• Asus Strıx Pro Blk Alw Ubw As Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
 • Asus Strıx Pro Blk Alw Ubw As Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
 • Asus Strıx Pro Blk Alw Ubw As Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
Asus Strıx Pro Blk Alw Ubw As Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Asus Strıx Pro Blk Alw Ubw As Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Asus Strıx Pro Blk Alw Ubw As Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Asus Strıx Pro Blk Alw Ubw As Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 760763)

Oyun iç güdüleriniziserbest bırakın

Antik Roma ve Yunanca "baykuş" kelimesinden alına Strix, en keskin işitme ve görme duyusuna sahip olmak anlamına geliyor. Strix, çevrenizi hissederek en küçük hareketleri bile algılayabilmeniz ve tepki verebilmeniz anlamına geliyor. Strix, içgüdüler sayesinde hayatta kalmak anlamına geliyor. Strix sizin kanınızda var, tıpkı bizimkinde olduğu gibi.

işitme duyunuzu keskinleştirin

60mm neodimyum mıknatıslı sürücüler ile donatılan Strix Pro, size en etkili ve kesin ses doğruluğunu sunuyor. Gürültülerin %90'dan fazlasını filtreleyen ENC (ortam gürültüsü engelleme) teknolojisi sayesinde artık takım arkadaşlarınızın mekanik klavyenizden gelen can sıkıcı sesleri duymalarını dert etmeyeceksiniz. Strix Pro ile tüm rakiplerinize karşı doğal bir avcıya dönüşeceksiniz.

Oyunun

İÇİNE DALIN!

60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücüler

60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücülerin gücünü daha önce hissetmediyseniz bir de Strix Pro ile deneyin; yaşattığı emsalsiz güç ve ses performansı deneyimi ile sizi kolaylıkla ikna edecek. Oyun sırasında tüm silah seslerini duyacak ve sadece adım seslerini duyarak bile düşmanlarınızın yakında olduklarını anlayabileceksiniz. Kulaklık seti ile sadece oyun içi seslerin değil, geniş bir stadyumda olduğu gibi rock dinlemenin, net ve anlaşılır konuşmaların ya da gerçekçi film müziklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dahili mikrofon ortam gürültülerini algılayarak ortadan kaldırır

Oyunlar
daha net

Ortam gürültüsünün %90'dan fazlasını filtreler

USB ile çalışan kontrol kutusu, konuşma ve mekanik klavye sesi gibi ortam seslerinin %90'dan fazlasını1 etkin biçimde algılayarak engelleyen dahili bir mikrofona sahip, yani sohbet sırasında etrafınızda olup bitenlerden dolayı takım arkadaşlarınızın dikkati dağılmaz.

Platformlar
arası
Oyun deneyimi

PC/Mac'e bağlanır

Hem PC hem de Mac bilgisayarlarla uyumlu...

Strix Pro ile uyumluluk sorunlarını unutun çünkü en popüler cihazlar ile sorunsuz çalışır. PC ve Mac ile mükemmel uyumluluk için kontrol kutusu ayrı kulaklık ve mikrofon girişlerine sahip 1,5 metrelik uzatma kablosuna sahiptir.

PS4/Akıllı telefon/Tablete bağlanır

...üstelik konsollar, akıllı telefon ve tabletlerle de çalışıyor!

Dört kutuplu 3,5mm kombine ses/mikrofon adaptörü sayesinde Strix Pro akıllı telefonlar, tabletler ve PlayStation® 4 için mükemmel seçimdir. Yoldayken aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için akıllı cihazınıza bağlayın ve oyun keyfi için PlayStation® 4'e bağlayın. Araştırmalarımıza göre 1,2 metrelik kablo mobil veya PlayStation® 4 kolu ile kullanım için ideal uzunluğa sahip; düğümlere ve dolaşmalara veda edebilirsiniz!

Her yerde oyun keyfi

Seyahate uygun katlanabilir tasarım

Katlanabilir tasarım sayesinde düz hale gelen kulaklık, çantanıza atarak LAN partinize veya turnuvaya taşımak için ideal. Çıkarılabilir mikrofon ise kolaylıkla çıkarmak, taşımak ve saklamak için ideal. Sadece 320 gram ağırlığında olan Strix Pro, kolaylıkla taşınabilir ve son derece rahat biçimde takılabilir.

Headphones

 • Bağlantı 3.5 mm(1/8”) connector Audio/mic combo
  3.5 mm(1/8”) connector Audio/mic separate
  3.5 mm(1/8”) connector unique 5-pole

General Info

 • Platform PC
  MAC
  Mobile device
  PlayStation® 4

Headphones

 • Sürücü Sürücü Çapı: 60 mm
  Sürücü Materyali : Neodymium manyetik
 • Empedans 32 Ohm
 • Frekans Tepkisi (kulaklıklar) Kulaklık : 20 ~ 20000 Hz
 • Hassasiyet (kulaklıklar) Kulaklık Hassasiyeti : 98 dB

Mikrofon

 • Pick-up Pattern Mikrofon boom:
  Uni-directional
 • Frekans Tepkisi Mikrofon boom:
  Kulaklık : 50 ~ 16000 Hz
 • Duyarlılık Mikrofon boom:
  Kulaklık Hassasiyeti : -40 dB

General Info

 • kablo Braided fibre kablo (headset kablo 1.2M + control box 1.5M = 2.7M (Max.)
 • Kablo Uzunluğu 2.7 metre
 • Ağırlık 320 g
 • Aksesuarlar Control box (with 3.5mm audio/mic separate connectors)
  Mobile adaptör (type A)
  Mobile adaptör (type B)
  Quick start guide

Ürün Yorumları