• Apple Beats Studio Kablosuz Over-ear Headphones - Gloss White Kafa Bantlı Kulaklık

Apple Beats Studio Kablosuz Over-ear Headphones - Gloss White Kafa Bantlı Kulaklık

Apple Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 944873)


Müzik sizinle hareket ediyor

Dre Studio Kablosuz kulaklık kulaklıklarıyla yapılan Beats ile iPhone, iPad veya iPod'daki müzik gerçekten dolaşılabilir. Bluetooth, yaklaşık 30 metreye kadar bağlı kalır; böylece kolayca hareket edersiniz ve müziği sürdürebilirsiniz. Çağrı yapın, şarkı atlayın ve ses seviyesini doğrudan kulaklıktan değiştirin.

Müziğinizi hissedin

Beats Acoustic Engine, müziğinizle samimi, gerçek bir karşılaşma sağlar. Dre, Jimmy Iovine ve bazı müzik endüstrisinin en büyük rock, hip-hop, pop, elektronik ve R & B üreticilerinin hissetmenizi istediği, Beats'ın imzasını taşıyan DSP yazılımı sayesinde duygusal deneyimlerin tamamı duyulmaktadır.

Dünyayı sessiz konuma getir

Beats'ın ödün vermeyen ikili mod Adaptif Gürültü Önleyici (ANC) özelliği ile günlük işlerinizdeki gürültüyü veya yüksek sesle komşularınızdaki tını susturun. Müzik dinlerken, ANC otomatik olarak sesi ve dışarıdaki dünya arasında dengeyi sağlar. Kulaklığı yalnızca dış gürültüyü iptal etmek için kullanmak istiyorsanız, ANC modu, işlerinizi daha da sessiz hale getirmek için otomatik olarak gürültü giderme seviyesini arttırır.

Ne pilleri?

Yerleşik şarj edilebilir pil, kablosuz kullanırken 12 saat, takılıp kalmaya karar verdiğinizde 20 saat sürer; böylelikle vibinizin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Akü Yakıt Göstergesi ile bir bakışta suyu ne kadar suda mevcut olduğunu görebilirsiniz. Artı, neredeyse her yerde, standart mikro USB adaptörü aracılığıyla yeni Studio'yu şarj edebilirsiniz.

Daha hafif, daha güçlü ve daha rahat

Beats, bu efsanevi kulaklıkları yeniden hayal ettiğinde, güzel bir spor otomobil gibi tasarladı ve disiplinli seçimler yaptı. Yeni Beats Studio'yu hızlı eğrileri, pürüzsüz yüzeyleri ve görünür vidaları yok saydılar. Artık orijinalinden daha hafiftir ve daha hafif, daha güçlü ve daha rahat bir kafa bandına sahiptir. Kulaklıkları daha yumuşaktır ve her kafa şekli için esnek, özel bir uyum sağlamak için ergonomik bir körük bulunmaktadır, böylece müziğinizi kendinize saklayabilirsiniz.

Ürün Yorumları