Laptop

Laptop/Notebook

Laptop, Notebook ya da dilimizdeki karşılığıyla Dizüstü Bilgisayarlar hayatımıza 2000’li senelerde girmiş, ve girmesiyle beraber inanılmaz bir hızda gelişmiş ve değişmiştir. Taşınabilir bilgisayar konseptine sahip olmak, 90’lı yıllarda hayal bile edilemezken; günümüzde Masaüstü Bilgisayarlardan daha popüler bir ürün haline gelmiştir.

Günümüzde Laptoplar veya Notebooklar bir çok farklı şekil ve forma sahip olmaya başladılar. Örneğin hem tablet hem de laptopformu alabilen Tablet PC’ler üretilmeye başladı. Başka bir örnek ise tasarım ve donanım teknolojisi olarak şaşırtıcı ve etkileyici bir performansa sahip olan Macbook Air gibi inanılmaz ince tasarımlar olarak gözüküyor. Ayrıca All In One PC gibi masaüstü bilgisayar deneyimini sadece ekrana sığdırabilen cihazlar da son dönemde perakende pazarında yer bulmaya ve tüketicilerin beğenisine sunulmaya başlandı.

WebdenAl.com’da 15 farklı markanın 500 farklı Laptop Bilgisayar modeline ulaşabilirsiniz. Hem Samsung, Lenovo, Acer ve Asus gibi markaların fiyat/performans oranı yüksek Notebook lara, hem de Apple, HP, Dell, Toshiba, Sony gibi markaların en yeni Laptop modellerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca WebdenAl müşterilerine özel bazı modellerdeki FreeDOS Laptop seçeneği ile seçtiğiniz Laptop Bilgisayarın sabit yazılım fiyatını ödemeden, piyasada ulaşabileceğiniz en uygun fiyat ile karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

^ Başa Dön