• AMD A10-7870K Boxed Wraith Dört Çekirdekli İşlemci (AD787KXDJCSBX)

AMD A10-7870K Boxed Wraith Dört Çekirdekli İşlemci

Ürün Kodu: 791260
- MPN: AD787KXDJCSBX
AMD
Garantili

Ürün Bilgisi

AMD A10-7870k Apu With Radeont R7 Series İşlemci

AMD A Serisi APU İşlemciler

Güzel ve güçlü PC'ler. Her açıdan en iyisi.

Çok çekirdekli CPU'ların gücü ile AMD Radeon™ grafiklerinin güzelliğini, enerji verimliliği sunan tek bir yongada birleştiren hızlandırılmış masaüstü işlemcilerinde devrim yaparak PC'de oyunun kurallarını değiştirdik.

  • AMD Turbo Core 3.0 ile uygulamalar arasında ışık hızıyla gezin
  • AMD HD3D oyun1ile yeni gerçeklik seviyelerinin tadını çıkarın
  • AMD Eyefinity teknolojisi2ile dörde kadar ekrana bağlanın

AMD A8 işlemcileri size aşağıdakileri yapma olanağı tanır:

  • Ultra canlı AMD HD3D oyun teknolojisi1 ile mücadeleye katılın1
  • DirectX® 11 uyumlu grafikler ile rakiplerinizi geride bırakın
  • AMD Radeon™ İkili Ekran Kartı Teknolojisi ile etkileyici ekran kartı performansına sahip olun8

AMD A8 APU ile üstün çoklu görev performansı


AMD Hızlandırılmış Video Dönüştürücü- Video ve müziğinizi yanınıza alın, dönüştürün, eşleştirin ve AMD Hızlandırılmış Video Dönüştürücü ile video ve müzik dosyalarınızın hızlı ve kolayca keyfini çıkarın.

AMD App Acceleration3- Daha fazla ekran kartı çekirdeği ve AMD App Acceleration'ın gücü ile gündelik uygulamaları hızlandırın.

AMD Eyefinity Teknolojisi1-AMD Eyefinity Teknolojisi sayesinde dört adete kadar monitörle panoramik oyun ve eğlenceye kendinizi kaptırın.

AMD HD Media Accelerator- AMD HD Media Accelerator'ın sağladığı hızlandırılmış dönüşüm ve kesintisiz oynatım özellikleri ile HD videoyu olması gerektiği gibi izleyin.

AMD İnternet Hızlandırma- AMD İnternet Hızlandırma sayesinde hızlı yüklenen web siteleri ile gezintinizi daha hızlı hale getirin.

AMD Perfect Picture HD6- AMD Perfect Picture HD'nin gelişmiş çözünürlüğü ve kontrastı sayesinde resimler sayfadan çıkar ve canlı renklerle yaşamın içine dahil olur.

AMD Performans Avantajı2- AMD Performans Avantajı sayesinde, sadece bir masaüstünün verebileceği güç ile dizüstünün ötesine geçin.

AMD Quick Stream Teknolojisi4- Ara belleğin yanıt vermesini beklemeye son verin. AMD Quick Stream Teknolojisi ile güçlü APU grafiklerden yararlanarak hızlı ve sorunsuz internet'e kavuşun.

AMD Radeon™ Çift Ekran Kartları7- Çift Ekran Kartının gücü sayesinde grafik ve oyun performansını en üst düzeye çıkarın - AMD Radeon™ Çift Ekran Kartları.


AMD Radeon™ HD Ekran Kartları-AMD Radeon™ HD Ekran kartlarının olağanüstü bağımsız düzey performansıyla ekran kartlarınızdan beklediğiniz her şeyi elde edin: canlı ve net fotoğraflar, filmler ve oyunlar.

AMD Steady Video Technology 2.05- Tatil videosu canınızı sıkmamalıdır. AMD Steady Video Technology 2.0 sayesinde tek tıklamayla aile videolarınızdaki titreşim ortadan kalkar. Gelişmiş ayarlar ve tek tıklama kontrolü sayesinde aile ve Web videolarını otomatik olarak stabilize edin.


AMD Turbo Core Teknolojisi 3.08- Pil ömrünü uzatmak amacıyla günlük aktiviteler için azaltılmış güç tüketimi ve sisteminizin limitlerini zorladığınızda olağanüstü performans sağlar.

USB 3.0- USB 3.0 ile fotoğraf ve videoları dijital fotoğraf makinenizden hızlıca aktarın.

Marka:
AMD
İşlemci Teknolojisi:
A Serisi
Soket Yapısı:
Soket FM2+
Veri Yolu Hızı: 3900 MHz
İşlemci Hızı: 3.9 GHz
Önbellek: 4 MB cache

Ürün Yorumları