• Asus RT-N18U 2.4 GHz 600 Mbps High Power Router
 • Asus RT-N18U 2.4 GHz 600 Mbps High Power Router
 • Asus RT-N18U 2.4 GHz 600 Mbps High Power Router
Asus RT-N18U 2.4 GHz 600 Mbps High Power Router Asus RT-N18U 2.4 GHz 600 Mbps High Power Router Asus RT-N18U 2.4 GHz 600 Mbps High Power Router

Asus RT-N18U 2.4 GHz 600 Mbps High Power Router

Asus Türkiye
Garantili
Bu Ürünün Outleti 399.00TL'ye Satışta

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 758903)

Asus Rt-n18u N600 Wı-fı 3g 4g D.b.router Router

The Oyun ve Çoklu Görev Performansı için Üstün Kablosuz N Router

RT-N18U, birinci sınıf donanım özelliklerine sahiptir. Yüksek saat hızına sahip 800MHz işlemci, hızlı USB ve WAN'dan yerel ağa performansı sunarken TurboQAM™ teknolojisi 2,4GHz bant hızını %33 arttırarak 450 Mbps'den 600 Mbps'ye çıkarır. 128MB flaş bellek ve 256MB RAM ile donatılan router, çoklu görev yeteneğine ve 300.000 veri oturumuna destek verir; oyunlar ve yük oranı yüksek ağ ortamları için idealdir. Enerji verimliliği sağlayan ARM tabanlı işlemci, güç tüketimini azaltarak faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olur. Ek olarak, ASUS AiRadar evrensel hüzmeleme, yüksek güç amplifikasyonu ve ASUS'a özgü RF ince ayar özelliklerini kullanarak kablosuz ağ bağlantısını güçlendirir ve kapsama alanında %150 artış sağlar1. Üstelik eski 802.11b/g/n standardını kullanan istemciler bile bu teknolojiden yararlanabilir.

RT-N18U kullanımı daha kolay, kullanıcı dostu bir yazılıma sahiptir. ASUSWRT arayüzü ile router'ı 30 saniye2 içinde kurabilir veya RT-N18U'nun çeşitli modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Dahili Akıllı QoS (Servis Kalitesi) işlevi ile hızı optimize edebilir veya ASUS AiCloud aracılığıyla router'a bağlı USB depolama aygıtını kişisel bulut depolama alanınıza çevirebilirsiniz.

Hızlı, güvenilir ve güçlü

RT-N18U'nun kalbinde yatan enerji verimliliğine sahip 800MHz ARM® Cortex™-A9 işlemci, performansın hızlı ve duyarlı olmasını sağlar. 128MB flaş bellek ve 256MB DDR3 RAM, çoklu görev performansını arttırır ve 300.000'e kadar eş zamanlı veri oturumunu destekler. Tüm bu özellikleri ile RT-N18U HD video akışı, çevrimiçi oyunlar ve dosya paylaşımı gibi multimedya uygulamaları için ideal bir seçimdir.

Wi-Fi performansınızı arttırın

RT-N18U, %33 daha hızlı Wi-Fi performansı sağlamak için 2,4GHz kablosuz hızını 450 Mbps'den 600 Mbps'ye çıkaran TurboQAM™ teknolojisine sahiptir. Artık tüm çevrimiçi işlemleriniz daha hızlı olacak.

Turbo NAT özelliği ile Gigabit İnternet tarama

Turbo NAT ve dahili Gigabit Ethernet ile donatılan RT-N18U, eksiksiz Gigabit İnternet performansı sunar; yazılım tabanlı geleneksel NAT Gigabit router'lara kıyasla WAN'dan yerel ağa işlem hacmi 2-5 kat daha fazladır. Turbo NAT, eş zamanlı kablolu bağlantıları işleyerek toplam eş zamanlı bağlantı hızını maksimuma çıkarır. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeyin: tabletlerde, akıllı telefonlarda, oyun konsollarında, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda performans kaybı olmadan aynı anda oyun oynayın, içerik akışı yapın ve dosya indirin.

1000Mbps internet throughput

Kablosuz bağlantınızı güçlendirin ve genişletin

ASUS AiRadar, evrensel hüzmeleme teknolojisi, yüksek güç arttırımı ve ASUS'a özgü RF ince ayar aracılığıyla kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde güçlendirir. Bu sayede kapsama alanı genişler, dinamik veri hızı ve kararlılık artar. Ayrıca 802.11b/g/n istemcilerle geriye dönük uyumluluğa sahiptir. Bağlantı gücü bulunduğunuz ortama göre değişkenlik gösterdiğinden, RT-N18U üç harici anten ile kablosuz cihaz konumlarını algılayarak iletimleri en hızlı ve stabil bağlantı gücüne göre optimize eder.

Ev ağınızı geliştirin

RT-N18U'yu medya ve cihaz merkeziniz haline getirin. İki dahili USB portu ile harici depolama aygıtları, yazıcılar, tarayıcılar ve diğer USB uyumlu cihazları ağ bağlantılı bilgisayarlarınızla paylaşmak için bağlayabilirsiniz. Cihazlarınız ağa bağlı olduklarında onlara çok daha rahat erişirsiniz. Pratik kullanım için önde yer alan USB 3.0 portu, USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri aktarım hızı ile yüksek hızlı dosya paylaşımı ve HD içerik akışı için idealdir.

300.000 Adet Veri Oturumu ile Online Çoklu İşlem kapasitesi

300.000'e varan eş zamanlı oturum desteği ile büyük çevrimiçi çoklu işlem kapasitesi yaygın olarak kullanılan router'lara kıyasla 20 kat daha fazladır, ağ trafiğinin yoğun olduğu oturumlarda bile hiçbir yavaşlama olmadan muhteşem performans elde etmenizi sağlar. Aynı anda birden fazla dosya indirebilir, kesintisiz HD içerik akışının keyfini çıkarabilir ve çevrimiçi oyunları gecikmesiz oynayabilirsiniz. Çevrimiçi yaşam tarzınızdan ödün vermeden daha fazla işlem yapın.

Tam güvenlik ve gizlilik sağlayan VPN sunucu ve VPN istemci desteği

RT-N18U, ev ağınıza veya İnternete gizli ve güvenli biçimde erişmenizi sağlayan basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu sunar. Ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile kolaylıkla VPN sunucusu kurabilirsiniz. RT-N18U ayrıca, ağ bağlantılı cihazlarınızı OpenVPN, PPTP ve L2TP protokolleri aracılığıyla ekstra bir VPN yazılımına gerek kalmadan VPN etkin istemcilere dönüştürür.

ASUS AiCloud – İstediğinizde Dünya Karşınızda

ASUS AiCloud sayesinde İnternet bağlantınız olan her an ve her yerde verilerinize erişebilirsiniz. AiCloud, ev ağınız ile çevrimiçi web depolama hizmetini3 birbirlerine bağlayarak iOS veya Android akıllı telefonunuzdaki AiCloud mobil uygulaması ya da bir web tarayıcıdaki özel URL aracılığıyla ev ağınıza ulaşmanızı sağlar. Daha da iyisi, AiCloud'unuzu başka bir uyumlu router'a bağlayarak kişisel bulutunuzu daha da genişletebilirsiniz. Artık verileriniz siz nereye giderseniz gidin hep yanınızda olacak


Tercih ettiğiniz modu kolayca seçin

EZ anahtarına sahip ASUS router'lar ile yönlendirici, tekrarlayıcı, erişim noktası ve medya köprüsü modlarından istediğinizi kolayca seçebilirsiniz. Yönlendirici modu standart kablolu ve kablosuz çalışma imkanı sunarken tekrarlayıcı modu var olan Wi-Fi kapsama alanını genişletir, erişim noktası modu ise kablolu router'lara anında kablosuz özelliği ekler. Medya köprüsü modu, tüm Ethernet cihazlarınız için kablosuz özelliğini anında etkin hale getirir. Modlar arasındaki geçiş donanım düzeyinde yapılır, böylece istediğiniz özelliği karmaşık menülerle uğraşmak zorunda kalmadan anında kullanabilirsiniz.

ASUSWRT ile gelişmiş kontrol ve optimizasyon

Kullanımı oldukça kolay olan ASUSWRT dashboard arayüzü, eksiksiz ağ yönetimi sunar. İster oyunsever olun ister HD medya tutkunu, İnternet hızını belirlediğiniz görevler için optimize eden Akıllı Servis Kalitesi (QoS) öncelikli bant genişliği sayesinde yüksek performans elde edersiniz. Buna ek olarak ağ trafiğinin durumunu rahat anlaşılabilir grafik arayüz ile görebilirsiniz. Download Master özelliği ise ağ üretkenliğini arttırır ve ağ yönetimini kolaylaştırır. Tek tıkla erişilebilen ayarlar aracılığıyla sorun giderme, yazıcı kurulumu ve ebeveyn kontrolleri kolaylıkla yapılır.

Tablet, akıllı telefon ve bilgisayarınızda 3 adımda kolay kurulum

30 saniyeden kısa sürede ve sadece 3 basit adımda ASUS router'ınızı zahmetsiz biçimde kurarak basit kullanıcı arayüzü ile rekor sürede İnternette gezinmeye başlayın. 1. Adım: gerekli kabloları takın. 2. Adım: web tarayıcınızı açarak kurulum sihirbazını etkinleştirin. 3. Adım: kurulum sihirbazını tamamlayın. İnternette gezinmeye hazırsınız! CD'lere, karmaşık kılavuzlara ve zaman alan işlemlere gerek yok. En yenilikçi router ile en iyi İnternet deneyimini yaşamaya bir an önce başlayabilmeniz için kurulumu hızlı ve kolay hale getirdik.

Daha hızlı ve daha rahat indirme performansı

ASUS'a özgü Download Master, size zaman kazandırmak için indirme hızlarını yükselten özel bir veri hızlandırma algoritması kullanır. Router'a bağlı USB depolama aygıtları ile indirme işlemine bilgisayarınız kapalıyken bile arka planda kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

 • Network Standard

  IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IPv4, IPv6

 • Veri Hızı

  802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps
  802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
  802.11n : 450 Mbps'a yükseltilebilir
  802.11n TurboQAM:up to600 Mbps

 • Anten

  Sökülebilir anten x 3

 • Çalışma Frekansı

  2.4 GHz

 • Şifreleme

  64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Kurumsal , WPA2-Kurumsal , WPS desteği

 • Güvenlik duvarı ve Erişim Kontrolü

  Firewall: SPI intrusion detection,DoS protection
  Access control: Parental control, Network service filter, URL filter, Port filter

 • Yönetim

  UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP İstemcisi, DDNS, Port Trigger, Evrensel Tekrarlayıcı, Sistem işlem günlüğü

 • VPN Desteği

  IPSec Pass-Throuth
  PPTP Pass-Through
  L2TP Pass-Through
  PPTP Sunucusu
  OpenVPN Sunucusu
  PPTP İstemci
  L2TP İstemci
  OpenVPN İstemci

 • WAN Bağlantı Türü

  Internet bağlantı türü : Automatic IP, Static IP, PPPoE(MPPE supported), PPTP, L2TP
  WAN Bridge desteği
  Multicast Proxy desteği
  Multicast Rate ayar desteği

 • Yardımcı Yazılımlar

  .Download master
  - support BT, NZB, HTTP, ED2K
  - support encryption, DHT, PEX and magnet link
  - upload and download bandwidth control
  - download scheduling
  .Media server:
  - Image: JPEG
  - Audio: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg
  - Video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov
  .QoS:
  - WMM
  - User definable rules for IP/MAC/Port. Upload and Download bandwidth management.
  - ACK/SYN/FIN/RST/ICMP with Highest öncelik
  .Guest Network
  - 2.4GHz guest network x 4
  .Printer Server: multifunctional printer support(Windows nly), LPR protocol support
  .File server: Samba and FTP server with account management
  .PPTP VPN server
  .Network map
  .Traffic monitor

 • Portlar

  4 x RJ45 için 10/100/1000/Gigabit BaseT için LAN, 1 x RJ45 için 10/100/1000/Gigabit BaseT için WAN
  USB 2.0 x 1
  USB 3.0 x 1

 • Düğme

  WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi

 • LED Göstergesi

  PWR x 1
  Wi-Fi x 1
  LAN x 1
  WAN x 1
  USB x 2

 • Güç Kaynağı

  AC Giriş: 110V~240V(50~60Hz)
  DC Çıkış : 12 V ile maksimum. 1.5 A akım

 • İşletim Sistemi Desteği

  Windows® 7
  Windows® 8.1
  Windows® Vista
  Windows® 8
  Windows® 2000
  Windows® ME
  Windows® XP
  Windows® Server 2003
  Windows® Server 2008
  Mac OS X ya da daha yüksek
  Mac OS X 10.4 ya da daha yüksek
  Mac OS X 10.1
  Mac OS X 10.5
  Linux Kernel (Sadece Ubuntu desteği)
  Linux
  Mac OS X 10.6
  Mac OS X 10.7
  Mac OS X 10.8

 • Boyutlar

  207 x 150 x 37 ~ cm (E x B x Y)

 • Ağırlık

  520 g

 • Paket İçeriği

  1 x RT-N18U 2.4GHz 600Mbps High Power Router
  1 x RJ-45 kablo
  1 x Power adapter
  1 x QSG
  1 x Warranty card

 • Router Özel Özellikleri

  3G/4G veri paylaşımı, AiCloud, Yazıcı Sunucusu, Download Master, AiDisK, Çoklu SSID, Ebeveyn Kontrolü

 • Operation mode

  Kablosuz router modu
  Ağ Genişletme Modu
  Erişim noktası modu
  Medya Köprü modu

Ürün Yorumları