• Arnica ET14401 Pika Elektrikli Süpürge - Kırmızı
  • Arnica ET14401 Pika Elektrikli Süpürge - Kırmızı
  • Arnica ET14401 Pika Elektrikli Süpürge - Kırmızı
Arnica ET14401 Pika Elektrikli Süpürge - Kırmızı Arnica ET14401 Pika Elektrikli Süpürge - Kırmızı Arnica ET14401 Pika Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Arnica ET14401 Pika Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Ürün Kodu: 959580
Arnica
Garantili

Ürün Bilgisi

Arnica Pika ET14401 Kırmızı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Elektrikli Süpürge

Halıları, parkeleri kusursuz temizleyen Arnica Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mor, renginin albenisiyle dikkatleri üzerine topluyor.

A sınıfı elektrik tasarruflu ürün, 750 Watt emiş gücüyle evinizin dört bir yanını temizliyor. Ergonomik dizaynı ile oldukça modern bir çizgiye sahip olan mor renkli Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, toz torbası çırpma veya toz torbası değiştirme işini ortadan kaldırıyor.

Kolaylıkla çıkarılan ve geri takılan şeffaf toz haznesinin dolu olup olmadığını gözünüzle kontrol ederek, gerekiyorsa hemen çıkarıp çöpe dökebilirsiniz. Hazneyi dilerseniz yıkayıp, tamamen kuruyunca pratik bir şekilde yerine takabilirsiniz. Hortumu, patentli teleskobik emiş borusu ve fiş uzunluğu bakımından ev veya iş yeri ortamında ergonomi yaratan mor renge sahip olan Arnica Pika, toz torbasız süpürgeler arasında öne çıkıyor.

Dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı gibi aparatlara sahip olan ürünün, yüksek performanslı yeni süpürme ucu, işinizin çabucak bitmesini sağlıyor. Kablo uzunluğu 5 metre olan mor renkli Pika Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 8 metre erişim alanına sahip. Çek-bırak sistemli kablo sarıcı, yıkanabilir AFS filtre ve 2.5 litre toz haznesine sahip olan ürün, evinize ideal temizliği getiriyor.

Ürün Yorumları