• Apple iPad Mini 3 64gb Tablet - Uzay Grisi - MGJ02TU/A

Apple iPad Mini 3 64gb Tablet - Uzay Grisi - MGJ02TU/A

Apple Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 727848)

Apple iPad Mini 3 MGJ02TU-A Wi-Fi + Cellular 64 GB 7.9" ios 8 Space Gray Tablet

İçine sığdırdığımız onca yeniliğe rağmen, hâlâ elinize sığıyor.

iPad mini'yi küçük, hızlı ve inanılmaz derece yetenekli olacak şekilde tasarladık. Ve şimdi daha da geliştirdik. Touch ID ve iOS 8 gibi yenilikleri ve yeni altın rengiyle, iPad mini’de sevecek daha da fazla şey bulacaksınız.

Güvenliğiniz için eşsiz bir tasarımı temel aldık: Parmak izinizi.

iPad mini 3, çığır açan Touch ID teknolojisiyle geliyor. Doğanın en mükemmel parolasını, yani parmak izinizi kullandığı için, size benzeri görülmemiş bir güvenlik düzeyi sunuyor. iPad mini’nizin kilidini sadece tek bir dokunuşla anında açabilirsiniz. Ama Touch ID ile daha fazlası da mümkün. iTunes ve App Store’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

64 bit masaüstü sınıfı mimari.

Gerçeküstü bir boyutta.

Küçüklüğü sizi yanıltmasın. iPad mini 3, gücünü 64 bit masaüstü mimariye sahip A7 çipten alıyor. A7 çip, pil ömrünü kısaltmadan olağanüstü bir performans sunuyor. Böylece, gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bir aygıtta inanılmaz bir performansa sahip oluyorsunuz.

FaceTime HD ve iSight kamera. Gülümsemek için birçok nedeniniz var.

Olağanüstü netlikte, berraklıkta ve canlılıkta videolar ve fotoğraflar çekmek ister misiniz? iPad mini 3, en az anılarınız kadar unutulmaz fotoğraflar ve videolar çekmeniz için, Panorama ve Hızlandırılmış video modu da dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip. Üstelik daha da iyisi, görüntülü aramalar yaparken bile aynı muhteşem görüntü kalitesine sahip olmanız.

Ürün Yorumları