• Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık
 • Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık
 • Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık
Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık

Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık

Ürün Kodu: 741707
Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Asus Strıx Dsp Blk Alw+ubw As Headset Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

İŞİTME DUYUNUZU KESKİNLEŞTİRİN

60mm neodimyum mıknatıslı sürücüler, tam boy kulak yastıkları, sürücü gerektirmeyen ve 7.1 kanal sesi sanal 7.1'e çeviren tak-çalıştır ses istasyonuyla birlikte Strix DSP, birden fazla platformu destekleyen muhteşem bir kulaklıktır. Strix DSP, kullanan kişinin işitme duyusunu keskinleştirir ve her silah ve adım sesini daha iyi duymasını sağlar.

OYUNU

HİSSEDİN

Tak-çalıştır USB ses istasyonu

Gerçek 3D saran ses, ortam gürültüsü engelleme teknolojisi, kulaklık amfisi ve oyun profilleri sunan, USB tak-çalıştır ses istasyonuyla tüm kontrolü elinize alın.
Tuşlu hoparlör çıkışıyla birlikte, kulaklığınızı çıkarmadan hoparlör kullanımı sağlar.

Gerçek saran ses tasarımı

Dolby® Headphone ve Dolby Pro Logic® IIx teknolojileriyle gerçek 3D saran sesi deneyimleyin. Rakiplerine göre Strix DSP, 7.1 kanal sesi direkt olarak işleyerek sanal 7.1 kanal sese dönüştürür. Böylelikle PC tarafından yapılan işlemlerdeki kalite düşmesi yaşanmaz. Ortaya çıkan sonuç muhteşemdir.

Dört adet özel oyun profili

Strix DSP kendini FPS, yarış ve aksiyon/RPG gibi oyun türlerine adapte eder. Oyuncu uygun profili seçerek Strix DSP'nin önemli detaylara odaklanmasını sağlar.

Ortam gürültüsünün %90'dan fazlasını filtreler

USB ile çalışan ses istasyonu, konuşma ve mekanik klavye sesi gibi ortam seslerinin %90'dan fazlasını1 etkin biçimde algılayarak engelleyen dahili bir mikrofona sahip, yani sohbet sırasında etrafınızda olup bitenlerden dolayı takım arkadaşlarınızın dikkati dağılmaz.

Dahili mikrofon ortam gürültülerini algılayarak ortadan kaldırır

Oyunun

İÇİNE DALIN

60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücüler

60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücülerin gücünü daha önce hissetmediyseniz bir de Strix DSP ile deneyin; yaşattığı emsalsiz güç ve ses performansı deneyimi ile sizi kolaylıkla ikna edecek. Oyun sırasında tüm silah seslerini duyacak ve sadece adım seslerini duyarak bile düşmanlarınızın yakında olduklarını anlayabileceksiniz. Kulaklık seti ile sadece oyun içi seslerin değil, geniş bir stadyumda olduğu gibi rock dinlemenin, net ve anlaşılır konuşmaların ya da gerçekçi film müziklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

PLATFORMLAR

ARASI OYUN DENEYİMİ

PC/Mac'e bağlanır

Hem PC hem de Mac bilgisayarlarla uyumlu...

Strix DSP ile uyumluluk sorunlarını unutun çünkü en popüler cihazlar ile sorunsuz çalışır. PC ve Mac ile mükemmel uyumluluk için USB ses istasyonu 1,5 metrelik altın kaplama USB kablosuna sahiptir.

PS4/Akıllı telefon/Tablete bağlanır

…üstelik konsollar, akıllı telefon ve tabletlerle de çalışıyor!

Dört kutuplu 3,5mm kombine ses/mikrofon adaptörü sayesinde Strix DSP akıllı telefonlar, tabletler ve PlayStation® 4, için mükemmel seçimdir. Yoldayken aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için akıllı cihazınıza bağlayın ve oyun keyfi için PlayStation® 4'e bağlayın. Araştırmalarımıza göre 1,5 metrelik kablo mobil veya PlayStation® 4 kolu ile kullanım için ideal uzunluğa sahip; düğümlere ve dolaşmalara veda edebilirsiniz!

HER YERDE OYUN KEYFİ

Seyahate uygun katlanabilir tasarım

Katlanabilir tasarım sayesinde düz hale gelen kulaklık, çantanıza atarak LAN partinize veya turnuvaya taşımak için ideal. Çıkarılabilir mikrofon ise kolaylıkla çıkarmak, taşımak ve saklamak için ideal. Sadece 320 gram ağırlığında olan Strix DSP, kolaylıkla taşınabilir ve son derece rahat biçimde takılabilir.

OYUNCU İÇGÜDÜLERİNİZİ SERBEST BIRAKIN

Antik Roma ve Yunanca "baykuş" kelimesinden alına Strix, en keskin işitme ve görme duyusuna sahip olmak anlamına geliyor. Strix, çevrenizi hissederek en küçük hareketleri bile algılayabilmeniz ve tepki verebilmeniz anlamına geliyor. Strix, içgüdüler sayesinde hayatta kalmak anlamına geliyor. Strix sizin kanınızda var, tıpkı bizimkinde olduğu gibi.

1 Ortam gürültüsü engelleme (ENC) özelliğini etkinleştirmek için USB aracılığıyla bağlayın. ENC performans sonuçları ASUS laboratuarında test edilerek onaylanmıştır, gerçek performans gürültü kaynağından uzaklık, oda büyüklüğü, konum ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Headphones

 • Connector USB
  3.5 mm(1/8”) connector Audio/mic combo
  3.5 mm(1/8”) connector unique 5-pole

General Info

 • Platform PC
  MAC
  Mobile device
  PlayStation® 4

Headphones

 • Driver Driver diameter : 60 mm
  Driver material : Neodymium magnet
 • Impedance 32 Ohm
 • Frequency Response (headphones) 20 ~ 20000 Hz
 • Sensitivity (headphones) Sensitivity : 98 dB

Mikrofon

 • Pick-up Pattern Mikrofon boom:
  Uni-directional
 • Frequency Response Mikrofon boom:
  50 ~ 16000 Hz
 • Sensitivity Mikrofon boom:
  Sensitivity : -40 dB

General Info

 • kablo Braided fibre kablo (headset kablo 1.5M + USB kablo 1.5M = 3M (Max.)
 • kablo Length 3 meter
 • Ağırlık 320 g
 • Accessories Mobile adaptör (type A)
  Mobile adaptör (type B)
  USB kablo
  Quick start guide
  USB audio station

Ürün Yorumları