• Apple Beats Powerbeats2 Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Active Collection-sarı Kulak İçi Kulaklık

Apple Beats Powerbeats2 Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Active Collection-sarı Kulak İçi Kulaklık

Apple Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 923562)

Genel Bakış

Active Collection içinde yer alan Powerbeats2 Kablosuz kulaklıklar size koşunuz ya da antrenmanınızı istediğiniz her yerde tarzınızı ortaya koyarak yapma özgürlüğünü verir. LeBron James’ten ilham alınarak yaratılan Beats Powerbeats2 Kablosuz kulaklıklar sıradanlığa meydan okur ve sporcuların üstün bir performans elde etmelerine yardımcı olur. Yeni bir bakış açısıyla, hafif ve çift sürücülü akustiğin gücünü içerecek şekilde tasarlanmış olan bu kablosuz kulaklıklar, koşunuz ya da antrenmanınızda kendinizi zorlamanız için gereken en iyi kalite ses ve performansı sunar.

Daha fazla özgürlük. Daha fazla güç.

Powerbeats2 Kablosuz Kulaklık, antrenmanınızı sokaktan korta istediğiniz yere taşıyabilme özgürlüğü sunar. Kablosuz Bluetooth, iPhone, iPod veya Bluetooth özellikli diğer aygıtlara 9 metreye kadar mesafe içinden bağlanarak serbestçe hareket edebilmenizi ve dikkatinizi korumanızı sağlar. 6 saat ses çalabilen şarj edilebilir pili sayesinde motivasyonunuzu antrenmanınızın sonuna kadar sürdürebilirsiniz. Pili bittiğinde 15 dakikalık hızlı bir şarj ile kesintisiz müzik dinlemeye bir saat daha devam edebilirsiniz.

Dayanıklılık için yaratıldı

Terlemek sizi durdurmasın. Ter ve suya Dayanıklı Powerbeats2 Kablosuz kulaklıkların ses seviyesini değiştirirken, parçalar arasında geçiş yaparken ve eller serbest aramalar yaparken elinizden kaymaması için RemoteTalk kumandası üzerinde özel bir kaplaması vardır.

Müziği hissedin.

Daha güçlü bir ses elde edin. Çift sürücülü akustik, koşunuz ya da antrenmanınızda size ilham veren canlı tizler ve güçlü baslarla örülü geniş bir aralıkta ses frekansı sunar.

Performans için tasarlandı

Sporcular ve koşucuların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Powerbeats2 Kablosuz kulaklık rahat ve iyi bir şekilde yerine oturması için hafif ve ayarlanabilir kulaklık çengellerine sahip kompakt bir tasarıma sahiptir.

Öne Çıkanlar

iPhone, iPad veya diğer Bluetooth aygıtlarıyla eşleştirilip 9 metre mesafe içinde kullanılabilir.

Altı saat Günanan şark edilebilir pil

Ayarlanabilir kulaklık çengellerine sahip hafif tasarım

Tere ve suya Dayanıklı

Elden kaymayan RemoteTalk kumandasıyla eller serbest aramalar yapın ve müziğinizi ayarlayın

Diğer Özellikler

Bluetooth, Mikrofon ile, Uzaktan Kumanda ve Mikrofon ile, İç Ses Seviyesi Kontrolü, Gürültü Yalıtma, Stereo, Stereo Bluetooth, Spor ve Formda Kalma

Biçim Faktörü: Kulak Çengeli, Kulak İçi

Bağlantılar: Kablosuz

Piller: Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon

Kutu İçeriği

Beats Powerbeats2 kulak için kablosuz kulaklıklar

Sert yüzeyli taşıma çantası

Evrensel micro-USB kablosu

Kablo yönetimi klipsi

Hızlı başlangıç kılavuzu

Ürün Yorumları