• Apple  Airport Express (MC414TU/A)
  • Apple  Airport Express (MC414TU/A)
  • Apple  Airport Express (MC414TU/A)
Apple  Airport Express (MC414TU/A) Apple  Airport Express (MC414TU/A) Apple  Airport Express (MC414TU/A)

Apple Airport Express (MC414TU/A)

Ürün Kodu: 618583
Apple Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Apple Airport Mc414Tu/A Airport Express Base Station Access Point / Repeater

AirPort Express ile Wi-Fi ağınızı kullanıma hazır hale getirmek, kendinize bir fincan kahve yapmaktan daha az vakit ve çaba gerektirir. Bunun nedeni iOS'da ve OS X için AirPort İzlencesi'nde bir kurulum yardımcısının olmasıdır. Ayrıca bir Windows PC kullanıyorsanız, AirPort İzlencesi'ni ücretsiz olarak indirebilirsiniz. AirPort Express Baz İstasyonu'nuzun fişini prize takıp DSL veya kablolu modeminize bağlar bağlamaz, bilgisayarınızdaki veya iOS aygıtınızdaki basit yönergeleri izlemeye başlayabilirsiniz. İzlenmesi gereken karmaşık adımlar veya öğrenilmesi gereken anlaşılmaz terimler yoktur. Kurulum yardımcısı bütün işi yapar, sizin hiçbir şey yapmanız gerekmez.

Yüksek performanslı 802.11n, çift dozda.

AirPort Express, eşzamanlı dual-band 802.11n Wi-Fi bağlantısını destekler. Bu da, aynı anda hem 2.4 GHz hem de 5 GHz frekansından aktarım yaptığı anlamına gelir. Dolayısıyla, kablosuz aygıtlarınız hangi bandı kullanırlarsa kullansınlar, olası en iyi performans için otomatik olarak mevcut en iyi banda bağlanırlar.

Mevcut Wi-Fi ağınızın menzilini genişletin.

Evinizde zaten kablosuz bir ağınız bulunuyorsa ve menzilini genişletmek istiyorsanız, AirPort Express size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken, AirPort Express'i ana baz istasyonunuzun (AirPort Extreme, AirPort Time Capsule veya başka bir AirPort Express) menzili içinde ve kablosuz bağlantının kurulmasını istediğiniz yerin yakınında bir yere yerleştirmek. iOS aygıtınızda veya Mac'inizde kullanımı kolay AirPort İzlencesini başlattığınızda, uzun menzilli Wi-Fi bağlantısının keyfini çıkarmaya yalnızca birkaç dakikanız kalmış demektir.

iTunes arşivinizdeki müzikleri hoparlörünüzden dinleyin. Kablosuz.

AirPlay bilgisayarınızda, iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda bulunan iTunes arşivindeki müzikleri, kablosuz olarak evinizdeki herhangi bir stereo aygıta veya hoparlörlere gönderir. Sadece bir ses kablosu (ayrı satılır) kullanarak hoparlörlerinizi AirPort Express'e bağlayın. Daha sonra, bilgisayarınızda bulunan iTunes'u veya iOS aygıtınızdaki Müzik uygulamasını kullanarak müziğinizin çalınmasını istediğiniz hoparlörleri seçin. Hoparlörlere bağlanmış birden fazla AirPort Express varsa, Mac veya PC'nizdeki iTunes'da bulunan parçaları aynı anda tüm hoparlörlerinizde çalabilirsiniz. Zaten kullanmakta olduğunuz bir Wi-Fi ağınız mı var? Ağınızın özelliklerine müzik yayını eklemek ve tüm evi kapsayan bir müzik deneyimi yaratmak için AirPort Express'i kullanın.

Kablolar olmadan yazdırın.

AirPort Express'in arkasında yazıcınız için yapılmış olan bir USB bağlantı noktası yer alır. Yazıcıyı yalnızca bu bağlantı noktasına taktığınızda anda, her odada bir yazıcınız varmış gibi olur. AirPort Express, Mac ve PC ile birlikte çalıştığı için evdeki herkes merkezi bir yere yerleştirilmiş tek bir yazıcıdan faydalanabilir. Tabii ki, kablo kullanmadan.


Ürün Yorumları