• Asus GeForce GTX 980 4G ROG Matrix Ekran Kartı
 • Asus GeForce GTX 980 4G ROG Matrix Ekran Kartı
 • Asus GeForce GTX 980 4G ROG Matrix Ekran Kartı
Asus GeForce GTX 980 4G ROG Matrix Ekran Kartı Asus GeForce GTX 980 4G ROG Matrix Ekran Kartı Asus GeForce GTX 980 4G ROG Matrix Ekran Kartı

Asus GeForce GTX 980 4G ROG Matrix Ekran Kartı

Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 789377)

Asus MatRIX-GTX980-P-4GD5 HDMI DVI 3DP Ekran Kartı

Üstün Performans

Assassin's Creed®Unity Çözünürlük: 1920*1080

Ayar: Yüksek, 4xMSAA, FXAA aktif Matrix GTX 980 Referans GTX 980 fps (saniyede gösterilen kare) Battlefield 4™ Çözünürlük: 1920*1080

Ayar: Yüksek, 4xMSAA, FXAA Matrix GTX 980 Referans GTX 980 fps (saniyede gösterilen kare) Metro Last Light Çözünürlük: 1920*1080

Ayar: Çok Yüksek Matrix GTX 980 Referans GTX 980 fps (saniyede gösterilen kare)

Sistem konfigürasyonu
Anakart: RAMPAGE IV EXTREME
CPU : Intel Core i7
Bellek : 16GB( DDR3)
İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate 64 SP1

10mm Isı Boruları ile DirectCU II

%25 daha soğuk. 3 kat daha sessiz.

ASUS'a özgü ödüllü soğutma teknolojisi, son derece iletken 10mm bakır soğutma borularının Matrix kartınızın grafik işlemcisi ile doğrudan temas etmesini sağlayarak ısıyı etkin biçimde dağıtır. DirectCU II, yüksek performanslı CoolTech fan teknolojisi ile birlikte Matrix'in referans tasarımlara kıyasla 25%(11°C) daha soğuk ve 3 kat daha sessiz kalmasını sağlar; yani size daha hızlı ve kesintisiz oyun imkanı sunar.

CoolTech Fan Teknolojisi

Çok yönlü soğutma için hibrit tasarım

ASUS'a özgü hibrit ve toza dayanıklı bir fan teknolojisi olan CoolTech, oldukça kararlı üstün grafik performansı sağlamak için ısıyı daha hızlı dağıtır. İçte radyal, dışta çiçek tipi kanat yapısı ile hibrit kanat ve yatak tasarımı çok yönlü hava akımı sağlar. Fan rampaları yukarıda olduklarında bile fısıltı kadar sessiz, süper verimli soğutma performansı elde edilebilmesi için kanatların kavisine kadar her ayrıntı uzmanlar tarafından titizlikle geliştirildi!

Memory Defroster

Buzları anında çözer. Soğuk yüzünden oluşan hatalara elveda deyin.

İleri seviye hız aşırtma tutkunuzu alevlendirecek ASUS'a özgü yepyeni bir teknoloji. Bu akıllı özellik, sıfırın altında hız aşırtma sırasında Matrix kartınızın belleğinde oluşan buzları anında eriterek kararlılığın sürekli olmasını sağlar. Sadece bir düğmeyi çevirerek soğuktan dolayı oluşan hatalara veda edin; artık sıfırın altında hız aşırtmayı daha da ileri düzeylere taşıyabilirsiniz!

Defroster KAPALI

Defroster AÇIK

Güvenli Mod

Tek dokunuşla VBIOS'u tekrar yükleyin

Güvenli Mod sayesinde güven içinde hız aşırtma yapabilirsiniz. Clear VBIOS düğmesine bir kez dokunarak Matrix ekran kartınızın varsayılan frekanslarını ve voltajlarını geri yükleyebilirsiniz, böylece cesaret edebildiğiniz kadar deneysel davranabilirsiniz!

Siyah Metalik Kapasitörler ve 14 fazlı Super Alloy Power ile DIGI+ VRM

%30 daha az çalışma gürültüsü ve 5 kat daha fazla dayanıklılık

Ünlü DIGI+ voltaj düzenleyici modül (VRM) teknolojisi, 14 fazlı güç ve dijital voltaj düzenleme sunarken, Super Alloy Power'ın Japon yapımı 10K siyah metalik kapasitörleri, beton çekirdekli bobinleri ve sertleştirilmiş MOSFETlerinin tümü çok daha fazla strese ve ısıya dayanabiliyorlar. Sonuç olarak ileri düzeyde hız aşırtma için yaratılmış son derece kararlı bir ekran kartı ortaya çıkıyor. Dikkat dağıtıcı uğultu ve vızıltılar oluşmadan deneysel performans ayarı yapabilmeniz için bolca tavan payına sahip olursunuz.

Renk Kodlu ROG Yük Göstergesi

Grafik işlemcideki yük seviyesini bir bakışta görün

Matrix'in sahip olduğu renk kodlu muhteşem LED, grafik işlemcinin yükünü yansıtacak biçimde renk değiştirir. Dört göz alıcı renk tonunda ışıl ışıl parlayan LED, performans durumuna dair gerçek zamanlı görsel bir gösterge sunuyor; üstelik içeride harika bir parlaklık oluşturuyor!

 • Güvenli Mod

ROG Edition GPU Tweak

Gerçek zamanlı sezgisel grafik ayarı

GPU saat frekansı, darbe genişlik modülasyonu (PWM), VRM ve hatta fanlar üzerinde olağanüstü hassas kontrol imkanı sunan ekran kartı ayarlama aracı. GPU Tweak ile son derece güvenli ve basit bir biçimde maksimum hız aşırtma potansiyeli elde edersiniz. Bilgisayar tutkunlarının rüyaları gerçek oluyor!

GPU Tweak Streaming

Anında online streaming!

GPU Tweak Streaming aracı, ekrandaki görüntüleri gerçek zamanlı olarak paylaşabilmenizi sağlar. Streaming penceresine kolayca kayan metin, resim ve webcam görüntüleri de ekleyebilirsiniz.

CANLI YAYINDA ASUS GPUTWEAK STREAMING

 • Resim
 • Kayan yazı
 • Oyun görüntüsü
 • Web kamerası görüntüsü • Grafik İşlemci NVIDIA GeForce GTX 980
 • Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
 • Video Belleği GDDR5 4GB
 • Saat Hızı GPU Boost Hızı : 1342 MHz
  GPU Hızı : 1241 MHz
 • Bellek Hızı 7010 MHz ( GDDR5 )
 • Bellek Arayüzü 256-bit
 • Çözünürlük Digital Max Resolution:4096x2160
 • Arayüz DVI Çıkışı : Var x 1 (DVI-I)
  HDMI Çıkışı : Var x 1 (HDMI 2.0)
  Display Port : Var x 3 (Standart DP)
 • Aksesuarlar 2 x Güç kablosu
  1 x ROG Metal Sticker
 • Yazılım ASUS GPU Tweak & Driver
 • Boyutlar 11.7 " x 6 " x 1.6 " İnç
  29.72 x 15.2 x4.06 Centimeter

Ürün Yorumları