Apple 45W MagSafe 2 Güç Adaptörü - MD592Z/A

  • Apple 45W MagSafe 2 Güç Adaptörü - MD592Z/A
#1 Çok Satan Laptop Şarj Aleti

Temel Özellikler

  • Marka Uyumluluğu: Diğer
Apple Magsafe 2 Power Adapter - 45w (macbook Air) Md592z-a Laptop Şarj Aleti
347,22 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %12 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 393,08 TL SATIN AL
Bugün sipariş verin, Yarın kargoya verelim.

Ürün Kodu: 600941

Ürün Bilgisi

Ürün Bilgileri

  • 45 W MagSafe 2 Güç Adaptörü'nde manyetik bir DC konektörü olduğundan, biri takılırsa kablosu sorunsuz şekilde ayrılır ve MacBook Air'iniz yerinden oynamaz. Ayrıca kabloların zaman içinde aşınmasını veya incelmesini önlemeye de yardımcı olur. Ayrıca, manyetik DC hızlı ve güvenli bir bağlantı için fişin sisteme girişini yönlendirir.

    Bağlantı sağlandığında DC konektörün baş kısmındaki LED yanar; sarı ışık dizüstü bilgisayarınızın şarj olduğunu, yeşil ışık ise şarj işleminin tamamlandığını gösterir. Maksimum kablo uzunluğu sağlamak için adaptörle birlikte bir AC kablosu verilir; AC duvar adaptörü (pakete dahildir) ise taşıması daha da kolay ve kompakt bir seyahat aksesuarıdır.

    Kusursuz seyahat aksesuarı olarak tasarlanan bu adaptör, DC kablosunun kolay saklanması için kendi etrafına düzenli bir şekilde sarılmasına olanak tanıyan akıllı bir tasarıma sahiptir.

Bu güç adaptörü sistem kapalıyken, açıkken veya uyku modundayken lityum polimer pili şarj eder. Pilsiz çalışmayı seçerseniz sisteme güç de sağlar.

Yalnızca MagSafe 2 güç bağlantı noktası olan MacBook Air ile uyumludur.

Bunun Mac'iniz için doğru güç adaptörün olduğundan emin değil misiniz?

Doğru ürünü seçme hakkında daha fazla bilgi için

Hangi Mac modeline sahip olduğunuzu bilmeniz önemlidir. Mac'inizde OS X Lion (10.7) daha sonraki bir sürümü kullanıyorsanız, ekranınızın sol üstündeki “” menüsüne giderek “Bu Mac Hakkında”yı seçin, ardından “Daha Fazla Bilgi...” düğmesine tıklayın. Mac'inizin modeli ve nesli görüntülenecektir.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Laptop Şarj Aleti Kategorisinin Çok Satan Ürünleri