AMD A10-7700k 3.4 Ghz 4mb Fm2 Işlemci 95w Ad770kxbjabox İşlemci

AMD A10-7700k 3.4 Ghz 4mb Fm2 Işlemci 95w Ad770kxbjabox

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 732139)

 

AMD A10 İşlemciler Murdered Soul Suspect veya Sniper Elite III veya Thief Oyunu HEDİYELİ.. 
Siparişinizi teslim aldıktan sonra hediye kupon kodunuzu site üzerinden soru oluşturarak temin edebilirsiniz.

AMD APU A10 Kampanyası

 

Her hangi bir AMD A10 işlemci alan  (A10-7850K  - A10-7800 - A10-7700K - A10-6800K - A10-6790K) alan son kullanıcıya bir adet oyun hediye.

 

Kampanya 1 Ağustos - 31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.

 

Son kullanıcı kampanaya kodunu girdikten sonra Murdered Soul Suspect veya Sniper Elite III veya Thief oyunları arasında $50 değerindeki oyunlarından birin sahibi olabiliyor. Bu 3 oyundan istediğinizi http://www.amd.com/amdrewards  adresine girip hediye kupon kodunuz ile temin edebilirsiniz.AMD A Serisi APU İşlemciler

Güzel ve güçlü PC'ler. Her açıdan en iyisi.

Çok çekirdekli CPU'ların gücü ile AMD RadeonT grafiklerinin güzelliğini, enerji verimliliği sunan tek bir yongada birleştiren hızlandırılmış masaüstü işlemcilerinde devrim yaparak PC'de oyunun kurallarını değiştirdik.

  • AMD Turbo Core 3.0 ile uygulamalar arasında ışık hızıyla gezin
  • AMD HD3D oyun1 ile yeni gerçeklik seviyelerinin tadını çıkarın
  • AMD Eyefinity teknolojisi2 ile dörde kadar ekrana bağlanın


AMD A10 işlemcileri size aşağıdakileri yapma olanağı tanır:
  • Sisteminizin tüm potansiyelini A10-7850K APU'ların devrim niteliğindeki HSA mimarisi ile ortaya çıkarın
  • Güçlendirilmiş A10-7850K APU'ların AMD RadeonT R7 Ekran kartı özelliğine sahip Graphics Core Next (GCN) Mimarisi ile performansınızı en üst düzeye çıkarın
  • AMD Turbo Core 3.0 teknolojisiyle günlük uygulamaları yıkıp geçin
  • A10-7850K APU'ların AMD TrueAudio teknolojisi ile nefes kesici kapsamlı ses özelliklerini deneyimleyin4

AMD A10 APU ile üstün çoklu görev performansı


AMD Hızlandırılmış Video Dönüştürücü - Video ve müziğinizi yanınıza alın, dönüştürün, eşleştirin ve AMD Hızlandırılmış Video Dönüştürücü ile video ve müzik dosyalarınızın hızlı ve kolayca keyfini çıkarın.

AMD App Acceleration3 - Daha fazla ekran kartı çekirdeği ve AMD App Acceleration'ın gücü ile gündelik uygulamaları hızlandırın.

AMD Eyefinity Teknolojisi1 -AMD Eyefinity Teknolojisi sayesinde dört adete kadar monitörle panoramik oyun ve eğlenceye kendinizi kaptırın.

AMD HD Media Accelerator - AMD HD Media Accelerator'ın sağladığı hızlandırılmış dönüşüm ve kesintisiz oynatım özellikleri ile HD videoyu olması gerektiği gibi izleyin.

AMD İnternet Hızlandırma - AMD İnternet Hızlandırma sayesinde hızlı yüklenen web siteleri ile gezintinizi daha hızlı hale getirin.

AMD Perfect Picture HD6 - AMD Perfect Picture HD'nin gelişmiş çözünürlüğü ve kontrastı sayesinde resimler sayfadan çıkar ve canlı renklerle yaşamın içine dahil olur.

AMD Performans Avantajı2 - AMD Performans Avantajı sayesinde, sadece bir masaüstünün verebileceği güç ile dizüstünün ötesine geçin.

AMD Quick Stream Teknolojisi4 - Ara belleğin yanıt vermesini beklemeye son verin. AMD Quick Stream Teknolojisi ile güçlü APU grafiklerden yararlanarak hızlı ve sorunsuz internet'e kavuşun.

AMD RadeonT Çift Ekran Kartları7 - Çift Ekran Kartının gücü sayesinde grafik ve oyun performansını en üst düzeye çıkarın - AMD RadeonT Çift Ekran Kartları.


AMD RadeonT HD Ekran Kartları -AMD RadeonT HD Ekran kartlarının olağanüstü bağımsız düzey performansıyla ekran kartlarınızdan beklediğiniz her şeyi elde edin: canlı ve net fotoğraflar, filmler ve oyunlar.

AMD Steady Video Technology 2.05 - Tatil videosu canınızı sıkmamalıdır. AMD Steady Video Technology 2.0 sayesinde tek tıklamayla aile videolarınızdaki titreşim ortadan kalkar. Gelişmiş ayarlar ve tek tıklama kontrolü sayesinde aile ve Web videolarını otomatik olarak stabilize edin.


AMD Turbo Core Teknolojisi 3.08 - Pil ömrünü uzatmak amacıyla günlük aktiviteler için azaltılmış güç tüketimi ve sisteminizin limitlerini zorladığınızda olağanüstü performans sağlar.

USB 3.0 - USB 3.0 ile fotoğraf ve videoları dijital fotoğraf makinenizden hızlıca aktarın.

Ürün Yorumları