarımı ve SD kart yedek işleviyle Travelair N, yolculukların zor şartlarına rağmen değerli anlarınızı korumak için kolay bir yol sunuyor.

SD Karta Yedekleme

Travelair N, bir SD karttan basit adımlarla veri yedeklemenize imkan tanır. Yolculuklarınızda dijital fotoğraflarınızı yedeklemek için, fotoğraflarınızı Travelair N'e aktarabilir, SD kartınızı temizleyebilir ve daha fazla fotoğraf çekmeye devam edebilirsiniz.

Suya Dayanıklı Tasarım

Suyun sizi yavaşlatmasına izin vermeyin; Travelair N'in IP43 suya Dayanıklı tasarımı, kazara su dökülmelerine karşı cihazı korur.

Aile ve Arkadaşlarınızla Paylaşın

Travelair N, aile ve arkadaşlarınızla dosyalarınızı paylaşmanızı ya da HD filmleri birden çok cihazda aynı anda oynatmanızı sağlar.

5 Cihaza Kadar
Aynı Anda Bağlayın

Travelair N, dosya paylaşırken aynı anda 5 cihaza, HD kalitede film oynatırken ise 3 cihaza kadar destek vererek, aile ve arkadaşlarınızla deneyimlerinizi paylaşmanızı kolaylaştırır.

Evrensel Tak ve Çalıştır ile Ev Kütüphanesi

Evde olsanız bile medya içeriklerini kablosuz olarak oynatın. Ev ağınıza bağlıyken Travelair N, içerikleri akıllı TV'ler, laptoplar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlar üzerinden oynatabilir.

 • Arayüz
  USB 3.0 x 1 (Support USB 2.0)
  Wi-Fi
 • Renk
  Siyah
 • Kapasiteler
  1TB
 • Network Standard
  IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
 • Çalışma Frekansı
  2.4 GHz
 • Portlar
  USB 3.0 x 1
  SD Card Reader x 1
 • Düğme
  Reset Düğmesi, Güç Düğmesi
 • LED Göstergesi
  Power x 1
  Wi-Fi x 1
 • Sistem Gereksinimleri
  Windows® 7
  Windows® 10
  Windows® 8
  Mac OS X 10.6 or higher
  AndroidTM 4.0 or higher
 • Boyutlar
  140 x 90 x 25.5 mm
 • Ağırlık
 • Paket İçeriği
  USB 3.0 Kablosu
  Adaptör
  Hızlı Kurulum Rehberi

Ürün Yorumları