AMP FIBER PATCH CORD LC-LC OM3 1 MT.

Ürün Kodu: 981389
500,19 TL

Önceki: 509,90 TL

%2 İNDİRİMLi
 
SATIN AL

Ürün Bilgisi

AMP FIBER PATCH CORD LC/LC OM3 1 MT. Ağ / Modem Aksesuarı

AMP-6536969-1
Aciklama 1:FIBER PATCH CORD LC/LC OM3 1 MT.
Garanti Suresi:24 Ay
Kablo Tipi:Fiber Patch Cord
Renk:Seçiniz
Uzunluk:1 m

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 178.40 TL x 3

Toplam: 535.20 TL

92.54 TL x 6

Toplam: 555.21

axess 178.40 TL x 3

Toplam: 535.20 TL

93.37 TL x 6

Toplam: 560.21

bonus 176.73 TL x 3

Toplam: 530.20 TL

90.87 TL x 6

Toplam: 545.21

cardfinans 178.40 TL x 3

Toplam: 535.20 TL

92.54 TL x 6

Toplam: 555.21

maximum 176.73 TL x 3

Toplam: 530.20 TL

90.87 TL x 6

Toplam: 545.21

paraf 178.40 TL x 3

Toplam: 535.20 TL

92.54 TL x 6

Toplam: 555.21

world 178.40 TL x 3

Toplam: 535.20 TL

92.54 TL x 6

Toplam: 555.21

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: