Asus H81I-PLUS Intel H81 mITX HDMI DDR3 Anakart

 • Asus H81I-PLUS Intel H81 mITX HDMI DDR3 Anakart
 • Asus H81I-PLUS Intel H81 mITX HDMI DDR3 Anakart
 • Asus H81I-PLUS Intel H81 mITX HDMI DDR3 Anakart
336,23KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %5 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 355,27 TL
2 İş Günü İçinde Kargolanır.

Temel Özellikler

 • Yapı: Micro ATX
 • Platform: Intel
 • Bellek Tipi: DDR3
 • USB Tipi: USB 3.0
Asus H81ı-plus H81 Mıtx Glan Dvı Vga Hdmı Sata3 Usb3 Ddr3 1150p
Yeni UEFI BIOS
Yeni UEFI BIOS - dostça ve daha sezgiselÖzel EZ Modu daha kolay hale yararlı bilgi ekler

ASUS Medya ünlü UEFI BIOS yumuşak fare kontrollü grafik BIOS sağlar, ve şimdi hızlı bir şekilde özel kısayollar aracılığıyla favori BIOS sayfaları ve sık erişilen ayarlara sizi daha sezgisel fonksiyonları. Hatta ileride başvurmak üzere-BIOS'ta, değişiklikleri ve ayar bir etkinlik günlüğünü görüntülemek hızlı notlar yazmak ve SATA portları yeniden adlandırabilirsiniz. EZ Modu detaylı fan kontrolleri, XMP profil ayarları, SATA bilgi ve hızlı saat ayarı gibi ekstra dostu yetenekleri ile yükseltilmiş yepyeni bir görünüme sahiptir. Birlikte, bu BIOS deneyiminizi mükemmel.


Video Hands-

1. Hızlı Saat Ayarı

Kolayca fareyi kullanarak EZ Modu saatini ve tarihini değiştirebilirsiniz.

2. EZ XMP Ayarları

Hızla daha iyi DRAM performansı elde, UEFI BIOS EZ Modu XMP ayarlarını uygulamak.

3. EZ Fan Ayarları

Toplum tarafından talep gibi hızlı soğutma ve gürültü seviyesi denetimi fan profilleri geçiş yapabilirsiniz, böylece ayrıntılı fan kontrolleri EZ Modu geliyor.

4. SATA Bilgileri

Kolayca cihazları tanımak için her SATA portu detaylarını görüntüler.

FavorilerimTek sayfada tüm favori fonksiyonları alın

F4 veya sağ tıklama arama ve daha fazla hızlarda up sistemi ayarlama harcanan zaman keser Gelişmiş Modu altında Favorilerime ayarları eklemek için.

KestirmeBir basın uygulamak ve sık sık ayarlarına erişmek için

Şimdi F4 tuşuna basarak veya sağ kısayolları, sık kullanılan ayarlar oluşturmak için tıklayarak kendi kısayol günlüğü özelleştirebilirsiniz. Anında sadece F3 kısayol vurarak bunlara erişmek.

Hızlı Not

Artık etrafında bir kalem ve kağıt notepad olması gerekir. Eğer sadece önemli ayarlar bilgi hatırlamanıza yardımcı ve deneme yanılma zamandan kazanmak için açıklamalar ve fikirleri yazabilirsiniz böylece Hızlı Not BIOS içinde çalışır.

Son Güncelleme

Her zaman yaptığı bu önemli BIOS değişikliklerini unutmak? Bu kolay bir işlev, bir USB diske kaydedilebilir BIOS ayarları geçmişinizi, izlemek için bir ayar günlüğü oluşturur.

SATA Bağlantı Noktası yeniden adlandırma

Sen kullanım senaryosu dahil olmak üzere, kolay tanımlama için SATA portları yeniden adlandırabilirsiniz. Büyük kolaylık alın ve ayarlarını değiştirmek istediğinizde sağ cihazları bulma az zaman harcamak.Performans Optimizasyonu
 • USB 3.0 Boost
 • GPU Boost
 • Ağ iControl
 • Son aktarım teknolojisi
USB 3.0 Boost (UASP Destek)Geleneksel USB 3.0 den% 170 daha hızlı aktarım hızları

ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi, USB 3.0 Boost teknolojisi ile, Windows 8'de UASP (SCSI Protokolü Ekli USB) destekleyen, bir USB aygıtının iletim hızı önemli ölçüde zaten hızlı USB 3.0 performansı ekleyerek, 170% kadar artırılır. ASUS yazılım otomatik olarak herhangi bir kullanıcı etkileşimi olmadan uyumlu USB 3.0 çevre birimleri için veri hızlarını hızlandırır.

 • Dünyanın en 1st USB 3.0 desteği UASP - anında% 170 daha hızlı.
 • Komple USB 3.0 çözümü - çoğu USB cihazları için Turbo Mode veya UASP Modu altında performans artışı.
 • Basit tak ve kuvvetlendirme - otomatik algılama tasarımı en iyi performansı sağlar.

Video Hands-

GPU BoostIGPU düzey yukarı ile sınırı git!

GPU Boost aşırı grafik performansı için entegre GPU hızlandırır. Kullanıcı dostu arayüzü esnek frekans ayarlamaları kolaylaştırır. Kolayca her kullanım için kararlı sistem genelinde yükseltmeleri sunar.

Ağ iControlGerçek zamanlı ağ bant genişliği yönetimi

Bir anda kullanmakta veya belirli zamanlarda çalıştırmak için favori profilleri kadar hazırsınız uygulamalar için ağ trafiğine öncelik tıklayın. Ağ tıkanıklığı önlemek indirilmesini hızlandırmak ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sayesinde tüm emin online oyun çalışır optimize yapmak.

Komple USB 3.0 entegrasyonuÇift USB girişi, kolaylık çift

ASUS USB ön ve arka panelde hem 3.0 kolaylaştırmaktadır. 10 kat daha hızlı USB 2.0'dan hızlarda son fiş n oynamak bağlantısı yaşayın. Bizim anakartlar yüksek hızda bağlantı ile büyük kolaylık göze.

SATA 6.0 Gb / sİki kez hız

ASUS gelişmiş ölçeklenebilirlik, daha hızlı veri alma ve SATA 3 Gb / s bant genişliği çift SATA 6.0 Gb / s bağlantı noktası sağlar.EZ DIY
 • Q-DIMM
Q-DIMMKolay bellek kaldırma

Eğer küçük bir vaka ile çalışmak bile, bellekte takıp kurulu kenarına ve her zaman erişilebilir haklısın tek taraflı klipleri kolay. Sadece klibi aşağı itmek ve içinde veya dışında RAM modüllerini çekerek veya iterek - basit olamazdı!


Video Hands-Windows 8 Özel Özellikler
 • Ayar ASUS Önyükleme
 • Probe II Sense
Ayar ASUS ÖnyüklemeBirden başlatma seçenekleri

Teşekkürler ASUS, Windows 8 donanım optimizasyonu, ASUS Önyükleme Ayarı PC'nizin başlatma işlemini özelleştirme daha iyi esneklik sağlar. Windows 8 altında yumuşak bir kullanıcı deneyimi için 2-saniye
sistem açılış süresini kısaltmak ve Windows hatta önceki sürümleri olabilir. 
Ayrıca, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tek bir tıklama ile doğrudan BIOS'a girebilir ve hızla yöntemi önyükleme tercih sistemini seçin: Ya saniye OS olsun veya normal önyükleme için tercih. Ne olursa olsun seçim, ayarları üzerinde güç her zaman seçmek gerek kalmadan, kaydedilir ve kalıcı olan. 
Belirli modellerde


Hands-video

Probe II SenseHandy sistem izleme

Bu, Windows 8 başlangıç ??ekranında canlı kiremit ile tüm PC denetleyecek ve hızlı ayarlamalar yapmanıza yardımcı olur, Windows 8 için artık Popüler ASUS gerçek zamanlı sistem izleme yazılımı. Probe II Sense, Windows Store'da ücretsiz bir uygulama.Ek Özellikler
 • DIGI + VRM
 • AI Suite 3
 • EPU
 • Paslanmaz Çelik Arka G / Ç
 • 5K-saat Katı Caps
DIGI + VRMHassas güç kontrolü ve uzun ömürlü istikrar

Voltaj regülatörü modülleri (VRM'ler) en önemli anakart bileşenleri arasında yer alıyor. İyi bir VRM akıllıca herhangi bir zamanda gerçek ihtiyaçlarına göre işlemci gücü sağlar. ASUS dijital güç tasarımı talep üzerine hassas CPU gücü sağlamak için daha hızlı algılama ve tepki sahip olan ilk kişi oldu. Bu büyük bir doğruluk enerji israfını azaltır ve tabii daha tutarlı teslim sistem stabilitesi sayesinde geliştirir.

AI Suite 3Yenilikçi ASUS özelliklerine One-stop erişim

ASUS AI Suite 3 büyük monitörler için desteği ile daha net ve daha çekici bir arayüz üzerinden yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bu overclock, enerji tüketimi, fan hızlarını, voltaj ve daha denetlemek için izin, tek bir basit kullanımlı paket içine tüm ASUS özelliklerini birleştirir. Bu all-in-one uygulama, farklı programları arasında ileri ve geri geçiş gerek kalmadan, işlevselliğini kullanmak için çeşitli ve kolay sunar.

EPUÇok yönlü enerji verimliliği

AI Suite 3 yardımcı programı aracılığıyla dünyanın ilk gerçek zamanlı bilgisayar güç tasarruf çip içine dokunun. Otomatik olarak geçerli PC yüklemesinde tespit ve akıllıca güç tüketimini ılımlı toplam sistem genelinde enerji optimizasyonu alın. Doğrudan talep üzerine belirtilen bir seviyeye CPU watt azaltmak ve manuel daha verimli bir PC oluşturma, daha fazla enerji tasarrufu için Maksimum Güç Tasarrufu Modu geçebilirsiniz. Dışarıda Özel Modu
aşırı enerji tasarrufu tutum içine sisteminizi koyar, ve hatta kullanılmayan eklenti I / O portları, akışı indirmeye devam, ve uzak PC'den yaparken yedek içerik süre. Kapanıyor 
için
Güç kesme add-on konnektörleri modele göre değişir

Detaylı CPU vat miktarı ayarları
Dışarıda Modu - kesiliyor add-on IC güç
Paslanmaz Çelik Arka G / Ç3X daha dayanıklı korozyona dayanıklı kaplama

ASUS anakart arka G / Ç paneller, anti-korozif özelliklerini geliştirmek için krom oksit ince tabaka ile bağlı olan, güçlü ve korozyona karşı dayanıklı, paslanmaz çelikten imal edilmiştir.72-saatlik sprey tuz dayanıklılık testleri Passing, ASUS paslanmaz çelik geri G / Ç panelleri sıradan panellere kıyasla üç kat daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Yüksek Kalite 5K-Saat Solid State Kapasitörler2.5X uzun mükemmel dayanıklılık ömrü

ASUS, yüksek kaliteli katı kapasitörler, geleneksel kapasitörler daha uzun 2.5 katına eşdeğer bir 5.000 saatlik ömrü, garanti. Tüm kapasitörler gibi yüksek 105 gibi santigrat derece sıcaklıklarda test ve mükemmel dayanıklılık ve gelişmiş termal kapasite sağlamak için Japon endüstri standartlarını karşılamak iletirim.Multi-GPU / Monitörler
 • 4K Ultra HD
4K Ultra HD readyGelecekteki görsel deneyimler keşfedin

Popüler 1080p tam HD takip etmek, 4K Ultra HD sonraki büyük şey, ve doğal olarak HDMI veya DisplayPort üzerinden x 2160 4096 kadar destekleyen tümleşik grafik yükseltme sayesinde hazırız. Bu inanılmaz bir görsel netlik, detay ve gerçekçilik sunan, 1080p (1920 x 1080) dört katı piksel sayısını bulunuyor.CPU ve Çipset Özellikleri
 • İşlemci ve yonga seti
 • Intel özellikleri
Intel® LGA1150 4. Nesil Core T i7 / Core T i5 / Core T i3 / Pentium / Celeron İşlemciler Hazır

Bu anakart Intel® 4. nesil Core T i7 / i5 / i3 / iGPU, bellek ve özel yonga setleri ile bütünleşik grafik çıkışını desteklemek için entegre PCI Express kontrolörleri ile LGA1150 paketindeki Pentium® / Celeron® işlemciler, 2-kanal (2 DIMM destekler ) DDR3 bellek ve 16 PCI Express. Bu büyük grafik performansı sağlar. 4. nesil Core T i7 / i5 / i3, Intel® / Pentium / Celeron işlemciler, dünyanın en güçlü ve enerji verimli CPU arasındadır.

Intel® H81 Express Yonga Seti


Intel® H81 Express yonga seti soketi LGA1150 4. nesil Intel® Core T i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron işlemcileri destekleyen bir tek yonga seti tasarımı. Bu, seri noktadan noktaya bağlantı kullanarak artan bant genişliği ve istikrar sağlayan, geliştirilmiş performans sağlar. Bu doğal iki USB USB 2.0'dan on kat kadar daha hızlı aktarım oranları için 3.0 portları destekler. Ayrıca, Intel® H81 Express yonga seti, aynı zamanda kullanıcıların son Intel entegre grafik performansının keyfini icar, iGPU işlevlerini destekler.

Intel® Smart Connect TeknolojisiOtomatik uygulama yenileme ve kısa bekleme süreleri

Sizin bilgisayar sistemi uyku modundayken bile, seçilen uygulamalar için taze içeriğe sahip web güncellemeleri alabilirsiniz. Bu daha az zaman, bulut ile güncellemek için uygulamalar ve senkronizasyon için bekleyen daha verimli bir bilgisayar deneyimi için önde gelir.

Intel® Rapid Start TeknolojisiAnında uyku modundan PC'nizi uyandırmak

Bilgisayarınız hızla saniye içinde bir düşük güç uyku durumundan devam etmek verir. Hala enerji kullanımı düşük tutarken belirlenen SSD için sistem belleğini kaydetme, o, bilgisayarınızın daha hızlı uyandırma tepki süresi sağlar. 
nedeniyle Intel® H81chipset sınırlama, Intel® Rapid Start Teknolojisi yalnızca yapılandırılabilir BIOS Setup programı.GreenASUS

Anakartlar ürünleri, enerji tüketimi açısından yüksek verimlilik standartlarını gerektiren hazır AB Enerji-related Products (ErP) vardır. Bu ürünlerin karbon ayak izini azaltmak ve böylece ekolojik etkilerini azaltmak tasarım ve yenilik yoluyla çevre-dostu ve enerji tasarruflu ürünler üreten ASUS vizyonu ile uyumludur.

 
 • İşlemci
  4 Intel Soket 1150 inci Nesil Core T i7 / Core T i5 / Core T i3 / Pentium / Celeron İşlemciler 
  Intel 22 nm işlemci desteği 
  Intel ® Turbo Boost Teknolojisi 2.0 desteği 

  Intel ® Turbo Boost Teknolojisi 2.0 desteği bağlıdır CPU tipleri. 


  bakın 
  www.asus.com CPU destek listesi için
 • Yonga Seti
  Intel ® H81
 • Bellek
  2 x U-DIMM, Max. 16GB, DDR3 1600/1333/1066 MHz ECC olmayan, Un-buffered Bellek 
  Çift Kanal Bellek Mimarisi 
  Intel ® Extreme Memory Profile (XMP) desteği 

  bakın 
  www.asus.com Memory QVL için (Yetkili Satıcıları Listeler). 

  Bağlı Intel yonga seti sınırlaması nedeniyle, XMP modu DDR3 1600 MHz ve yüksek bellek modülleri DDR3                                        1600 Mhz maksimum transfer hızında çalışacaktır.
 • Grafik
  Entegre Grafik İşlemci 
  - max destekler HDMI. @ 60 Hz 24 Hz / 2560 x 1600 @ çözünürlük x 2304 4096 
  - max ile DVI. @ 60 Hz çözünürlüğü 1920 x 1200 
  - RGB max destekler. çözünürlüğü 1920 x 1200 60 Hz @ 
  1024 MB Maksimum paylaşılan bellek
 • Genişleme Yuvaları
  1 x PCIe 2.0 x16
 • Depolama
  Intel ® H81 yonga seti:
  2 x SATA 6Gb / s bağlantı noktası (ler), sarı 
  2 x SATA 3 Gb / s portu (ler), koyu kahverengi 

  Intel ® Rapid Start Teknolojisi, Intel ® Smart Connect Teknolojisini destekler 
  1
 • LAN
  Realtek® RTL8111G, 1 x Gigabit LAN Controller (ler)
 • Ses
  Realtek® ALC887 8-Kanal High Definition Audio CODEC
   
  2
 • USB bağlantı noktaları
  Intel ® H81 yonga seti: 
  4 x USB 3.0 port (s) (arka panelde 2, 2 orta kurulu en) Intel ® H81 yonga seti: arka panelde 8 x USB 2.0 / 1.1                                     bağlantı noktası (ler) (4, 4 de orta tahtası)

 • Özellikler
  ASUS EPU:
  - EPU ASUS Dijital Güç Tasarımı: - ASUS DIGI + VRM Programı ASUS Ayrıcalıklı Özellikler : - AI Suite 3 -                                     Ai Charger + - Anti-Surge - ESD Guards - ASUS UEFI BIOS EZ Modu dostu grafik kullanıcı arayüzü featuring -                                    Ağ iControl - USB 3.0 Boost ASUS Sessiz Termal Çözüm : - ASUS Fan Xpert ASUS EZ DIY: - ASUS                                             CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 2 % 100 Yüksek kaliteli İletken Polimer Kapasitörler
 • İşletim Sistemi Desteği
  Windows 8 
  Windows 7
 • Arka G / Ç Bağlantı Noktaları
  1 x PS / 2 klavye / fare combo port (s) 
  1 x DVI-D 
  1 x D-Sub 
  1 x HDMI 
  1 x LAN (RJ45) port (s) 
  2 x USB 3.0 
  4 x USB 2.0 
  3 x Ses jack (ler )
 • Dahili I / O Portları
  1 x USB 3.0 konektörü (ler) desteği (ler) 2 adet ek USB 3.0 bağlantı noktası (ler) 
  2 x USB 2.0 konektörü (ler) desteği (ler) 4 Ek USB 2.0 port (s) 
  1 x TPM başlığı 
  2 x SATA 6Gb / s konektörü (ler) 
  2 x SATA 3 Gb / s konektörü (ler) 
  1 x CPU Fan konnektörü (lar) (1 x 4-pin) 
  1 x Kasa Fan bağlantısı (ler) (1 x 4-pin) 
  1 x S / PDIF çıkış başlık (lar) 
  1 x 24-pin ATX güç konnektörü (lar) 
  1 x 4-pin ATX 12V güç konnektörü (lar) 
  1 x Ön panel konektörü (ler) 
  1 x Dahili hoparlör konektörü (ler) 
  1 x Sistem panel (ler) 
  1 x Clear CMOS atlama (ler)
 • Aksesuarlar
  Kullanıcı el kitabı 
  I / O Shield 
  2 x SATA 6Gb / s kablosu (ler)
 • BIOS
  64 Mb Flash ROM, AMI BIOS, PnP, DMI 2.0, WfM2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 2.0a
 • Yönetilebilirlik
  PME, PXE tarafından WOL
 • Destek Disk
  Sürücüler 
  ASUS Hizmetleri 
  ASUS Update 
  Anti-virüs yazılımı (OEM versiyon)
 • Form Faktörü
  Mini ITX Form Factor 
  6.7 inç x 6,7 inç (17 cm x 17 cm)
 • Not

  1-1:. Intel H81chipset sınırlaması, Intel Rapid Start Teknolojisi, BIOS Setup programından yalnızca                                  yapılandırılabilir dolayı 


  1-2: Bu işlevler yüklenen CPU'ya bağlı olarak çalışacak. 


  2: kullanın Ön panelde HD ses modülü ile şasi 8-kanal ses çıkışı desteklemek için.

Ürün Özellikleri :
İşlemci Özellikleri:
İşlemci Tipi
Intel Tabanlı
İşlemci Soket Tipi
1150 Pin
Chipset
Intel H81
Bellek Özellikleri:
Uyumlu Ram Tipi
DDR3
Bellek Frekansı
1066MHz, 1333MHz, 1600MHz
Ram Kapasitesi
16 GB
Ram Slotu
2 Adet
Overclock
Yok
Grafik Özellikleri:
Dahili Ekran Kartı
Var
Grafik Arabirimi
PCI Express 2.0
Diğer Özellikler:
Uyumlu Kasa Tipi
Mini ITX
Usb 3.0
Var
Sata 2
2 Adet
Sata 3
2 Adet
Bluetooth
Yok
E-Sata
Yok
Yükleniyor...
336,23KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %5 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 355,27 TL