Asus H81M-D R2.0 Anakart

 • Asus H81M-D R2.0 Anakart
 • Asus H81M-D R2.0 Anakart
 • Asus H81M-D R2.0 Anakart
197,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %6 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 209,69 TL
2 İş Günü İçinde Kargolanır.

Temel Özellikler

 • Yapı: Micro ATX
 • Platform: Intel
 • Bellek Tipi: DDR3
 • USB Tipi: USB 3.0
Asus H81m-d R2.0 H81 Ddr3 Matx Sata6 Dsub Seri/paralel 1150p
ASUS - EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASIEN Kolay Kurulum / İtibarlı / Yüksek Satış / İstikrarlı
Gelişmiş Ses ve Yüksek Dayanıklılığa Sahip 5X Koruma ile Micro-ATX H81
 • Kanıtlanmış Kalite - 5X Koruma. 1000+ uyumlu cihaz. 7000+ test saati.
 • Ses Özellikleri - Savaş alanında gürleyen ses gücü!
 • Yeni UEFI BIOS - Kullanıcı dostu, daha kolay ve daha sezgisel arayüz
 • USB 3.0 Boost (UASP Desteği) - Geleneksel USB 3.0'dan %170 daha yüksek aktarım hızı
 • Ai Suite 3 - ASUS özelliklerine tek tıkla ulaşın




Yeni UEFI BIOS - daha dost canlısı ve daha sezgisel
Özel EZ Moduyla eklenen kullanışlı bilgiler daha da kolay hale getiriyor

ASUS'un sunduğu ünlü UEFI BIOS, fareyle kontrol edilebilen en kolay grafik BIOS olmanın yanı sıra artık, kişiselleştirilmiş kısayollar aracılığıyla favori BIOS sayfalarınıza ve sık kullanılan ayarlarınıza hızla erişmenizi sağlayan daha sezgisel işlevlere de sahip. Dahası, sonradan bakmak için BIOS içinde hızla not alabilir, ayar değişiklikleri ve modifikasyonların etkinlik günlüğünü görüntüleyebilir ve SATA portlarını yeniden adlandırabilirsiniz. EZ Modu yepyeni bir görünüme sahip ve ayrıntılı fan kontrolleri, XMP profil ayarları, SATA bilgileri ve hızlı saat ayarı gibi daha kullanıcı dostu yeteneklerle donatıldı. Tüm bu özellikler BIOS deneyiminizi mükemmelleştiriyor.



Performans Optimizasyonu
USB 3.0 BOOST (UASP Desteği)

ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi, en yeni USB 3.0 standardı olan UASP (USB Attached SCSI Protocol)'ü destekler. USB 3.0 Boost sayesinde zaten etkileyici bir hıza sahip olan USB 3.0 aktarım hızına ek olarak, USB cihazı iletim hızı %170'e kadar daha hızlı olur. ASUS yazılımı, kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan otomatik olarak uyumlu USB 3.0 aygıtların hızını yükseltir.



ASUS özel Windows 8 özellikleri
ASUS Boot Setting

ASUS Windows 8 donanım optimizasyonu sayesinde ASUS Boot Setting (Önyükleme Ayarı) bilgisayarınızın başlangıç sürecini kişiselleştirirken daha fazla esneklik sağlar. Windows 8'de ve hatta önceki Windows sürümlerinde daha akıcı bir kullanım deneyimi için sistem başlatma süresini 2 saniyeye
kısaltabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı dostu arayüz aracılığıyla tek tıkla doğrudan BIOS'a girebilir ve istediğiniz sistem başlatma yöntemini hızla seçebilirsiniz: ister saniyeler içinde işletim sistemine geçin ister standart başlatmayı seçin. Seçiminiz ne olursa olsun ayarlar kaydedilir ve kalıcı olur; bilgisayarı her açtığınızda tekrar tekrar seçim yapmanız gerekmez.



AI Suite 3
Yenilikçi ASUS özelliklerine tek adımda erişim

Daha büyük monitörleri de destekleyen ASUS AI Suite 3, daha net ve çekici bir arayüz ile yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özel tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette toplayarak hız aşırtma, enerji tüketimi, fan hızı, voltaj ve çok daha fazlasını kontrol etmenize olanak sağlıyor. Çeşitli ve kullanımı kolay işlevsellik sunan bu hepsi bir arada uygulama ile farklı araçlar arasında gidip gelmeye gerek kalmıyor.


Yükleniyor...
197,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %6 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 209,69 TL