Güvenli Alışveriş

> Atman Akvaryum Krıstal Camlı Su Isıtıcı 50w


Ürün Bilgisi

Atman Akvaryum Krıstal Camlı Su Isıtıcı 50w;

25 - 50 lt hacminde, akvaryumlar için su ısıtıcısıdır. Akvaryum içine dik veya yatay olarak yerleştirildikten sonra, üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenilerek kullanılır. Suyun seviyesi düştüğü zaman otomatik olarak kapanan güvenlik sistemi ve ısı termostat sistemi bulunan, kristal camlı,  otomatik ısıtıcıdır. 

Kullanma Talimatı;
Isıtıcı akvaryum içerisine yerleştirilirken tüp tamamen su içerisine yerleştirilir. Isıtıcı akvaryum içerisine yatay veya dikey olarak yerleştirilebilir. Isıtıcı akvaryuma yerleştirilirken sirkülasyonun en yoğun olduğu bölgeye takılması tavsiye edilmektedir. Isıtıcının fişi prize takılır. Isıtıcı bir kaç dakika içerisinde çalışmaya başlayacaktır. Isıtma işlemi devam ettiği sürece üzerinde yer alan "on" uyarı ışığı yanık olarak görülecektir. Isıtma işlemi bittiğinde ise bu ikaz ışığı sönecektir. Hassas bir otomatik termostat sistemi olan Atman ısıtıcı ısı farklarını algılayarak çalışmaya başlar ve suyun ısısı istenilen düzeye geldiğinde otomatik olarak ısı sabitlenir ve çalışması durur. Ayrıca su seviyesi düştüğünde ısıtıcı otomatik olarak kendini kapatarak olası bir tehlikeyi önler.

Uyarılar;
Isıtıcı çalışırken suyun yüzeyine çıkarsa tekrar suya yerleştirmeden soğumasını bekleyiniz.
Su değişim zamanlarında 15 - 20 dakika öncesinden ısıtıcınızı fişten çekiniz.

Bu ürünle ilgili bilgiler üretici firmadan alınmıştır.

 


Diğer Atman Ürünlerini İncelemek İçin Tıklayınız 25 - 50 litrelik akvaryum için, kristal cam tüplü, uyarı ışıklı, ısı otomatik termostat ve su seviyesi otomatlı, su ısıtıcısı8690286573781
Daha Fazla Ürün Bilgisi Göster...

Yorumlar

Taksit Tablosu

Yükleniyor...