Güvenli Alışveriş

> Apple iPhone 4S 8 GB Beyaz Distribütör

Apple Iphone 4s 8gb Beyaz Distribütör Garantili

Model: Apple iPhone 4S 8 GB Beyaz Distribütör Cep Telefonu

(5.00/5) - 1 Yorum


Stok Kodu: 618918


Bu ürün şu anda temin edilememektedir.

Benzer Ürünler

Ürün Bilgisi

İki çekirdekli A5 çip.
Bugüne kadarki en güçlü iPhone işlemcisi.
iPhone 4S, oyuncular için harikadır. A5 çip, yedi kata kadar daha hızlı bir grafik performansı sunar. Böylece, oyunlar daha kesintisiz çalışır ve daha gerçekçi görünür. Grafik ağırlıklı uygulamalar daha da iyi performans gösterir.

Bunun bir telefon kamerası olduğuna inanamıyorum teknolojisi.

Yakınlaştırmak için herhangi bir yere dokunun Uzaklaştırmak için herhangi bir yere dokunun
iSight kamerası, belki de bugüne kadar bir telefonda görülen en iyi kameradır. Hatta yepyeni optik sistemiyle ihtiyacınız olan tek kamera. Her çekimin arkasında 8 megapiksellik çözünürlük ve geniş f/2.4 diyaframa sahip özel bir mercek bulunur. Geliştirilmiş arka aydınlatma sensörü, mükemmel otomatik beyaz ayarı, gelişmiş renk doğruluğu, yüz algılama ve azaltılmış hareket bulanıklığı gibi özelliklere sahiptir. Yani kaç kişiyi, hangi ışıkta ve ne kadar hareketli bir şekilde çekerseniz çekin, her şey olması gerektiği gibi görünür. Siz fotoğrafları görene kadar bekleyin.
Özel bir merceğe, daha geniş bir diyaframa ve yeni bir sensöre sahip gelişmiş optik sistemle göz kamaştırıcı fotoğraflar çekebilirsiniz. 8 megapiksellik iSight kamera, iPhone 4'teki kameraya göre yüzde 60 daha fazla piksele sahiptir. Ayrıca, daha fazla ışık toplaması için, yüksek bir kapasiteye ve verimliliğe sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Artan megapiksel ve ışık, çözünürlük ve ayrıntılarda büyük farklılıklar yaratır.

İnanılmaz video kayıt. 1080p HD formatında.
Gittiğiniz her yerde 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Yepyeni optik sistemle, ışık her zaman doğru, renkler her zaman canlıdır. Video stabilizasyonu, titreyen çekimleri sabit hale getirir. Her şey hatırladığınızdan da iyi görünür. Üstelik videoları iPhone'unuzda kurgulayabilir ve eğlenceli hayatınızı çektiğiniz hızda paylaşabilirsiniz.
Saniyede 30 kare hızında, 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Gelişmiş arka aydınlatma sensörü ve geniş diyaframla içeri daha da fazla ışık girer. İyileştirilmiş otomatik beyaz ayarı, renklerin daha da doğru olmasını sağlar. Geçici parazit azaltma, düşük ışıkta harika videolar çekmenize yardımcı olur.

iOS 6. Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi.
Her iPhone, iPad ve iPod touch'ın temelinde iOS bulunur. iOS, iPhone'u bu kadar gelişmiş yapan tüm uygulamaları ve sezgisel teknolojileri sağlar. Her ücretsiz güncellemeyle aygıtlarınıza daha fazla özellik kazandırır. iOS 6'nın yeni sürümü Harita, Passbook ve Paylaşılan Fotoğraf Yayını dahil olmak üzere 200'den fazla yeni özelliğe sahiptir.

Harita
Apple'ın tasarladığı Harita, en güzel detaylara sahiptir. Dünya'ya bakış -ve gezme- şeklinizi değiştirir.

Paylaşılan Fotoğraf Yayını
iCloud'daki Paylaşılan Fotoğraf Yayını'yla, seçtiğiniz fotoğrafları sadece istediğiniz kişilerle paylaşın.

Passbook
Artık çıktı almakla uğraşmayın. Passbook tüm hediye kartlarınızı, kuponlarınızı, geçiş kartlarınızı ve biletlerinizi düzenler ve hazır tutar.

iCloud. İçeriğiniz. Tüm cihazlarınızda.
iCloud içeriğinizi yönetmenin en kolay yoludur. Çünkü o sizin yerinize her şeyi yapar. Fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı, epostalarınızı, kişilerinizi, takvimlerinizi, belgelerinizi ve daha birçok şeyi saklar. Kablosuz olarak tüm cihazlarınıza iletir. Otomatik ve zahmetsizdir. Sorunsuz çalışır.2
Fotoğraf Yayını sayesinde, tek bir iOS cihazınızla çekim yaptığınızda bu fotoğraf, Mac veya PC de dahil diğer tüm cihazlarınızda otomatik olarak görüntülenir. Böylece fotoğraflarınıza istediğiniz her yerde bakabilirsiniz.

Retina ekran.
Net bir farkla ileride.
iPhone 4S'te gördüğünüz her şey çok net ve capcanlıdır. Retina ekran, bugüne kadar görülen en yüksek çözünürlüğe sahip telefon ekranıdır. Hatta piksel yoğunluğu o kadar yüksektir ki, insan gözü pikselleri tek tek ayırt edemez. Ama elbette son derece net metinleri, keskin grafikleri ve göz kamaştırıcı görüntüleri fark edersiniz. Her şey basılı sayfada olabileceğinden daha güzel görünür.

FaceTime. Yüz yüze daha iyi.
FaceTime, iPhone'la iPhone, iPad 2, iPod touch veya Mac arasında, Wi-Fi üzerinden görüntülü görüşme yapmanızı sağlar.3 Yani karşınızdaki veya siz nerede olursanız olun, her zaman birbirinizi görebilirsiniz. FaceTime araması yapmak, telefon araması yapmak kadar kolaydır. Görmek istediğiniz kişinin adına dokunun yeter. Büyük bir olayı, önemli bir toplantıyı veya güzel bir eğlenceyi asla kaçırmazsınız. Ayrıca kim sizi görmekten mutlu olmaz ki?

App Store. İş, oyun ve diğer her şey için 700.000'in üzerinde uygulama.
iPhone'unuzla gelen uygulamalar sadece bir başlangıçtır. Neredeyse her kategoride, çoğu ücretsiz olan yüz binlerce yeni uygulama bulmak için App Store'a bir göz atın. Ne kadar uygulama indirirseniz, iPhone'unuz o kadar çok şey yapar. Ve siz de iPhone'unuzla o kadar çok şey yapabilirsiniz. App Store sonsuz olasılıklarla doludur.

AirPrint. Her şeyi kablosuz yazdırın.
Epostaları, fotoğrafları, internet sayfalarını ve belgeleri Wi-Fi ile doğrudan iPhone'unuzdan yazdırın.4 Yazılım indirmeniz, sürücü yüklemeniz ve kablo bağlamanız gerekmez. iPhone'da yapacağınız birkaç dokunuşla ekrandaki görüntüden, yazdırılmış bir kopyaya geçebilirsiniz

Hep daha iyisini, daha hızlısını arıyoruz.
iPhone 4S, iletim ve alım işlemi için iki anten arasında akıllı bir şekilde geçiş yapan ilk telefondur. Bu nedenle arama kalitesi daha yüksektir. Ayrıca, maksimum HSDPA veri hızlarını 14,4 Mbps olacak şekilde iki kat artırır.5 Bu, daha hızlı bağlantı, daha hızlı yükleme ve yeniden yükleme, ve daha hızlı indirme demektir. Üstelik iPhone 4S evrensel bir telefon olduğundan, neredeyse her yerde kullanabilirsiniz. İster GSM ister CDMA müşterisi olun, dünya çapında 200 ülkede bulunan GSM şebekelerinden faydalanabilirsiniz.

Maksimum Veri İndirme Hızları (HSDPA)
iPhone 4S : 14,4 Mbps
iPhone 4 : 7,2 Mbps

Uygulamalar. Neredeyse her işi yaparlar.
Böylece siz de yapabilirsiniz.
iPhone 4S'le, günlük işleri yapmanın sıradışı yollarını keşfedin. Göz kamaştırıcı fotoğraflar ve HD videolar çekin. FaceTime'la arkadaşlarınızı ve ailenizi görün. Retina ekranla intenette gezinin. Epostalarınızı kontrol edin. Mesaj gönderin. Anımsatıcı ayarlayın. Ajandanıza bakın. Ve çok daha bir çok şey yapın.

Önceki nesil iPhone'a kıyasla iki kata kadar daha hızlı.
iCloud için, iOS 5'in yüklü olduğu bir iPhone 3GS veya daha yeni bir iPhone modeli, iPod touch (3. veya 4. nesil), iPad veya iPad 2; OS X Lion'un yüklü olduğu bir Mac bilgisayar veya Windows Vista veya Windows 7'nin yüklü olduğu bir PC (kişiler ve takvimlere erişim için Outlook 2007 veya 2010 zorunludur) gerekir. Bazı özellikler için Wi-Fi bağlantısı gerekir. Bazı özellikler her ülkede mevcut değildir. Bazı hizmetlere erişim 10 cihazla sınırlanmıştır.
FaceTime özelliği ve internet bağlantısı olan bir Mac veya FaceTime özelliği ve Wi-Fi bağlantısı olan bir iOS cihazı gerektirir. Her bölgede mevcut değildir.
AirPrint özellikli bir yazıcı gerekir.
Kullanılabilirlik ve şebeke hızları, operatörün şebekesine bağlıdır.

Garanti Süresi : 24 Ay