Adore Manager Elite Yönetici Koltuğu Soft Deri Model Vlt-270-dr-1 Mobilya

  • Adore Manager Elite Yönetici Koltuğu Soft Deri Model Vlt-270-dr-1 Mobilya
  • Adore Manager Elite Yönetici Koltuğu Soft Deri Model Vlt-270-dr-1 Mobilya
  • Adore Manager Elite Yönetici Koltuğu Soft Deri Model Vlt-270-dr-1 Mobilya
Adore Manager Elite Yönetici Koltuğu Soft Deri Model Vlt-270-dr-1 Mobilya Adore Manager Elite Yönetici Koltuğu Soft Deri Model Vlt-270-dr-1 Mobilya Adore Manager Elite Yönetici Koltuğu Soft Deri Model Vlt-270-dr-1 Mobilya

Ürün Kodu: 891677

Ürün Bilgisi

Bir ofiste en çok kullandığımız ve sağlığımıza doğrudan etki eden şey tabi ki koltuklarımızdır. Sabah ofisimize girip akşam çıkana kadar kullandığımızdan dolayı sağlığımıza da doğrudan etki eder. Bu kadar önemli bir eşyayı seçerken çok dikkatli olmalıyız. Ergonomik ve kaliteli yapıya sahip olması hem sağlığımız açısından hem de uzun süre kullanabilmemiz adına çok önemlidir. Bunların yanında şık görünüme sahip bir ürün arıyorsanız siz de Webdenal.com’dan siparişiniz vererek bu ürüne uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.   Ürün Özellikleri:
Ürün Ölçüleri: 110-116 x 61 x 63 cm ( Yükseklik x Genişlik x Derinlik )
Ürün Rengi : Siyah
Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği
Modern ve rahat oturma alanı yaratan özel tasarımı; geriye yaslanma ve kilit özelliği
Özel işlenmiş soft deri
Özel kaplamalı kolçaklar
Yüzey çizmeyen, sessiz tekerler   Garanti Süresi: Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamındadır. Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl garanti belgesine sahiptir ve Avrupa TÜV CERT ISO 9001:2000 kalite standardına uygun üretilmiştir.   Koli bilgisi: Ürün 1 Koliden oluşmaktadır.   Teslimat ve Kurulum Bilgileri: Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.   Montaj: Ürün kurulu olmadan (demonte olarak) kutulu halde teslim edilmektedir. Kutu içinde tüm kurulum için gerekli olan malzeme çıkmaktadır. (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida gerekebilir.)   Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.   Ofis Koltuklarında kurulum yapıldıktan sonra iade yapılamamaktadır.   Teslimat Süresi: Bu ürün size daha hızlı hizmet verebilmek amacı ile üretici firma tarafından adresinize gönderilir. 1 iş günü teslimatı dışındadır . Siparişleriniz 24 saat içinde Kargo’ya teslim edilir.

Ürün Yorumları