Asus MINIPC UN68U-BM011M i5-8250U-Barebone-RAM YOK--DISK YOK--DOS-(KM YOK)-3YIL-HDMI-DP-WiFi-BT-VESA-CRD

Ürün Kodu: 971204
- GTIN: 4712900896640
Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Asus MINIPC UN68U-BM011M i5-8250U-Barebone-RAM YOK--DISK YOK--DOS-(KM YOK)-3YIL-HDMI-DP-WiFi-BT-VESA-CRD Mini PC

Intel® Core ™ i7, i5 işlemciler, Windows 10, DDR4 RAM, 4K UHD desteği, bir adet M.2 SSD veya 2.5-inç SSD / HDD, 802.11ac Wi-Fi ile sessiz mini PC.

İster POS terminali, ister digital signage, ister kiosk ekranları ya da küçük iş istasyonları için kullanın, oldukça kompakt olan ASUS VivoMini, size tam PC performansı ve esnekliği sağlıyor. Boyut olarak küçük olabilir, ancak işiniz için oldukça büyük.

  • Windows 10 Pro - ASUS, Windows 10 Pro ürününü önerir. ya da diğer sürümleri mevcut
  • Kabylake Intel® Core™ işlemcilerle güçlendirilmiş tam teşekküllü bilgisayar
  • Konkav çember, şık tasarımlı, ultra kompakt, 700 gramdan daha hafif şık ve kompakt, Good Design Award ödüllü tasarım
  • Ek depolama kapasitesi ve esneklik için çift depolama tasarımı
  • 10Gbit/s'e kadar veri aktarım hızları için M.2 desteği
  • Ultra düşük güç tüketimli, sessiz ve güvenilir bilgisayar
  • 4K UHD, ücretsiz ASUS Media Streamer uygulaması ile 802.11ac Wi-Fi akışı yoluyla yayın yapabilir; Ayrıca ASUS REMOTE GO özellikleri ile birlikte 100GB ücretsiz ASUS WebStorage alanı
  • Geniş giriş/çıkış bağlantı seçenekleri, hızlı cihaz şarjı için BC 1.2
  • VESA montesi uyumluluğu ile kullanıcılar kendi kişisel all-in-one bilgisayarlarını oluşturabilirler

Masaüstü performansı, minyatür boyutta.

VivoMini UN68U evinizdeki bilgisayar ihtiyacını, cüzdanınızdan biraz daha büyük, kompakt ve hafif bir mini PC'ye sığdırıyor. Şık üretilmiş VivoMini UN65, evinizdeki herhangi bir yere uyması için tasarlandı. En yeni 6. nesil Intel® Core™ işlemcilerle güçlendirilen VivoMini UN65, sıradışı işlem performansını, inanılmaz enerji tasarrufuyla birleştiriyor.

VivoMini UN68 size çoklu ekran ve 4K/UHD ekran desteğiyle tam fonksiyonel işlem yapma, M.2 katı hal sürücü desteği ile hızlı veri erişimi ve sıradışı giriş/çıkış bağlanılabilirlik sağlar. Medya Oynatıcı ve Remote Go! uygulamalarıyla birlikte 802.11ac Kablosuz, VivoMini UN65'i ev eğlence merkezi için ideal yapar.


Rakipsiz Performans

VivoMini UN68U, önceki nesil işlemcilerle karşılaştırıldığında %40'lık bir performans artışı sağlayan en yeni 8. Nesil Intel Core i7 veya i5 işlemci ile birlikte geliyor. * VivoMini UN68U ayrıca, DDR4 2400MHz tamamlayıcısı ile daha hızlı ve daha verimli bellek barındırıyor. 1.5X daha hızlı ve DDR3 1600MHz belleğe kıyasla %20 daha az enerji kullanıyor. Yaptığınız her şey daha akıcı ve daha eğlenceli geliyor.


Tek boyutta her şey var

İster kişisel PC, ister ev eğlence merkezi, medya kütüphanesi için bir PC arayın, VivoMini UN68U tüm bunlar için masaüstü seviyesinde performans sunuyor


Intel Core i7 işlemciler ile 4K UHD görseller

VivoMini UN68U, kesintisiz çoklu görev ve inanılmaz enerji verimliliği için en yeni 8. Nesil Intel Core i7, i5 veya i3 işlemci ile birlikte sunulmaktadır. UN68U'da kullanılan Intel işlemcileri, önceki nesil işlemcilerle karşılaştırıldığında %12'lik bir artış sağlar.

VivoMini UN68U olağanüstü 4K UHD görsel desteği ile Web'e göz atmanıza ve çarpıcı netlikte film izlemenize olanak tanıyan bir ev sinema sistemi kurulumu için idealdir.


Birden çok ekranda, çalışın ve oynayınVivoMini UN68U herhangi bir monitör, HDMI TV ya da projektörle çalışır ve size birden fazla görüntü seçeneği sunar. Hatta kablosuz olarak içerik yayınlamanıza imkan tanır. HDMI ve DisplayPort++ üzerinden üç bağımsız görüntü alabilirsiniz. İş pencerelerinizi genişletebilir, içeriği yansıtabilir ya da tek bir pencereyi birden fazla ekrana yayabilirsiniz.*
* Üç ekran desteği DisplayPort++ üzerinden papatya bağlantı ile mümkündür .

Herkes için mükemmel uyumİster satış noktası terminali, dijital signage, kiosk ekranları veya iş istasyonları için bir bilgisayar platformu olsun, inanılmaz derecede kompakt olan VivoMini UN65U size tam PC performansı ve esneklik sunar. Küçük olabilir, ancak iş için büyük.

Esnek çift depolama tasarımıEsnek çift depolama tasarımı VivoMini UN68U içerisinde 2.5 inç'lik 1TB sabit disk ya da 512GB katı hal sürücüsü (SSD), bir 256GB M.2 SSD ya da her ikisinin kombinasyonunu eklemenizi sağlayan, çift depolama tasarımını barındırır. İster müzik, video, fotoğraf, uygulama ve diğer verilerinizi kaydetmek için daha büyük depoalama alanı, ister daha hızlı veri erişim hızları için SSD kullanın, her ikisi için de ihtiyaçlarınıza uygundur.*
* Çift depolama özelliği modele ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Ultra-SessizASUS VivoMini, gürültü seviyesini sistem boştayken 23dB'de (düşen yaprakların çıkardığı ses kadar) tutan optimize edilmiş düşük hızlı fan ayarları sayesinde son derece sessiz bir biçimde çalışır. Üstelik tam yük altındayken de gürültüsü fazla artmaz; 38dB ile bir kütüphaneden sessizdir ve endüstri standartlarının %60 altındadır. Optimize edilmiş fan çalışma sıcaklığını da azaltarak sessiz ve kararlı performans sağlar.

Intel Optane bellek ile daha hızlı depolama

VivoMini UN68U, eşsiz sistem performansı için isteğe bağlı olarak Intel Optane™ belleği ile kullanılabilir. Intel Optane bellek teknolojisi, 24X daha hızlı HDD erişim hızına, ortak iletişim kullanımında 1.5X daha hızlı ve 2.5 kat daha hızlı dosya aramasına olanak tanıyan akıllı ve uyarlanabilir bir sistem hızlandırıcısıdır. VivoMini UN68U'nun yüksek kapasiteli HDD, Intel Optane ile birleşince, geniş depolama kapasitesi ve yüksek hızlı veri erişimi optimum kombinasyonu sağlar.
* Intel Optane bellek seçenekleri modele ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir.


M.2 ile baş döndürücü hızlarOM.2 desteği, VivoMini UN68U'ua kompakt bir bilgisayarda aradığınız hızı ve performansı sunuyor. PCI Express® SSD*, size 10 Gbit/s'ye kadar veri aktarım hızı sunuyor - işletim sistemi ya da uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçim.

* M.2, SATA ve PCIe depoalama arayüzlerini destekler

3 farklı ekranı bir bilgisayardan yönetin

VivoMini UN68U size çoklu ekran seçenekleri sunmak için her monitör, HDMI TV ya da projektörler çalışır Hatta içerikleri kablosuz olarak gösterebilirsiniz. HDMI ve DisplayPort++ üzerinden üç bağımsız ekranı destekler ve size daha fazla masaüstü alanı sunar. Artık işle ilgili pencerelerinizi genişletebilir, içerikleri gösterebilir ve tek bir pencereyi birden fazla monitöre genişletebileceksiniz.
* Üç ekran desteği sadece Mini DisplayPort++ üzerinden daisy-chain bağlantılarla mümkündür

Geniş Masaüstü Görünümü
Üç Ayrı Ekranın Herbirine Farklı Görüntü
Üç Ayrı Ekranın Herbirine Aynı Görüntü

Geniş bağlantı seçenekleri ve hızlı şarj

VivoMini UN68U önde bulunan 2 adet USB portları BC.12 ile mobil cihazları iki kat daha az sürede şarj edersiniz. Toplamda dört USB yuvasına sahiptir, aynı zamanda kolay erişimli yan tarafa monteli VivoMini UN68U aynı zamanda dördü bir arada kart okuyucu, HDMI ve DisplayPort++'a sahiptir.


Ek esneklik için kolay donanım kişiselleştirme

VivoMini UN68'yu ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. İstediğiniz işletim sistemi, kablosuz kartı ya da depolama seçeneklerini uygulayabilirsiniz.


Wi-Fi 802.11ac

Çift bant 802.11ac Wi-Fi, daha güçlü sinyaller ve önceki Wi-Fi standartlarının üç katı hız sağlar; böylece VivoMini UN68U size süper hızlı ve istikrarlı internet bağlantıları sunar. VivoMini UN68U ayrıca Bluetooth 4.1'e sahiptir ve herhangi bir Bluetooth cihazınızla uyumludur.
* Gerçek hız değişebilir.Kolay donanım yükseltmesi

Donanım yükseltmeleri üç basit adımda yapılabilir - tek ihtiyacınız olan bir tornavida.


Tamamen test edildi. Garantili güvenilirlik ve güvenlik.

Yıllar süren mühendislik uzmanlığı, her VivoMini UN68U'da bulunmaktadır; her bir bilgisayar, bir seri güvenilirlik ve kalite testiyle standartlarımıza uyumluluğu için test edilir. Sıradışı sıcaklıklara ve taşıma sırasındaki çarpma ve düşmelere karşı dayanıklıdır.


TEKNİK ÖZELLİKLER
Model AdıUN68U-BM011M
SeriUN
PN90MS0171-M00110
EAN4712900896640
LinkVivoMini UN68U
İşlemcii5-8250U, 8.Nesil
RAMRAM YOK
2 adet DDR4-2133Mhz Ram Yuvası
(Maks 32GB)
Sabit DiskDİSK YOK
1 adet boş 2.5" Disk Yuvası
1 adet boş M.2 SSD 2280/2242 Yuvası
DVD YazıcıYok
WirelessIntel 802.11 a/b/g/n/AC
Bluetooth V4.1
EthernetGigabit
USB portlar2 adet USB 3.1
Kart okuyucuKart Okuyucu
Görüntü çıkışı / PortlarHDMI / Display Port
Com (Seri) PortYok
Klavye & MouseYok
İşletim sistemiYok
VESA aparatıVar, VESA
Boyutlar131 x 131 x 52 mm
Ağırlık700 Gr
Diğer Özellikler• Çift depolama desteği (HDD ve M.2 SSD)
• Üç monitöre aynı anda görüntü verebilme (DP ile)
• USB 3.1 ile 10 kata kadar daha hızlı veri transferi
• Duvara ya da Monitörün arkasına takılabilir.
• Kensington kilit yuvası
• Ücretsiz ağ üzerinden yönetim yazılımı
• 4K Video oynatma desteği
• Asus Wi-Fi GO! özelliği (Remote Desktop, DLNA, Cloud GO!)
(VGA Çevirici çıkmıyor, ayrıca satın alınmalı)

Ürün Yorumları