Apac AP-HDMI200-2SC-01 Ağ / Modem Aksesuarı

  • Apac AP-HDMI200-2SC-01 Ağ / Modem Aksesuarı
Apac Hdmı - Fiber Mesafe Uzatma Cihazı, Sc Multimode 200 Metre
HDMI - Fiber Mesafe Uzatma Cihazı, SC Multimode 200 metre
  • HDMI sinyalinin Multimode fiber kablo aracılığıyla 200 metre uzağa taşınmasını sağlar.
  • SC Duplex Konnektörlü
  • 62.5/125 Multi Mode fiber optik kablo kullanılmalıdır.
  • Uzak mesafe görüntü ve ses iletimi mümkün
  • Maksimum 1920 x 1080 çözünürlülük destekler.
  • Yüksek çözünürlüklü görüntü sunar.
  • HDCP fully uyumlu
  • Fiber optik kablo radyo frekanslarından olumsuz etkilenmemektedir.
  • Class 1 lazer ürün EN 60825-1 ile uyumlu
  • HDMI Type A bağlantısı

Ambalaj İçeriği

  • 1 adet TX Modül
  • 1 adet RX Modül
  • 1 x HDMI kablosu
  • 2 x güç adaptörü

Yükleniyor...