Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu Vlt-038-fc-1 Mobilya

  • Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu Vlt-038-fc-1 Mobilya
  • Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu Vlt-038-fc-1 Mobilya
  • Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu Vlt-038-fc-1 Mobilya
Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu Vlt-038-fc-1 Mobilya Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu Vlt-038-fc-1 Mobilya Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu Vlt-038-fc-1 Mobilya

Ürün Kodu: 793148

Ürün Bilgisi

Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu VLT-038-FC-1   Ergonomik tasarımlı nefes alan file sırtlı bu çalışma koltuğu ile çalışırken konforu hissedeceksiniz. Adore kalitesi üretilmiş Adore Inter File Sırtlı Çalışma Koltuğu VLT-038-FC-1 ürünü uygun fiyatı ve uzun ömürlü yapısıyla Webdenal.comda.  
Ürün Ölçüleri: 60 x 92-101  x 58 cm (Genişlik x Yükseklik x Derinlik )
Ürün Rengi: Siyah
Ergonomik, terletmeyen, dayanıklı file sırt desteği
Şık, ergonomik tasarım kolçaklar
BİFMA standartlarında yükseklik ayarı, dayanıklı iskelet
Krom ayaklar
Sertlik derecesi ayarlanabilir esneme özelliği
Sessiz, yüzey çizmeyen hareketli mobil tekerler    Kullanım Şartları:   Bu ürün ancak ev veya ofis ortamında en fazla 120 kg ağırlığa kadar kişisel kullanıcı tarafından ve günlük 3 saate kadar sürekli kullanıma dayanıklı şekilde 2 yıl üretici garantisi ile üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) ve günde 3 saatten fazla süreli kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.   Garanti Süresi: 2 Yıl Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl garanti belgesine sahiptir ve Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.   Teslimat Süresi: Siparişleriniz 24 saat içinde Kargo’ya teslim edilir ve sipariş tarihinden itibaren 2-3 gün içinde adresinize teslim edilir ( Teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir)   Koli bilgisi: Ürün 1 Koliden oluşmaktadır   Montaj: Ürün Kurulu olmadan (demonte olarak) kutulu halde teslim edilmektedir. Kutu içinde tüm kurulum için gerekli olan malzeme çıkmaktadır. (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida gerekebilir)

Ürün Yorumları