• Asus Cerberus Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık
 • Asus Cerberus Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık
 • Asus Cerberus Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık
Asus Cerberus Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık Asus Cerberus Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık Asus Cerberus Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık

Asus Cerberus Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kafa Bantlı Kulaklık

Asus Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 741704)

Her durumda süper ötesi titreşimsiz ses kalitesi

Kazanan oyuncular için kazandıran aksusarlar gereklidir. Cerberus her senoryada kazanmanız için tasarlandı. Günlük kullanım içinde ideal olan Cerberus tabletiniz ve telefonunuz ile tam uyumlu. Sizde eğer iyi ses kalitesi arıyorsanız Cerberus tam aradığınız yardımcınız.


Emsalsiz bir güç ve üstün ses performansı deneyimi!

60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücüler

60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücülerin gücünü daha önce hissetmediyseniz bir de Cerberus ile deneyin; yaşattığı emsalsiz güç ve ses performansı deneyimi ile sizi kolaylıkla ikna edecek. Oyun sırasında tüm ateş seslerini duyacak ve sadece adım seslerini duyarak bile düşmanlarınızın yakında olduklarını anlayabileceksiniz. Cerberus ile sadece oyun içi seslerin değil, geniş bir stadyumda olduğu gibi rock dinlemenin, net ve anlaşılır konuşmaların ya da gerçekçi film müziklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.


Masaüstü oyunların ve mobil eğlencenin keyfini çıkarın!

Hem PC hem de Mac bilgisayarlarla uyumlu...

Cerberus'u kullanırken uyumluluk sorunlarını dert etmenize gerek yok çünkü neredeyse tüm cihazlarla birlikte çalışabiliyor. 1,2m bağlantı kablosunun yanında gelen 1,3m uzatma kablosu ile 2,5m kablo uzunluğuna ulaşmak mümkün. Üstelik Y-ayırıcı, kulaklık ve mikrofon girişlerini ayırarak uyumluluk sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Çıkarılabilir mikrofon, oyun içi iletişim için mükemmel; böylece sohbet edebilir ve gerekli anlarda sesinizi duyurabilirsiniz!

...üstelik akıllı telefon ve tabletlerle de çalışıyor!

Cerberus, kablo üstü mikrofonu sayesinde akıllı cihazlar ile de mükemmel uyum sağlıyor; hareket halindeyken konuşmak için ideal! Dört kutuplu 3,5mm jakı akıllı cihazınıza takarak yoldayken bile ailenizle ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmaya devam edin. ASUS mühendislerinin araştırmalarına göre 1,2 metrelik kablo mobil kullanım için ideal uzunluğa sahip; düğümlere ve dolaşmalara veda edebilirsiniz!


Rahatsız edilmeden oyun oynamanın ve müzik dinlemenin tadını çıkarın!Cerberus'un sahip olduğu 100mm poliüretan kaplı deri kulak yastıkları hem oldukça dayanıklıdır hem de gürültüyü etkin biçimde izole ederler; bu sayede dış dünya tarafından rahatsız edilmeden istediğinizi dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Cerberus uzun süreli konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır: havadar yastıklar ve kafa bandının mükemmel dengelenmiş tutma kuvveti sayesinde çok daha uzun süre rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz.

Headphones

 • Bağlantı
  3.5 mm(1/8”) connector Audio/mic combo
  PlayStation® 4
 • Sürücü

  Sürücü Çapı: 60 mm
  Sürücü Materyali : Neodymium manyetik

 • Mikrofon

  Tek Yönlü
  Omni-directional

 • Empedans

  32 Ohm

Mikrofon

 • Frekans Tepkisi

  Kulaklık : 20 ~ 20000 Hz
  Mikrofon : 50 ~ 16000 Hz

General Info

 • kablo

  Braided headset kablo 1.2m + audio/mic splitter 1.3m (Max. 2.5m)

 • Boyutlar

  182.53 x 151.6 x 101.33 mm

 • Ağırlık

  266 g

 • Aksesuarlar

  Alternative adapter kablo
  Kullanıcı Kılavuzu
  Audio/mic splitter kablo
  Detachable Mikrofon

Ürün Yorumları