AQARA WSDCGQ11LM Sıcaklık ve Nem Sensörü

Ürün Kodu: 1039084
- MPN: WSDCGQ11LM
- GTIN: 6970504212510

Ürün Bilgisi

AQARA WSDCGQ11LM Sıcaklık ve Nem Sensörü Akıllı Ev

  • Ev sıcaklığı ve nem değişimleri ile atmosfer basıncının gerçek zamanlı izlenmesi
  • Evinizdeki sıcaklık konfor bölgenizden çıktığında telefonunuz bilgilendirilir, iç sıcaklık ve nemi artırmak için akıllı bağlantı
  • Birden fazla uygulama: Aqara akıllı cihazlarına veya diğer Zigbee cihazlarına bağlanabilir
  • Sıcaklık algılama aralığı: -20 - 60 Deg.C (+ / - 0.3 Deg.C)
  • Nem algılama aralığı: 0 - 100 pct RH (+ / - 0.3 pct)

Kolay Kurulum ve Bakım

Cihaz kablolama veya vida gerektirmez. Aqara uygulaması ve takip etmesi kolay talimatları ile akıllı evinizi çok kısa sürede kurabilirsiniz.Aqara cihazları da çok az güç tüketecek şekilde yapılmıştır ve çoğu Aqara ürünü pil değiştirmeden 2 yıldan fazla dayanabilir.

Uzaktan Kumanda ve Otomasyon

Aqara, telefonunuz, kablosuz anahtarlar veya üçüncü taraf sesli yardımcılar aracılığıyla sesli komutlar aracılığıyla akıllı evinizi kontrol etmenin sayısız yolunu sunar. Elektronik cihazlarınızı günün saatine veya kişisel tercihinize göre kontrol etmek için farklı otomasyonlar ve sahneler kurun. Nerede olursanız olun, eviniz her zaman emrinizde olacak.

Çoğu Sesli Asistanla Uyumludur.

Aqara Hub, son derece uyumlu bir akıllı ev kontrol merkezi olarak tasarlanmıştır. Alarm sistemleri, ev otomasyonu ve sesli komutlar için diğer uyumlu cihazlarla çalışmak üzere Apple HomeKit ve Xiaomi Mi Home'daki Aqara cihazları. Örneğin, bir "Mesafe modu" ayarlayabilir ve sahneyi sesinizle etkinleştirebilirsiniz.

Ürün Yorumları