Artis Lohusa 3'lü Pijama Takım Ekru M Gecelik & Pijama

  • Artis Lohusa 3'lü Pijama Takım Ekru M Gecelik & Pijama

Temel Özellikler

  • Beden: M
  • Renk: Krem
Lohusa 3'Lü Pijama Takım Ekru M

 Ürün Adı : Artış 2015 uyku seti koleksiyonu doğum öncesi ve doğum sonrası rahatlıkla giyebileceği hamile lohusa 3'lü emzirme pijama takımı.
Ürün Detayı : Artış iç giyimin yeni sezon ürünlerinden lohusa 3'lü emzirme pijama takımı. sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiş olup titiz bir şekilde sizin için özenle hazırlanmıştır. Yumuşak bir dokuya sahiptir,30 derecede yıkanır, solma ve çekme yapmaz.Terletmez cildinize uyumludur.
Artış : Bayan iç çamaşırı modelleri üretimi yapan iç giyim markasıdır.
Halk arasında pijama gecelik türleriyle ünlü Artış markasına ait, bayan iç çamaşırı, sütyen, gecelik,gece elbisesi, bayan short takım,uzun gecelik, dantelli gecelik,lohusa pijama,lohusa gecelik,dogum sonrası iç giyim gibi bir çok ürünü bu sayfadan inceleyebilir ve sitemizden satın alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, hizmet ve iletişim daima önceliğimizdir. Sayın tüketici,satın almış olduğunuz bu ürünün cilt kanserine neden olabilecek hiçbir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. Bundan sonra da yapacağınız tüm alışverişlerinizde AZO testinden geçerek hiçbir kanserojen madde içermediği belgelenmiş olan ürünleri tercih etmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir.
Uyarı : HİJYEN KURALLARI GEREĞİ İÇ GİYİM ÜRÜNLERİMİZDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.
Bu uygulamanın amacı müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik ürünler sunmaktır.
 

Yükleniyor...