AMP FIBER PATCH CORD LC-LC MM OM3 3 M

Ürün Kodu: 981391
943,11 TL

Önceki: 960,90 TL

%2 İNDİRİMLi
 
SATIN AL

Ürün Bilgisi

AMP FIBER PATCH CORD LC/LC MM OM3 3 M Ağ / Modem Aksesuarı

AMP-6536969-3
Aciklama 1:FIBER PATCH CORD LC/LC MM OM3 3 M
Garanti Suresi:24 Ay
Kablo Tipi:Fiber Patch Cord
Renk:Seçiniz
Uzunluk:3 m

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 336.38 TL x 3

Toplam: 1009.13 TL

174.48 TL x 6

Toplam: 1046.85

axess 336.38 TL x 3

Toplam: 1009.13 TL

176.05 TL x 6

Toplam: 1056.28

bonus 333.23 TL x 3

Toplam: 999.70 TL

171.33 TL x 6

Toplam: 1027.99

cardfinans 336.38 TL x 3

Toplam: 1009.13 TL

174.48 TL x 6

Toplam: 1046.85

maximum 333.23 TL x 3

Toplam: 999.70 TL

171.33 TL x 6

Toplam: 1027.99

paraf 336.38 TL x 3

Toplam: 1009.13 TL

174.48 TL x 6

Toplam: 1046.85

world 336.38 TL x 3

Toplam: 1009.13 TL

174.48 TL x 6

Toplam: 1046.85

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: