Asus VivoMini UN45-VM220M - N3160 2GB 32GB Mini PC

Ürün Kodu: 973616
- GTIN: 4712900928259
Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Asus VivoMini UN45-VM220M - N3160 2GB 32GB Mini PC Mini PC

Sessiz ve ultra kompakt PC. Masaüstü performansı. Boyutunun Ötesinde.

İster POS terminali, ister digital signage, ister kiosk ekranları ya da küçük iş istasyonları için kullanın, oldukça kompakt olan ASUS VivoMini, size tam PC performansı ve esnekliği sağlıyor. Boyut olarak küçük olabilir, ancak işiniz için oldukça büyük.

 • En yeni Intel® işlemciyle masaüstü kadar güçlü
 • Konkav çember, şık tasarımlı ultra kompakt 0.6 litrelik kasa
 • Sessiz ve kararlı, ultra düşük güçlü PC
 • 10Gbit/s'ye kadar veri aktarım hızları için M.2 desteği
 • Işık hızında 802.11ac Wi-Fi ile 100GB ücretsiz bulut depolama alanı
 • Geniş giriş/çıkış seçenekleri, hızlı cihaz şarjı için BC1.2
 • VESA montaj uyumluluğu ile kişiye özel Hepsi Bir Arada (AiO) bilgisayar oluşturabilirsiniz
 • Rutin bakım ve hizmet için ASUS Business Manager yazılımı
 • Fansız Tasarım ile sessiz bir çalışma ortamı

Masaüstü Performansı. Boyutunun Ötesinde

.VivoMini UN45 tüm iş ihtiyaçlarınızı kompakt, hafif bir mini PC'nin içine yerleştirir, böylece masaüstünüzdeki önemli bir alanı boşaltarak daha düzgün ve düzenli bir iş istasyonu sunar. Tam PC fonksiyonelliğini, muhteşem enerji tasarrufu ile birleştirir ve tam sessizlikte çalışarak sessiz bir iş ortamı sağlar.
VivoMini UN45, tam fonksiyonel bilgisayar gücünü çoklu monitör ve 4K/UHD ekran desteği, M.2 katı hal sürücü ile hızlı veri erişimi, geniş bağlantı seçenekleriyle sunuyor. ASUS VivoMini UN45, içerdiği ASUS Business Manager yazılımıyla tüm küçük işletme sahiplerine bir grup araç sağlar. Kolay sistem yönetimi ve bakımı, VivoMini UN45'i ofis bilgisayarı, digital signage ve kiosk bilgisayarı olarak da kullanabilirsiniz.

İş Dünyası İçin Özenle Tasarlandı

VivoMini UN45, şık üretilmiş kasası ve yumuşatılmış kenarlarını barındıran 131 x 131 x 42mm kompakt boyutlarına sahiptir. VivoMini UN45'in Zen'den ilham alan çember formu, parlak Gece Mavisi rengi, onu ofisinizin vazgeçilmezi haline sokuyor. Aynı zamanda VESA aparatıyla monitör arkasına da asılabildiği için daha derli toplu bir iş istasyonuna sahip olursunuzTek Boyutta Her Şey Var

İster kişisel PC, ister ev eğlence merkezi, medya kütüphanesi için bir PC arayın, VivoMini UN45 tüm bunlar için masaüstü seviyesinde performans sunuyor.Ultra-Düşük Güç Tüketimi

ASUS VivoMini çevreye önem verir ve boştayken (sadece bir LED ampül kadar) 6,95W çeken ultra düşük güç tasarımı sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlar. Yani elektrik faturasının kabaracağından korkmadan VivoMini'yi gece boyunca yazılım güncellemeleri indirmek veya dosyaları yedeklemek için açık bırakabilirsiniz. Boşta ortalama güç tüketimi normal bilgisayarlarda 20W seviyesindedir.ASUS Business Manager

ASUS Business Manager (İş Yöneticisi) küçük işletme sahiplerine rutin bakım ve hizmet konularında yardımcı olmak için bir grup uygulama ve fonksiyonun bir araya geldiği bir noktadır.

ASUS Uzaktan Yönetim YazılımıASUS Uzaktan Yönetim Yazılımı aşağıdaki özelliklere sahip bir PC yönetim aracıdır. Bu araç sayesinde bilgi işlem yöneticileri yerlerinden kıpırdamadan ağdaki bilgisayarları yönetebilirler.
 • BIOS Ayarları ve Güncelleme : Ağınızdaki VivoMini'nizin BIOS ayarlarını ve BIOS güncellemesini uzaktan yapabilirsiniz.
 • Sistem Takibi :Anlık olarak sistemin sıcaklığını, güç değerlerini veya fan durumunu takip edin.
 • Uzaktan güç yönetimi : Ağdaki herhangi bir bilgisayarı uzaktan uyandırabilir, kapatabilir, yeniden başlatabilirsiniz. Gene herhangi bir VivoMini bilgisayarınızın haftanın hangi günü hangi saat aralığında çalışacağını ayarlayabilir ve gece/haftasonu boşuna açık kalarak enerji tüketmesinin önüne geçebilirsiniz.
 • DMI Yönetimi : Desktop Management Interface (DMI) bilgisayarların donanım ve yazılım özelliklerinin takip edilmesini sağlayan bir endüstri standartıdır. ASUS Uzaktan Yönetim Yazılımı ile bilgisayarın donanım/yazılım bilgilerini uzaktan görebilir, hatta her bir bilgisayara isteğinize göre isimler atayabilirsiniz.
 • Program Yönetimi : Ağınızdaki ASUS MiniPC’lere uzaktan program kurabilir, kaldırabilir ve güncelleyebilirsiniz. Üstelik bunu sessiz modda yapabilirsiniz.
 • Aygıt Yöneticisi : Ağınızdaki ASUS MiniPC’lerin aygıt yöneticisine bağlanıp donanım ekleyip kaldırabilir, sürücüleri güncelleyebilirsiniz.

Ultra-SessizASUS VivoMini, gürültü seviyesini sistem boştayken 18,5dB'de (düşen yaprakların çıkardığı ses kadar) tutan optimize edilmiş düşük hızlı fan ayarları sayesinde son derece sessiz bir biçimde çalışır. Üstelik tam yük altındayken de gürültüsü fazla artmaz; 26,3dB ile bir kütüphaneden sessizdir ve endüstri standartlarının %60 altındadır. Optimize edilmiş fan çalışma sıcaklığını da azaltarak sessiz ve kararlı performans sağlar.

M.2 ile Baş Döndürücü HızlarM.2 desteği, VivoMini UN45'e kompakt bir bilgisayarda aradığınız hızı ve performansı sunuyor. PCI Express SSD, size 10 Gbit/s'ye kadar veri aktarım hızı sunuyor - işletim sistemi ya da uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçim.

3 Farklı Ekranı Bir Bilgisayardan YönetinVivoMini UN45 size çoklu ekran seçenekleri sunmak için her monitör, HDMI TV ya da projektörler çalışır Hatta içerikleri kablosuz olarak gösterebilirsiniz. HDMI ve DisplayPort++ üzerinden üç bağımsız ekranı destekler ve size daha fazla masaüstü alanı sunar. Artık işle ilgili pencerelerinizi genişletebilir, içerikleri gösterebilir ve tek bir pencereyi birden fazla monitöre genişletebileceksiniz.

Geniş Bağlantı Seçenekleri Ve Hızlı Şarj

VivoMini UN45 toplamda dört USB 3.0 yuvasına sahiptir, aynı zamanda kolay erişimli yan tarafa monteli BC.12 ile mobil cihazları iki kat daha az sürede şarj edersiniz. VivoMini UN45 aynı zamanda bir ses çıkış jakı, HDMI ve Mini DisplayPort++'a sahiptir.Ek Esneklik İçin Kolay Donanım Kişiselleştirme

VivoMini UN45'i ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. İstediğiniz işletim sistemi, kablosuz kartı ya da depolama seçeneklerini uygulayabilirsiniz.Kolay Donanım Yükseltmesi

Donanım yükseltmeleri üç basit adımda yapılabilir - tek ihtiyacınız olan bir tornavida.


Asus VivoMini UN45-VM220M Celeron N3160 1.60GHz 2GB 32GB M.2 SSD WiFi-BT FreeDOS Mini Pc Özellikleri

 • İşletim SistemiFree DOS / Linux
 • İşlemci ModeliIntel Celeron
 • Bellek2 GB
 • Sabit Disk (HDD)32 GB SSD
 • Ekran KartıIntel HD Graphics
 • İşlemci Hızı1.6 Ghz
 • Wi-Fi802.11 ac/b/g/n
 • Ethernet10/100/1000 Gigabit Ethernet
 • Usb 3.0 (Adet)4
 • Klavye- MouseYok
 • Garanti36 A

Ürün Yorumları