• Asus Echelon Siyah Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık
 • Asus Echelon Siyah Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık
 • Asus Echelon Siyah Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık
Asus Echelon Siyah Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık Asus Echelon Siyah Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık Asus Echelon Siyah Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık

Asus Echelon Siyah Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık

Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 741705)

Oyunların Parçası Olun

Echelon Camo Edition, en popüler oyun türlerinden olan FPS’lerin (First Person Shooter) yaşattığı heyecanı bir kademe daha ileri götürüyor. Türün önde gelen oyunlarının bir çoğunda, oyun içindeki silah ya da zırh gibi ekipmanlara oyuncular çeşitli kamuflaj renkleri ya da desenler ekleyebiliyorlar. Echelon Camo Edition da bu akımı gerçek hayata taşıyor. Oyunlardan ilham alınarak hazırlanan kamuflaj tasarımı sayesinde Echelon Camo Edition kullanıcıları kendilerini oyun atmosferinin daha çok içinde gibi hissedebiliyorlar. Kamuflaj deseni birçok oyunda görülen benzer desenlerle benzerlik gösterirken, metalik kaplamalı şık yan kısım da Echelon Camo Edition kullanıcılarının yenilmez oldukları izlenimini yaratarak, rakiplerine gözdağı vermesini sağlıyor

Üstün Ses Performansı

50mm neodymium mıknatıslı sürücü birimleri

50mm’lik geniş neodymium sürücüler, oyun içi konumlara göre ses sağlayarak kullanıcıların çevresinde olan biteni, rakiplerinin yerlerini ve hareketlerini daha iyi algılamasını sağlıyor. Derin baslar müzikten, patlama seslerine kadar her türlü seste çok güçlü bir etki yaratırken, tüm bu seslerin berrak ve bozulmadan sunulması da kullanıcıya eşsiz bir ses deneyimi yaşatıyor. Frekans tepkisi oyunlara göre ayarlanmış olan Echelon Camo Edition, silah ve ayak seslerini güçlendirerek kullanıcının daha hızlı ve doğru tepkiler vermesini sağlıyor.

İçeri Çekilebilen, Gürültü Filtreli Mikrofon

Oyunculardan gelen fikirler dikkate alınarak tasarlanan Echelon’da yeri geldiğinde kulaklığın içine geri çekilebilen, esnek bir mikrofon bulunuyor. Bu sayede oyuncular mikrofonu kendileri için en rahat konuma getirebiliyor, kullanmadıklarında kolaylıkla saklayabiliyorlar. Mikrofondaki yeni gürültü filtresi, sesinizi daha hassas olarak algılayarak oyun içi iletişimi daha sağlıklı hale getiriyor.

30Db Gürültü İzolasyonu ile Oyuna Odaklanın

Oyuncuların en çok şikayet ettikleri konulardan biri de gürültü. Gürültülü ortamlarda bulunan oyuncular, oyun içi sesleri yeteri kadar alamadıkları için başarısız olabiliyorlar. Echelon, özel tasarımı sayesinde kullanıcının kulağını tamamen kaplıyor. Bu sayede dışarıdan gelen gürültü ve konuşma sesleri çok büyük ölçüde engellenerek oyuncunun oyuna odaklanması sağlanıyor. En ufak bir gürültü bile oyun içinde önemli bir detayı kaçırmanıza neden olabileceği için, kullanacağınız cihazın sizin oyuna odaklanmanızı sağlamasına dikkat etmelisiniz.

Oyuncular İçin Özel Olarak Geliştirildi

Rahatlığınız için tasarlandı

Uzun süreli araştırma ve testler sonucunda, Echelon Camo Edition sadece hafif ve ergonomik değil aynı zamanda uzun süreli kullanımda bile çok sıkmayacak şekilde tasarlandı.

100mm kulak yastıkları

ROG tasarımcıları, oyuncuların uzun süreli kullanımda rahat etmesi için kaliteli ve hava geçirgen, yüksek kaliteli deri kaplama 100mm kulak yastıklarını tercih ettiler.


Altın kaplama uçlara sahip, örgülü 2,5m kablo

ROG Orion PRO’da sağlam, örgülü kablo ve düşük bozulma ve dayanıklılık sağlayan altın kaplama uçlar bulunuyor. 2,5m uzunluğundaki kablo oyunculara hareket özgürlüğü de sunuyor.

Kablo üzerinden ses kontrolü

Ses ayarını, kablo üzerinde bulunan klipsli kısımdan kolaylıkla yapabilirsiniz.




Headphones

 • Sürücü
  Driver Diameter : 50 mm
  Driver Material : Neodymium magnet
 • Mikrofon

  Bi-directional

 • Maksimum Giriş

  50 mW

 • Empedans

  32 Ohm ± 3 %

 • Gürültü Önleme Performansı

  Passive (noise isolation) :
  Maksimum > 30 dB

Mikrofon

 • Frekans Tepkisi

  Headphone : 20 ~ 20000 Hz

 • Duyarlılık

  Headphone Sensitivity : 100 dB
  Mikrofon Sensitivity : -30 dB

General Info

 • Kablo Uzunluğu

  2.5 meter

 • Ağırlık

  268 g

 • Aksesuarlar

  User guide

Ürün Yorumları