• Asus VivoBook E402SA-WX167D Laptop
  • Asus VivoBook E402SA-WX167D Laptop
  • Asus VivoBook E402SA-WX167D Laptop
Asus VivoBook E402SA-WX167D Laptop Asus VivoBook E402SA-WX167D Laptop Asus VivoBook E402SA-WX167D Laptop

Asus VivoBook E402SA-WX167D Laptop

Ürün Kodu: 933763
Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Asus E402sa-wx167d N3060 4gb 128ssd 14 Dos Laptop

Mobil Performans, Zarif İşçilik

ASUS VivoBook E402, ekonomik, 14-inç boyuunda kompakt ve hafif bir dizüstü bilgisayardır. Size daha büyük ekran, yeterli olandan daha fazla bellek hacmi sunar. Bilgisayar deneyiminizi daha da geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmış teknolojilerle donatıldığından günlük ihtiyaçlarınıza yönelik görevler ve eğlence için yapacağınız en iyi seçimdir.

Üstünlük hissi yaratan değerli bir dizüstü bilgisayar

ASUS VivoBook E402, bir dizüstü bilgisayarın sahip olması gereken tüm temel fonksiyonları bir üstünlük hissi yaratarak sunar. ASUS VivoBook E402, şık kıvrımlarla şekillendirilmiş kompakt boyutlara ve özel bir kaplamaya sahiptir.

Her şey ayrıntıda gizli

ASUS VivoBook E402, yalın, zarif ir tasarıma sahiptir. Kompakt boyutlarına karşın, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunarak size günlük bilgisayar ihtiyaçlarınız için gerekli bütün özellikleri sağlar.

Her yerde sizinle

Bilgisayarla işlerinizi her yerde yapabilmeniz anlamına gelir. ASUS VivoBook E402, 128GB SSD diskiyle size daha fazla ve daha hızlı saklama potansiyelini sağladığından gittiğiniz her yere dosyalarınızı da götürebilirsiniz.

 

IceCool teknolojisi serinlik ve rahatlık sağlıyor

ASUS IceCool Teknolojisi, ısınma sorunlarının üstesinden gelmek için ASUS VivoBook E402'ye avuç içinin Günandığı yüzeyin sıcaklığını 28゚C ile 35゚C arasında tutan benzersiz bir iç yerleşim düzeni kazandırıyor. Bu sıcaklık, gövde sıcaklığından önemli ölçüde daha düşük olduğundan, bilgisayarı saatlerce ara vermeden rahatça kullanabiliyorsunuz.

 

Akıllı telefonun dokunmatik ekranından farksız hassaslık

ASUS VivoBook E402, daha sezgisel tuş paneli deneyimi yaşamanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Akılı telefon dokunmatik ekranların üretiminde kullanılan özel teknolojinin tuş panelinde kullanılmasıyla neredeyse anında yanıt ve inanılmaz doğruluk sağlayacak şekilde oldukça hassas bir yüzey sunuyor.

Akıllı hareket teknolojisine sahip sezgisel tuş paneli

Çoklu dokunma ve Akıllı Hareket özellikleri sayesinde tuş panelinin kullanımı tamamen doğal bir his yaratıyor. Sezgisel hareketler, internet sayfaları arasında süpürme ve kaydırma hareketiyle dolaşmanıza ve görüntüleri parmaklarınızı büzüp açarak rahatça küçültüp büyütmenize imkan veriyor.

Dayanıklı, tam boyutlu çiklet klavye

Tam boyutlu çiklet klavye, daha doğru tuş kullanımını sağlayan gelişmiş tasarıma bir sahiptir. Tok temas duygusu ve rahat yazma deneyimi sağlayan küçük tuş seviyesi ve 1.6mm'lik tuş basma derinliğine sahiptir. Ayrıca son derece Dayanıklı olup 10 milyon vuruşluk ömre sahiptir.

Birden fazla görevin yürütülmesine yönelik güçlü işlemci

ASUS VivoBook E402'nin işlemcisi ona tüm günlük bilgisayar ihtiyaçlarınıza yetebilecek gücü kazandırıyor. Çoklu görevleri rahatça gerçekleştirmeniz için Microsoft Office üzerinde çalışırken, film izlerken veya internette gezinirken ihtiyaç duyacağınız harika platformu sağlıyor.

Gerçeğinin tıpkısı görseller için ASUS Splendid teknolojisi

ASUS VivoBook E402'nin sahip olduğu ASUS Splendid teknolojisi canlı görseller ve parlak renkler anlamına geliyor. Çeşitli ekran ayarlarını ve parametrelerini incelikle ayarlayarak sadece en iyi görsellere sahip olmanızı sağlıyor. İster film seyredin ister fotoğraf görüntüleyin, her şey daha gerçek ve sahici görünüyor.

 

Daha gelişmiş hoparlörler görüntülere ve müziğe canlılık kazandırıyor

ASUS VivoBook E402'nin daha büyük 9cc hoparlör odalarına sahip yüksek kaliteli hoparlör çifti avuç Günama yerinin altında bulunuyor. Sevdiğiniz filmlerin ve müziğin keyfini çıkarırken sizi sarıp sarmalayan bir deneyim yaşamanız için sesi doğrudan kullanıcıya yöneltiyorlar.

 

İnanılmaz SonicMaster ses

SonicMaster, dizüstü bilgisayarınızdan en iyi sesi deneyimlemeniz için ASUS Golden Ear ekibi tarafından incelikle ayarlandı. ASUS VivoBook E402, SonicMaster'la sese kristal berraklığı kazandırıyor. İster kulaklığı ister hoparlörleri kullanıyor olun, daha zengin, daha ayrıntılı bir ses deneyimi yaşayacaksınız.

 

ASUS WebStorage

ASUS WebStorage, dosyalarınıza dilediğiniz yerden erişmenizi sağlıyor. Dosyalarınız cihazlarınız arasında senkronize edildiğinden daima güncel tutuluyorlar. WebStorage, iş sunumlarınızdan kişisel fotoğraf albümlerinize, sevdiğiniz müzik dosyalarından film dosyalarına kadar her şeyi kolayca depolama, paylaşma ve senkronize etme olanağı veriyor.


Asus E402SA-WX167D Teknik Özellikleri

Bu Üründe İşletim Sistemi Kurulu Değildir.

Model
Marka Asus
Seri VivoBook E402SA
Model E402SA-WX167D
İşlemci (CPU) Özellikleri
İşlemci Tipi Intel Celeron N
İşlemci Hızı 1.6 GHz
Çekirdek 2 Çekirdekli
İşlemci Ön Belleği 2 MB
Ekran ve Grafik Özellikleri
Ekran Boyutu 14"
Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768
Ekran Özelliği Otomatik HD TN LED
Ekran Kartı Tümleşik
Dokunmatik Ekran Yok
Disk ve Bellek (RAM) Özellikleri
Disk Kapasitesi 128 GB SSD
Bellek 4 GB
Bellek Tipi DDR3
Maks. Bellek Kapasitesi 4 GB
Ağ Özellikleri
Ethernet Var
Kablosuz 802.11 b/g/n
Bluetooth Var - 4.0
Port Özellikleri
USB Portu 1 tane USB 2.0
1 tane USB 3.0
Video Portu 1 tane HDMI
1 tane VGA
Diğer Portlar Kulaklık
Mikrofon
Diğer Özellikler
İşletim Sistemi FreeDOS
Optik Sürücü Yok
Kart Okuyucu Var
Klavye Q Türkçe
Ses Çıkışı Asus SonicMaster
Kamera VGA
Fiziksel Özellikler
Boyutlar 339x235x22 mm
Ağırlık 1.65 kg
Renk Beyaz
Pil Tipi 2 Hücreli Pil

Ürün Yorumları