Adore MANAGER ELİTE YÖNETİCİ VE MİSAFİR Ofis Koltuğu

Model: TKVLT-270-DR-3
  • Adore MANAGER ELİTE YÖNETİCİ VE MİSAFİR Ofis Koltuğu
999,90KDV
Dahil
Kargo Bedava
3 İş Günü İçinde Kargolanır.

Ürün Ölçüleri:

Misafir Koltuğu 61x 102 x 63 cm ( Genişlik x Yükseklik x Derinlik ) Yönetici Koltuğu 61 x 110-116 x 63 cm( Genişlik x Yükseklik x Derinlik )

Ürün Rengi :Siyah

Ürün Özellikleri:

Ergonomik tasarımlı bel, boyun oturum desteği

Modern ve rahat oturma alanı yaratan özel tasarımı; geriye yaslanma ve kilit özelliği

Özel işlenmiş soft deri

Özel kaplamalı kolçaklar

Yüzey çizmeyen, sessiz tekerler

Takım bir adet VLT-270-DR iki adet VLT-271-DR kodlu ürünlerden oluşmaktadır. Takım içinde beğendiğiniz ürünleri dilerseniz ayrı ayrı alarak, kendi kombinasyonlarınızı da yaratabilirsiniz.Bunun için yukarıda takım içeriğinde belirtilen ürünleri site içinde arama yaparak bulabilirsiniz.

Kullanım Şartları:

Bu ürün ancak ev veya ofis ortamında en fazla 120 kg ağırlığa kadar kişisel kullanıcı tarafından ve günlük 3 saate kadar sürekli kullanıma dayanıklı şekilde 2 yıl üretici garantisi ile üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) ve günde 3 saatten fazla süreli kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.

Garanti Süresi:2 Yıl

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl garanti belgesine sahiptir ve Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.

Yükleniyor...
999,90KDV
Dahil
Kargo Bedava